Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

OOBE  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
Wege-Aneta
forumowy expert

pewnie np Don Juan :D. Jak teraz mowicie to pierwsze co przypomnial mi si eten typek lacznie z Carlosem Castaneda 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2007 10:10 pm
Krusto
bywalec

Jakie narkotyki 😉 😮 Rausz to pewien stan upojenia alkoholowego.. Tak się mówi jak ktoś jest na drugi dzień jeszcze pijany lub jest już po paru piwkach 😀 Co do dragów tak dla sprostowania to powiem, ze nie zażywam twardych i nie kupuje.. Zdarza mi się zjeść 2-3 razy w roku maschromów 😀 ale wątpie żeby po położeniu się mieć świadomy sen bądź osiągnąć OOBE.. To wszystko dzieje się w realu hehe 😛 kto jadł ten wie o co chodzi..

Tak więc powtórze pytanie, czy po paru piwkach da się to osiągnąć??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 1:53 pm
Blanka
bywalec

Tak więc powtórze pytanie, czy po paru piwkach da się to osiągnąć??

Krusto, rzadzisz normalnie tymi pytaniami...hehe:D
ale tez jestem ciekawa:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 2:01 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Da sie. Kilka razy udalo mi sie wyjsc z ciala, ale to bylo dosyc nietypowe, bo jak wyszlam z ciala to czulam sie dosc hmm dziwnie. Chodzilam krzywo i wogole:P moje cialo astralne bylo jakos tak znieksztaltcone.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2007 6:08 pm
Blanka
bywalec

wow:D czyli wszystko dziala jak w realu:D suuuper:D
na rauszu byloby ciekawiej:Dpzdr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2007 1:12 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

No prawie, z wyjatkiem tego ze jest inne postrzeganie. Np w realu widzisz tylko w jedna strone,a w OBE widzisz wszystko dookola siebie. To jest tylko jeden z przykladow 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2007 2:09 pm
yolin
bywalec

jakie narkotyki? Nie jestem ekspertka od upojen alkoholowych ani narkotycznych apropos co to jest/ sa maschromy? ale slowo Rausch pochodzi niewatpliwie z niemieckiego i w tym jezyku oznacza stan po spozytym w nadmiarze alkoholu lub narkotykach. Rauschgift to fachowa nazwa narkotykow po niemiecku, ale nie chce sie wymadrzac. 🙂

http://www.u2-site.com/ http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2007 7:25 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

😀 w tych stanie narkotyki sa zupelnie zbedne jelsi mozna ten stan wywolac samemu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2007 8:58 pm
Krusto
bywalec

Muschroom- z ang. grzyb, grzyby 😀

Jak można poznać, że to akurat jest ten stan? I czy spotykamy tam osoby które np. nie mają pojęcia o oobe czy innych takich.. bo mi ostatnio sie znajomi śnili, a jak się kładłem to całkowicie się wyluzowałem(tak myślę 😉 .. A i jeszcze jedno, jak do cholery myśleć o niczym, ewentualnie nie myśleć wogóle?? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 5:58 pm
Blanka
bywalec

Zdarza mi się zjeść 2-3 razy w roku maschromów 😀

😀 hmm Krusto, gdzie mozna takie nabyc??:D...ja jeszcze nie probowalam:D

a z tym obe to mi raczej nie wyjdzie bo ja cale podsumowanie dnia zostawiam wlasnie sobie na wieczor i to wtedy najwiecej mysle, wiec nie bede mogla tak po prostu przestac...:/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 6:22 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Krusto, jak chcesz przestać myśleć, to pomysl o tym o czym myślisz.

Np. Myślisz o dziewczynie i zapytaj siebie "po co ja o tym mysle? CO mi to daje". Zacznij sie nad tym zastanawiac, potem skup sie na jednej rzeczy. Wkrotce w Twoim umysle zalegnie cisza, o jaka Ci chodzi.

Jak można poznać, że to akurat jest ten stan?

Poznasz po tym, ze bedziesz czuc lekkosc, swobode ducha.. Bedziesz topic sie w wibracjach, dzikei ktorym ma sie OBE. To sie pozna samemu, ktory to momnet 🙂

czy spotykamy tam osoby które np. nie mają pojęcia o oobe czy innych takich.. bo mi ostatnio sie znajomi śnili, a jak się kładłem to całkowicie się wyluzowałem(tak myślę

Tak, prawdopodobnie stworzyles ich kreacje w śnie. Często tak jest.Jesli chodzi o sny to polecam swiadome snienie, jest o wiele latwiejsze, a moza rowniez przejsc z tego stanu do OBE Bo sen jest bardzo niskim astralem, gdzie mozesz tworzyc dowolne rzeczy. . A w OBE to ejst na porzadku dziennym. Spotykasz osoby, ktore nie wiedza nic o tych stanach, ale zarowno nie pamietaja ze CIebie spotkaly. Dlatego strasznie ciezko sie z nimi porozumiec, o ile wogole dochodzi do porozumienia.

ęa z tym obe to mi raczej nie wyjdzie bo ja cale podsumowanie dnia zostawiam wlasnie sobie na wieczor i to wtedy najwiecej mysle, wiec nie bede mogla tak po prostu przestac...:/

Cierpliwowsci, mi 3 lata zajelo zanim osiagnelam pierwsze OBE. A rownie dobrze mozna sobie ranek wybrac, gdzie cialo jest rozluznione 😀 Wteyd latwo jest wyjsc.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2007 6:54 pm
Rolnik
początkujący

Mnie ostatnio matka zapytała, co spowodowało iż w wieku 8 lat interesowałem się różnymi niewyjaśnionymi zjawiskami, głównie parapsychologią, i trochę głupio mi było bo nie wiedziałem co powiedzieć. W sumie to od tego czasu minęło grubo ponad 10 lat, ale przez ten cały czas myślałem że większość dzieci się takimi rzeczami interesuje... A tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki dowiaduję się że moje zainteresowania były dziwne 😮

Tyle że w wieku 8 lat to było raczej czysto teoretyczne, dawno temu i nie prawda. Tymczasem, jakieś 2 lata temu postanowiłem spróbować z LD, następnie z OOBE. Z tym drugim nie wypaliło, ale z LD - i owszem, wiele razy zdarzało mi się kontrolować sen. Jednak nawał nauki, wyjazdów trwających całe weekendy, i wiele innych czynników zewnętznych spowodowało że odpuściłem sobie rozwój tych zdolności. Muszę przyznać że to niesamowite uczucie, znaleźć się w świecie który można w pełni kontrolować [mowa o świadomym śnie], kiedy czuję niemalże jak Bóg, z możliwością kreacji, i modyfikacji wszystkiego. Swoją drogą, raz zrobiłem coś czego nikt nie pobije - włączyłem we śnie.... muzykę! 🙂 W sensie, w moim umyśle zaczęła rozbrzmiewać muzyka, która otaczała całe moje ciało. Fikuśnie czyż nie?

Aha, i jedna informacja dla osób które chciałyby się za to zabrać - to NAPRAWDĘ rozwija. Świadome śnienie daje MOCNO do myślenia - nie polecam skupiać się na tym ludziom zagonionym, którzy traktowaliby to jako taką samą rozrywkę jak picie z kolegami, oglądanie tv czy codzienna rutyna. Tzn bynajmniej z mojej perspektywy to tak wygląda, że wypadałoby się w to wczuć i zainwestować trochę czasu aby osiągnąc rezultaty.

a tak btw to witam ponownie na forum 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 3:12 am
Wege-Aneta
forumowy expert

Rolnik hehe mnie wlasnie LD wyciagnelo z zagubienia tak smao jak i OBE 😀

Ale nieźle.. w wieku 8 lat ;)) hehe ja zaczelam w wieki 11 😛 (tez mlodziutki wiek)..muslaes miec juz sporo LDkow prez ten czas 😀
Masz jakas stronke? Chetnie je poczytam 😀

Szkoda ze tak malo oosb wie o tym, mozna by sie fajnie odprezyc w czasie Ldkow i innyhc stanach swiaodmsoci, a to moglo by calkowicie zmienic zycie co poniektorych..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 9:51 am
Rolnik
początkujący

Rolnik hehe mnie wlasnie LD wyciagnelo z zagubienia tak smao jak i OBE 😀

podobnie jak mnie.... tyle że czasem się zastanawiam czy ucieczka do innej rzeczywistości była dobrym wyjściem.... chociaż z drugiej strony lepsze to niż alkohol, dragi, czy uzależnienie od chociażby internetu. smutne że dzisiaj tak wielu ludzi oddala się od realnego świata, czyżby życie było za trudne?

Ale nieźle.. w wieku 8 lat ;)) hehe ja zaczelam w wieki 11 😛 (tez mlodziutki wiek)..muslaes miec juz sporo LDkow prez ten czas 😀

Oj tu trochę zaszło nieporozumienie ;-). w wieku 8 lat zaczynałem się tym interesować, od strony teoretycznej. Kurde, czuję się jak jakieś dziecko neostrady ściemniające dla uzyskania respektu.... Jeśli ktoś jeszcze tak potraktował mojego posta to przepraszam. Pierwsze LD miałem dopiero x lat później.

Masz jakas stronke? Chetnie je poczytam 😀

Generalnie dawno temu dużo przesiadywałem na astraldynamics.pl, ale z tego co widzę to obecnie witryna wygląda jak 'idź stąd i nie wracaj'. A szkoda, bo swego czasu był to prężnie działający [b]PORTAL[/b] poświęcony m.in. LD, aktualnie Astraldynamics przypomina bardziej [graficznie i ogólnie] blog jakiejś napalonej trzynastolatki...

Swego czasu miałem na dysku świetny kurs, ale 5 formatów dysku temu poległ 😉

Szkoda ze tak malo oosb wie o tym, mozna by sie fajnie odprezyc w czasie Ldkow i innyhc stanach swiaodmsoci, a to moglo by calkowicie zmienic zycie co poniektorych..

100% przyznaje rację:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 6:48 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Kto mowi od oddalania sie od swiata? Dzieki OBE wlasnie bardziej wyszlam do niego, bo zobaczylam kim jestesmy na prawde. Z enie tylko wlasnym cialem i nie dostrzegamy w pelni naszje istoty, wiec pozwolilo mi to zdobyc zaufanie do ludzi,ktorego wczesniej nie mialam. nie boje sie juz zwyklych rozmowow tak jak kiedys przed cwiczeniem OBE.

ęOj tu trochę zaszło nieporozumienie ;-). w wieku 8 lat zaczynałem się tym interesować, od strony teoretycznej. Kurde, czuję się jak jakieś dziecko neostrady ściemniające dla uzyskania respektu.... Jeśli ktoś jeszcze tak potraktował mojego posta to przepraszam. Pierwsze LD miałem dopiero x lat później.

Alez nie masz za co przepraszać 😀 Jak ktos sie interesuje takimi rzeczami w tym wieku to dla mnie jest bardzo inpirujace wiesz... 😉 hehehe nie musisz czuc sie jak dziecko neostrady 😀

Ano po modernizacji AD upadlo niestety, i jest o wiee mniej uzytkownikow niz bylo i dlatego stoi w miejscu. Rzadko tam zagladam... (nick: Silverka:P ) pozdr

ęSwego czasu miałem na dysku świetny kurs, ale 5 formatów dysku temu poległ 😉

Chyba wiem o ktory chodzi bo swego czasu ez stosowalam kursy ale odleglosc czasu miedyz cwiczeniami mnie troche od niego odciagnela 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2007 9:06 pm
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca