Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

OOBE  

Strona 5 / 5 Wstecz
Stanisław
weteran forum

Loviiso, przede wszystkim pewność, że po śmierci będę żył w innej formie i w innym świecie (być może sprawiedliwszym niż ten).
A tak na teraz ( co mi to daje?).
Forma wspanialego relaxu i odprężenia i niesamowite wrażenia. Przyznam się, że tę umiejętność próbowałem wykorzystać do zdobycia nieprzyzwoitych informacji. Na przykład wchodzenie do domu sąsiada przez ścianę. Niestety, to co się widzi jest nie do zweryfikowania i nie nie wiadomo czy to prawda, czy tylko gra wyobraźni . 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 7:24 pm
Likwidator
bywalec

Właśnie o to chodzi, to jest tylko gra wyobraźni. Sam kilka lat temu doświadczalem tzw Out Of Body Expirience i juz wtedy uważałem że to tylko zachwianie (?przeciążenie) zmysłu równowagi i niezwykłe działanie wyobraźni.
PS Wiem Sceptycyzm jest niezdrowy ale ja nie potrafie bez niego działać ;p

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 10:01 pm
Stanisław
weteran forum

Nie jest to tylko gra wyobraźni. Można w ten sposób uzyskać prawdziwe informacje ze świata fizycznego, lecz mogą byc one tak znieksztalcone, że nie będziemy do końca pewni czy są prawdziwe.
Na przyklad ja robiąc eksperyment z kartami, o którym wcześniej wspominałem widziałem w stanie OOBE 3 karo a w rzeczywistości była to 7 karo, czyli dół cyfry się nie zgadza. Innym razem zobaczylem 1 pik ( nie ma takiej wartości w kartach) a w rzeczywistości byla to 4 pik, czyli nie ujrzałem w stanie OOBE malej poziomej kreseczki.
Natomiast kolor karty zwykle się zgadzał. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2008 10:21 pm
Likwidator
bywalec

Drogi Stanisławie, nie neguj siły wyobraźni. . . potrafie dzieki niej np 'zasymulować' rozmowę z wybraną osobą i wydobyć potrzebne mi informacje ;-p (testowane m.in. na rodzeństwie - okrutny jestem, wiem) :diablo:

[edytowane 27/3/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 12:51 am
Stanisław
weteran forum

Tak. Taki rodzaj postrzegania rzeczywistości w stanie OOBE jest związany z naszą wyobraźnią co wcale nie wyklucza, że tą metodą można uzyskać wiarygodne informacje z naszego ,fizycznego świata.
Czy możesz coś bliżej napisać o swojej metodzie rozmowy z osobą ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 1:06 am
Likwidator
bywalec

Nic trudnego, dla chcącego 😉 Staram się wczuć w stan emocjonalny/umysłowy/psychiczny danej osoby, bardzo pomaga kiedy znam istotne szczegóły jej życia (dlatego najłatwiej jest z rodziną) - nic nadzwyczajnego

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 1:21 am
Stanisław
weteran forum

To znaczy, że jak widzisz zdenerwowanego brata albo siostrę i nie ch cą Ci powiedzieć co ich gryzie to skupiasz się na ich emocji i wyczuwasz dlaczego są zdenerwowani ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 1:28 am
Likwidator
bywalec

Mniej-więcej dokładnie tak ;p Najłatwiej jest gdy te emocje skierowane są na moją osobe,

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 1:57 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

niezłe umiejętności Likwidator
co do OOBE, próbowałam rok temu..ale jakoś zabrakło mi cierpliwości, spokoju, umiejetności. Ale jest to rzecz, która nadal mnie fascynuje, myślę, że kiedyś ponownie spróbuje i zdobędę się na wytrwałe ćwiczenia. A czytaliście książki Monroe'a?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 4:29 pm
Stanisław
weteran forum

U mnie właśnie OOBE zaczęło się od książki R.Monro`a "Podróże poza ciałem" poleconej mi przez przyjaciółkę. Książka była jakby zapalnikiem , który spowodował wystąpienie tego zjawiska. Bardzo uwierzyłem w to, co on tam napisał i bardzo chciałem to przeżyć. No i wiara zrobiła swoje. Z tym , że już kilka lat wcześniej podczas zasypiania doznałem uczucia ale wtedy nie mialem pojęcia o eksterioryzacji. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 8:20 pm

Kurcze zawsze miałam jakąś dziwną pewność, że coś takiego, jak oobe istnieje, ale nie wiedziałam, że ma swoją nazwę i że jest praktykowane przez tyle osób! Niesamowite:)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 11:06 am
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca