Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 106 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Ja mam 21 więc to chyba jednak ja powinnam Ci się oświadczyć 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 11:45 pm
StellaArtois
weteran forum

Muszę szukać stancji... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2009 3:04 am
Bellis_perennis
Famed Member

Dlaczego? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2009 3:47 pm
StellaArtois
weteran forum

Bo chciałam być w porządku wobec innej osoby i strasznie się przejechałam, a teraz zostałam na lodzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 12:42 am
Dyzio
stały bywalec

Fasolka, nie wiem co napisać. Chciałbym Cię jakoś pocieszyć bo czuję , że się bardzo zawiodłaś na osobie której ufałaś 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:20 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Biedna Fasol 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:01 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Moje biedactwo... Ludzie są parszywi 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:04 pm
StellaArtois
weteran forum

Ludzie są parszywi

Taaaa.....jak to mawiała właścicielka mojej pierwszej stancji: "ludzie to ch*je".
Dziękuję Wam bardzo za empatyczne podejście. Aż taka zawiedziona to nie jestem, bo w zasadzie to się tego spodziewałam po tej osobie, ale wkurza mnie, że muszę powtórzyć cały ten cyrk z szukaniem stancji, bo nie zamierzam mieszkać z kimś obcym, więc pozostaje jedynka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 1:11 pm
rubia
forumowy expert

Fasolko, bardzo Ci współczuję! Niestety, wiem jak to boli, kiedy człowiek przejedzie się na kimś, kogo dotychczas uważał za przyjaciela. W naszych czasach, niestety, coraz mniej ludzi ma tzw. klasę. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz nową, fajną stancję, trzymam kciuki! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2009 9:33 pm
pawel747
bywalec

Na pewno znajdziesz lepsze mieszkanko 🙂

Kupiłem w Saturnie fabrycznie zafoliowaną płytkę kompaktową, a po odpakowaniu okazało się, że w środku pudełka... pusto 😮 Pierwszy raz coś takiego. Zastanawiam się, czy warto narażać się na wyśmianie i robić sobie kłopoty, i próbować to reklamować.

[edytowane 8/3/2009 od pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 3:04 am
Fatty
weteran forum

Paweł, jeżeli masz paragon to próbuj.
Pracuję w sklepie(mam nadzieję że już niedługo- bo to już będzie rok na czarno), wiem że czasem braki w towarze się zdarzają: jeżeli klient był miły i wiarygodny to taką reklamację przeważnie rozpatrywano z wynikiem pozytywnym;)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 3:39 pm
pawel747
bywalec

Dzięki, może spróbuję 🙂
Nie mam co prawda paragonu, ale to chyba nie problem - płytka to nowość, do tego bardzo dobra nowość w niezłej cenie - mogę kupić w tym samym sklepie jeszcze jedną taką samą, dać komuś w prezencie, a na paragonie z niej zareklamować starą :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 3:50 pm
BringMySoul
forumowicz

Chyba właśnie straciłam najlepszego przyjaciela...
Takiego z tych... co to się naprawdę rzadko zdarzają. Wręcz jak z filmu - Prawdziwy przyjaciel. Przez duże 'P'...
Ychh.^^'

A z takich mniej poważnych to uwielbiam avocado, a w moich okolicach nie ma możliwości żeby je dostać. Muszę jechać do najbliższego dużego miasta czyli 24km. ;|

[edytowane 8/3/2009 przez BringMySoul]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 9:01 pm
Filomena
bywalec

o rany, współczuję z obu powodów; czasem nie doceniam, że mieszkm w dużym mieście i wszystko mam pod ręką...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 10:01 pm
czapla_666
bywalec

Lily, mam 172 cm... I byc moze pomyslisz, ze strasznie malo waze, ale sie z tym po prostu dobrze czuje i nie wygladam, wbrew pozorom jak "wieszak":)Dzisiaj nawet moj chlopak zauwazyl, ze przytylam

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 10:19 pm
Strona 106 / 286 Wstecz Następny
  
Praca