Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 110 / 286 Wstecz Następny
Filomena
bywalec

Właściwie, to mogłabym codziennie coś tu od siebie dorzucić, ale po co...
Krysiu, niestety tak to właśnie jest, że w najtrudniejszych momentach ludzie się odwracaja placami; wiem,co mówię bo mnie to dotknęło.
A najśmieszniejsze jest to, że wcale się nie poczuwali do jakiejkolwiek pomocy, nawet gdy mówiłam wprost że jest u mnie coś nie tak, że jest problem. Potem często tacy ludzie patrzą mi w oczy i... nic. Kiedyś szarpałam sobie tym nerwy, teraz to olewam (albo staram się) chyba kiepsko bo w pracy mi ostatnio powiedzieli, że widać że coś się dzieje 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2009 12:23 am
krysia
bywalec

Bardzo!!!!!!Bardzo!!!!!!!!! WAM dziękuje za wsparcie i troskę .Napewno będę sie pojawiac na forum.
Pozdrawiam serdecznie !

[edytowane 20/3/2009 od krysia]

[edytowane 20/3/2009 od krysia]

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2009 2:31 am
StellaArtois
weteran forum

Krysiu kochana, trzymaj się. Na mnie niedawno też ktoś się wypiął. Moja współlokatorka powiedziała mi, że się wyprowadza i ja też muszę szukać nowego lokum. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2009 2:36 am
krysia
bywalec

Krysiu kochana, trzymaj się. Na mnie niedawno też ktoś się wypiął. Moja współlokatorka powiedziała mi, że się wyprowadza i ja też muszę szukać nowego lokum. 🙁

Dziękuje fasolko, wspólczyję Ci,ale kłopotów życie nam nie szczędza zawsze coś musi być.A mieszkanie chyba też nie łatwo znaleść,żeby bylo w miarę tanie i warunki znośne.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2009 2:43 am
adamrozew
stały bywalec

spedzilem milo dzien, wiec nie wiem dlaczego mam lekką chandrę :(.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2009 11:37 pm
czapla_666
bywalec

Kolejna dawka zlych wiadomosci... Dostalam buta z chemii , chora jestem, nie moge przez to jechac na Biegi Na Orientacje, bo po co mam chlopakow opozniac;/ Musze szybko kupic prezent na urodziny, a nie wiem jaki... Ekch. A wlasnie, mze ktos ma jakis pomysl na zabawny prezent urodzinowy???

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2009 11:06 pm

boli mnie głowa i w ogóle bardzo kiepsko się czuję psychicznie. W czoraj miałam awanture w pracy a dziś oblałam zaliczenie ze słuchania-PNJA. Było to moje ostatnie zaliczenie. Muszę wziąść warunek. najgorzej,ze zupełnie nie wiem co mam zrobić z tym słuchaniem,zeby było lepiej,zeby zdać. No i na warunku dochodzi jeszcze ten stres,ze to ostatni raz, bo jest tylko jedno podejście.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 8:53 pm
xGetBoredx
bywalec

Na moich oczach dwóch kolesi pobiło jednego tylko za to, że nie miał papierosa. Je**ne społeczeństwo :/

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 9:44 pm
Dyzio
stały bywalec

Przypomniało mi się jak kiedyś zostałem zaczepiony w biały dzień w Warszawie przez takiego małego kolesia. Grzecznie mnie się zapytał czy mógłbym go poczęstować papierosem. Więc ja grzecznie odpowiedziałem, że nie mam bo nie palę. Mina mu zrzedła a gdy się oddaliłem mruknął za moimi plecami na tyle głośno, że usłyszałem :
- [i]Co za ch**e chodzą po tej Warszawie [/i] 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 10:42 pm
Filomena
bywalec

To takie średnio marudnikowe" ale w temacie papierosów: wracałam kiedyś wieczorem przez moje osiedle. Usłyszałam za sobą "młody! masz papierosa?" - pytanie było kierowane do mnie (nie było wokół absolutnie nikogo) i właściwie wcale sie nie zdziwiłam bo mam króciutkie włosy. Odwróciłam sie i grzecznie odpowiedzialam że niestety nie, bo nie palę, człowiekowi tylko mina zrzedła i coś tam bąknął...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 12:05 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Na moich oczach dwóch kolesi pobiło jednego tylko za to, że nie miał papierosa. Je**ne społeczeństwo :/

:O To jest okropne, czy ludzie mają się zacząć bać wychodzić z domu?!? W takich chwilach chciałoby się mieć jakieś nadprzyrodzone moce, żeby natychmiast dać popalić takim....aż szkoda słów...a mogę zapytać, gdzie mieszkasz, tak z ciekawości?

[edytowane 27/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 1:44 am
xGetBoredx
bywalec

Będzin, woj. śląskie, a jakby się ktoś czepiał to Zagłębie 😉
Generalnie denerwuje mnie to miasto. Zdarza mi się wracać np. w nocy kilka kilometrów z buta nie po swoim osiedlu. Kilka razy byłem w sytuacjach gdzie niewiele brakowało żebym dostał. Swego czasu nawet nosiłem ze sobą papierosy i zapalniczkę pomimo, że sam nie palę.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 11:51 am
czapla_666
bywalec

Mieszkam w malym miasteczku, a i sama dwa razy oberwalam. Mieszkam 3 km od miasta, i czesto wracam sama. I dostalam wlasnie za to, ze nie mialam papierosow ani kasy przy sobie...;/

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 11:59 am
StellaArtois
weteran forum

Na takie okazje przydaje się gaz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 12:11 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jejku, Czapla, a co Ci zrobili 🙁 :(??
Niedawno jak wracałam z trójką znajomych o 1 w nocy przez miasto to na osiedlu obok stało ośmiu smarkaczy, na oko z gimnazjum, i jeden z nich rzucił "smacznego" bo coś jadłam a ja go kompletnie olałam...no i najpierw zaczęły się wyzwiska w naszą stronę (ale tylko od tego kolesia) a potem zaczął nas gonić o.O Jego koledzy sobie spokojnie stali a on za nami...nam serce do gardła podeszło, coś okropnego - a z naprzeciwka szło trzech zakapturzonych kolesi i ten, co nas gonił podszedł do nich, a my jeszcze bardziej w strach bo myśleliśmy ze on ich namawia, żeby mu pomogli ale się okazało, że to oni zagrodzili mu drogę, żeby nas zostawił w spokoju i coś tam do niego gadali. Ale od tamtej pory unikam wracania po nocy a jeśli już to nie za późno i tylko busem albo taksówką, no i rzecz jasna w towarzystwie co najmniej dwóch osób, z czego przynajmniej jedna musi być facetem.

[edytowane 28/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 12:30 pm
Strona 110 / 286 Wstecz Następny
  
Praca