Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 115 / 286 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

Nie ma się co kłócić o to, co jest depresją,a co nie - są po prostu różne stopnie nasilenia,z lekką depresją można spędzić nawet całe życie... Są tez takie depresje, podczas których się nie wstaje z łóżka i o pójściu do lekarza też nie ma mowy, chyba że nas ktoś tam zaprowadzi.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2009 7:07 pm
Catinahat
bywalec

Mi po paru latach walki z samą sobą udało się wyjść z dołka ale niestety od jakiegoś czasu prześladuje mnie strach że coś mi się stanie. Że ktoś mnie skrzywdzi. Strasznie też boję się jeździć samochodem. Wręcz paraliżuje mnie strach że popelnię jakiś błąd i spowoduję wypadek. Czy to już się kwalifikuje na wizytę u psychologa? Mam już tego po dziurki w nosie bo czuję się przez to jak małe, nieporadne dziecko.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2009 6:26 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Do cholery jasnej, mam już dość tych p******* studiów, wygląda na to że czeka mnie wrzesień a przez idiotyczny termin poprawki zdaje się, że będę musiała przezimować rok i zdawać licencjata za rok, shit 😡 W takim momencie!! I co ja teraz zrobię?? Nosz k.... 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2009 9:14 pm
StellaArtois
weteran forum

Lovii, a nie da się jakoś poprawiać? Ja kilka dni temu miałam taką samą, stresową sytuację, ale okazało się, że zaliczyłam poprawę, a facet robi kolejną, chociaż straszył, że będzie tylko jedna. mam nadzieję, że jakoś się odkręci :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2009 10:36 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzięki Fasol :* Nie wiem, popytam ale nie robię sobie już nadziei... 😐

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2009 10:48 pm
greene
bywalec

co prawda zawsze omijałam ten temat szerokim łukiem, bo uważałam, że i tak marudzę wokół siebie, po co więc jeszcze dodatkowo obarczać tym biednych czytelników forum...ale dziś chyba nadszedł dzień kulminacyjny stresu, złości, strachu i zrzędzenia. Wszystko przez sesję. Zapewne większość z Was boryka się z tym jakże niefajnym problemem. Sesją. właśnie nadszedł czas, kiedy wredni profesorowie i doktorzy zacierają ręce przed każdym egzaminem w nadziei, że nasz poziom wiedzy jest nie większy od ziarnka grochu...
Ja mam jutro 3 egzaminy i zaliczenie. Niestety do jutra rana nauczę się tylko na jedno z powyższych. Z resztą mam już tak trzeci dzień z rzędu. Nie mam głowy do niczego, gdziekolwiek bym się nie ruszyła widzę tylko przed sobą xerówki, xerówki, xerówki.. brrr. A w żyłach zamiast krwi ostatnio mam kofeinę. No bo jak tu się nauczyć, wyrobić ze wszystkim, wszędzie zdążyć a przeto nie "zemrzeć"? Ehhh :((

[edytowane 1/6/2009 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2009 11:28 pm
StellaArtois
weteran forum

ja tam sesje mam dwie i jakoś daję radę 😎 grunt to wyluzować. a kawy nie piję bo nie lubię.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2009 11:33 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Czyli jednak. Wyrok: wrzesień. Na licencjacie. Będzie rok zimowania. Super, q*wa. Ja i 6 innych osób, pojechali 😐

[edytowane 4/6/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 5:55 pm
StellaArtois
weteran forum

Lovi, tak mi strasznie przykro 🙁 nie wiem co powiedzieć, zrobili Wam straszne sku*wysyństwo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 6:15 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzięki Fasol :* No nic, trzeba będzie rozejrzeć się za pracą, może jakiś freelancer w biurze tłumaczeniowym (super by było) albo lektor w szkole językowej... no i będę miała czas, żeby wreszcie prawko zrobić, wziąć się porządnie za japoński, jak się znajdzie pracę to i pieniądze wpadną, no i skończymy z chłopakiem studia równocześnie : P - nie powiem, są i zalety 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 9:45 pm
bułek
forumowy expert

Współczuje Lovisko za sytuacje w jakiej się znajazłaś. Trzymam kciuki za sukces, pomimo przeciwności losu. Może okaże się że wyjdzie Ci to na dobre :D.

Pozdrawiam

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2009 2:22 pm
toksyczna_siostra
początkujący

ja mam sesje jestem chora , słaba i wściekła 😛 i nie ma kasy :mad2:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2009 2:36 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Moja wymarzona specjalizacja na mgr została zamknięta 🙁 szukam pospiesznie czegoś innego 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2009 4:17 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzięki Bułek 🙂

Bellis, ta we Wrocku :(? Ale szit 😐

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2009 5:47 pm
Dyzio
stały bywalec

Wziąłem się za zrobienie nowych, drewnianych schodów do piwnicy. Coś mi ta robota słabo idzie 🙁
Chyba sobie na dzisiaj odpuszczę [img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2009 6:34 pm
Strona 115 / 286 Wstecz Następny
  
Praca