Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 120 / 286 Wstecz Następny
adamrozew
stały bywalec

Nazwijmy to chemia mozgu, licze tylko, ze nauczony wieloletnim doswiadczeniem i wiedza tym razem szybko sobie poradze. Nie znosze tych moich demonów, zwlaszcza za to ze wracaja.
Ale skoro tu pisze to nie jest najgorzej - narazie tfu tfu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2009 8:16 pm
rubia
forumowy expert

Trochę nie wypada doradzać lekarzowi, ale ja na Twoim miejscu zafundowałabym sobie serię okładów z kota. 😉 Na pewno pomogą! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2009 9:01 pm
Dyzio
stały bywalec

Albo oderwanie się od pracy zawodowej na jakiś czas i wypoczynek na łonie natury. Czasowa zmiana miejsca bardzo dobrze działa na psychikę i regeneruje organizm. 😎
🙁 Net mi bardzo wolno działa. Strony otwierają się kilkanaście sekund.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2009 10:36 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

"Okłady z kota", haha xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2009 11:56 pm
rubia
forumowy expert

"Okłady z kota", haha xD

No właśnie, Loviiku, ta terapia nie dość, że jest skuteczna, to jeszcze w przypadku Adama bezpłatna i dostępna w dowolnym momencie po pracy 😀 . Ja w razie potrzeby, niestety, muszę się okładać cudzymi kotami 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2009 12:14 am
adamrozew
stały bywalec

Terapia kotem jest oki, zwlaszcza jak futro mruczy przy mnie w nocy gdy kolejna noc zarywam 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2009 2:04 am
Bellis_perennis
Famed Member

Adamie może za dużo pracujesz? Wiem jak to wygląda u lekarzy. Praca, praca, praca.

Mi też smutno. Każdy kolejny mężczyzna to nie ten jakiego ja bym chciała. Może jestem zbyt wymagająca... Chyba tak 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 3:23 am
Dyzio
stały bywalec

Bellis, może dokładnie sprecyzuj jakiego mężczyznę byś chciała. Zamieść ogłoszenie tu, na portalu w . :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:05 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Bellis, być może jesteś, nie wiem 😛 ale nie trać optymizmuuu :* Wystarczy ten jeden moment, trafić w dobrym czasie w dobre miejsce i jestem pewna, że to jest dla Ciebie już uknute 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:21 pm
pmk
 pmk
bywalec

Deszcz pada 🙁 🙁 🙁 .......

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:22 pm

a w Poznaniu pogoda znośna: pokropuje trochę, ale dość ciepło jest, chociaż mogłoby być więcej słońca:P

a ja mam niedługo obronę!!! nie chce mi się uczyc!!! właśnie o tym chciałam pomarudzić;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:33 pm
ankaopolanka
początkujący

Co to za lato? Pada i zimno. A następnego dnia znowu zimno i pada... 😡 W lipcu mam urlop jak nadal będzie taka pogoda... 🙁

[edytowane 22/6/2009 od ankaopolanka]

Anka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:49 pm

Jestem cholernie uzależniona od mojego chłopaka 🙁 Tak strasznie go kocham i nie wiem jak wytrzymam jeszcze cały tydzień bez niego. Ciągle próbuję coś robić, żeby nie myśleć o tym, że go nie ma. Chociaż to dosyć trudne w wakacje.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 8:02 pm
StellaArtois
weteran forum

Mi też smutno. Każdy kolejny mężczyzna to nie ten jakiego ja bym chciała. Może jestem zbyt wymagająca... Chyba tak

skąd ja to znam - najgorsi są kumple znani od x lat, których nagle dopada strzała amora xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 9:38 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Paulina, na jaki temat obrona? Licencjat, tak :)?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 10:10 pm
Strona 120 / 286 Wstecz Następny
  
Praca