Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 123 / 286 Wstecz Następny
Loviisa-chan
stały bywalec

Rany, Fasol, dopiero teraz to przeczytałam :/ Współczuję bardzo, ale nie martw się, Bellis ma rację,

co nie zabije to wzmocni

🙂
Ja się trochę dziwnie czuję, widząc opisy moich znajomych z grupy którzy teraz zdają egz. licencjackie, wiedząc, że (jeśli wszystko dobrze pójdzie) będę miała taki przywilej za rok, ale cóż... sama sobie zawiniłam.

[edytowane 1/7/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2009 2:03 am
xxl
 xxl
weteran forum

Muszę w końcu na głos ponarzekać. Tym razem na ludzi, którzy bezprawnie wjeżdżają do lasu samochodami/motocyklami/quadami, stwarzając zagrożenie oraz pozostawiając za sobą rozorane ścieżki i kłęby spalin, o hałasie nie wspominając. Najgorsza jest młodzież. Dostanie taki dureń zabawkę od swego równie durnego tatuśka i myśli, że jest zajebisty 😡 Niemal za każdym razem, gdy jestem w którymś lesie, mijam jakiegoś lansiarza na motorze/quadzie, pierdzącym wniebogłosy. I zawsze się zastanawiam - zahaczy mnie czy nie, bo niektórym wydaje się, że piesi/rowerzyści stanowią jakiś podgatunek, z którym nie trzeba się liczyć i który ma im bezwarunkowo ustępować. Bozia dała korę, ale nie pofałdowała i nie rozumieją, że nie imponują nikomu, a jedyne, czym się mogą popisać to nieznajomość przepisów lub ich celowe łamanie, za co powinni z miejsca dostać karę.

Co za kretyńska moda, oby się skończyła tak szybko, jak przyszła.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2009 3:24 am
Dyzio
stały bywalec

Bozia dała korę, ale nie pofałdowała i nie rozumieją, że nie imponują nikomu,

Jak delikwent będzie miał spotkanie pierwszego stopnia z ziemią albo z drzewem to mu się dopiero kora pofałduje. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2009 1:57 pm
pmk
 pmk
bywalec

Ja dorzucę jeszcze kierowców, którzy myślą że zielona strzałka to zielone światło, oraz pieszych, którzy myślą że ścieżka rowerowa to jest ich prywatny folwark ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2009 4:43 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Przeklęta alergia. To gorsze niż okres ;/

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2009 12:16 am
pmk
 pmk
bywalec

Znowu pada 🙁

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2009 4:56 pm
noe
 noe
rozmówca

Znowu siedzę w sobotni wieczór w domu... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2009 12:38 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Wiecie co, byłam w krakowskim zoo dzisiaj, zwierzątka tam mają full wypas, ogromne starannie zaprojektowane wybiegi, dobrze traktowane, mają sponsorów (czyli wszystko to, czego nie ma w chorzowskim :/), słodkie, kochane (oprócz węża, który w kłębie miał 30cm :P) ale jedna rzecz mnie dobiła a druga wkurzyła na maksa:
1. Borsuk, który robił 'kółko' wokół swojego wybiegu, podbiegał do zamkniętego wyjścia, w którym zdążył już wygryźć kawał deski, desperacko wgryzając się w nią, robił następne kółko wokół wybiegu, dłubał minutę przy desce, robił kółko, dłubał przy desce, robił kółko....aż się popłakałam, biedak tak bardzo chciał wyjść na wolność, zachowywał się, jakby był opętany tą jedną myślą, tak mi się go żal zrobiło :/....potem w sumie to samo czułam, jak czytałam o rysiu, który pobił wszelkie rekordy i żyje już 29 lat, podczas gdy rysie na wolności jak dożywają 20tu, to już jest wyczyn - ale urodził się w zoo, i tak sobie myślę, że fajnie że dzięki temu sobie dłużej żyje ale to zwierzę nigdy nie poczuło, co to przestrzeń, wolność i płacz znowu gotowy :/
2. Idiota, w wieku nastoletnim, który przy małpkach zachowywał się jak niedorozwój, wydawał z siebie bliżej nieokreślone dźwięki, którymi chciał wkurzyć te biedne małpki, normalnie chciałam mu jeb**ć w tył tej pop****nej głowy, żeby tam wleciał ale niestety nie miałam odwagi bo nie był sam, a ochrony akurat w pobliżu nie było ( i nikt mu nie zwrócił uwagi), natomiast miałam ubaw, jak jedna z tych małpek przerwała jedzenie pomarańczy i popatrzyła na niego wyniośle xD Ale po prostu ręce opadają...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2009 2:41 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja nie nienawidzę w ogrodach zoologicznych jak ludzie karmią zwierzęta. Kiedyś pokłóciłam się z jakąś babą która karmiła niedźwiedzie chipsami 😮 i widziałam ostatnio jak jakaś rodzinka karmiła kapucynki paluszkami. A dzieci potem biorą przykład....
W Wrocławiu jest nowy wybieg dla niedźwiedzi. Ogromy z krzakami gdzie mogą się zwierzaki schować, dużo przestrzeni, zieleni i nawet sadzawka z wodą. Przepaść dzieli to co było wcześniej z tym co jest teraz. A remonty wciąż trwają. Od czasu jak jest tam nowy dyrektor wiele się zmieniło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2009 2:56 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Nie ma to jak prawie spalić mieszkanie o.O

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 1:10 am
Dyzio
stały bywalec

😮 😮 A w jaki sposób to się stało jeśli możesz cokolwiek napisac na forum ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 1:19 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Po prostu jak chciałam zrobić popcorn (w cienkim garnku, o ja głupia...) to olej się zapalił, zostawiłam go dosłownie na 2 minuty, nagle coś słyszę, wchodzę do kuchni a tu płomień 😮 Stanęłam w panice i nie wiedziałam co robić, a przecież wiem że ogniu trzeba odciąć dopływ tlenu ale w tamtym momencie czułam tylko strach i narastającą panikę i dobrze, że ktoś z rodziny przyleciał i przykrył garnek przykrywką...ufff.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 2:32 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

płonący garnek... 😮 dobrze, że nic Ci się nie stało

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 2:48 am
Dyzio
stały bywalec

Dobrze, że się nie poparzyłaś bo ja to bym zaraz leciał gasić garnek gołymi rękami 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 2:56 am
Mayka
bywalec

Arachnofobia znów daje o sobie znać :scared:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2009 7:59 pm
Strona 123 / 286 Wstecz Następny
  
Praca