Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 138 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Bez przesady, podstawowa matma jest tak ułożona, by każdy średnio rozgarnięty uczeń szkoły ponadgimnazjalnej mógł ją jakoś zdać. Jak dla mnie to będzie najłatwiejsza ze wszystkich moich matur 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2010 10:57 pm
Mary_Rose
forumowicz

Sorry, ale poziom matematyki obecnie na maturze woła o pomstę do nieba.
Żal.pl
Jest to ledwie na poziomie gimnazjalnym. Po zmianach matmy na obowiązkową ministerstwo bojąc sie niskiej zdawalności zrobiło maturę dla idiotów. Sad but true.

Co do technicznych kierunków to potrzebne są solidne podstawy matematyki, a tego obecnie szkoły nie dają. Spotykam się na studiach z osobami, które nie wiedzą co to są funkcje trygonometryczne, a maturę zdały. Hola!

Ja sobie pomarudzę jeszcze na to, że tutaj większość jest wegę, a ja tam ser wcinać lubię i jajkiem też nie pogardzę. Tak jestem zua.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2010 11:24 pm
hipiska
weteran forum

Czas się zabierać za prezentację maturalną z polskiego, ble :/ Kompletnie niepotrzebny i zawracający głowę twór.

Na jaki temat?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2010 11:28 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Cóż, literatura do moich mocnych stron nie należy, więc wybrałam bezpieczny temat z języka - nagłówki w prasie codziennej, ich klasyfikacja pod względem poprawności językowej, stopnia spójności z tekstem, funkcje i moc oddziaływania na odbiorcę.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2010 11:38 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Dla mnie matematyka na poziomie licealnym już była nie do przebrnięcia, zwłaszcza że nasza matematyczka niczego nie tłumaczyła - uważała, że skoro jedna osoba rozumie i umie wszystko sama z siebie to wszyscy mogą. Zresztą ona tak wrzeszczała na nas, że przy tablicy zapominałam ile jest 2x2.
Mary_Rose, ja nie jestem weganką, i jem sałatkę z majonezem 😉 A wczoraj jajko zjadłam. I uwielbiam ser żółty. To akurat niebyt zdrowe 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 12:39 am
hipiska
weteran forum

I uwielbiam ser żółty. To akurat niebyt zdrowe 😉

Ja niestety też, ale zdecydowanie częściej jem biały. Moją słabością jest też majonez, ale odkąd jestem wege jem go w zasadzie tylko w warzywnych sałatkach ( dzisiejsza kolacja, mniam 😛 ). Wcześniej zajadałam się kanapkami z serem żółtym i majonezem , co już w ogóle totalnie nie było zdrowe 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 2:37 am
Mary_Rose
forumowicz

No tak, ale majonez zawiera jajka to chyba nie jest zbyt wegański 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 2:58 am
hipiska
weteran forum

No tak, ale majonez zawiera jajka to chyba nie jest zbyt wegański 😛

A czy ja pisałam, że jestem weganką? 😮 Nie wydaje mi się

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 3:16 am
waszakicia
stały bywalec

Za dużo się najadłam. Brzuch mnie już boli. A obiecałam sobie że się nie przejem 😛
Oczy by chciały a żołądek już nie może 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 9:43 pm
Aguśka
bywalec

No tak, ale majonez zawiera jajka to chyba nie jest zbyt wegański 😛

A czy ja pisałam, że jestem weganką? 😮 Nie wydaje mi się

Ludzei chyba mylnie kojarzą słowo "wege" z weganizmem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/04/2010 11:14 pm
Mary_Rose
forumowicz

W sumie hyle czoła, coś mi się pomyrdało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 4:37 pm
rubia
forumowy expert

Łączę się w głębokim bólu i żalu ze wszystkimi przejedzonymi 🙁 Od jutra dietka. (No, może od pojutrza, bo jutro trzeba będzie dojeść resztki)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 5:18 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

moja przyjaciółka cierpi po stracie kogoś bardzo bliskiego -nie wiem co zrobić ,mieszkam strasznie daleko!!!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 6:42 pm
bułek
forumowy expert

Łączę się w głębokim bólu i żalu ze wszystkimi przejedzonymi 🙁

Nie ma się co użalać nad przejedzonymi. Trza mniej jeść po prostu ;).
U mnie nie było suto zastawionego stołu. Od wielu lat już nie ma takich zwyczajów - bo po co robić dla 2 osób dużo jedzenia. Lepiej zrobić coś świeżego jak się skończy.
Co prawda, zjadłem troche więcej niż zwykle, ale nie ma podstaw marudzenia. Nie przejadłem się :).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 8:36 pm
xxl
 xxl
weteran forum

U mnie pod względem jedzenia nic się nie zmieniło na święta 😛 Uczestnictwo w kulcie stołu to nie dla mnie, zresztą żołądek sam mi się kurczy ze strachu na widok obżarstwa mojej rodziny 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2010 9:08 pm
Strona 138 / 286 Wstecz Następny
  
Praca