Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 14 / 286 Wstecz Następny
kamma
stały bywalec

GŁUPIE DZIĄSŁO 😡

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2007 12:28 am
vegetena
stały bywalec

Ech, życie...... Czy coś w tym stylu.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2007 1:49 am
karotka
rozmówca

Łeb mi pęka :(( Już cały dzień, a dorwało mnie na basenie. Fakt, że zatroszczył się o mnie baaardzo miły ratownik nic nie daje, bo już wieczność minęła, a mnie ciągle boli 🙁 Niech mnie ktoś przytuli 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2007 11:58 pm
EvilOne
stały bywalec

Ten obleśny czop nie wypłacił mi pieniędzy, choć dziś skończyłam prace 😡 będę musiała specjalnie jechać do PT żeby dostać pieniądze, na które harowałam miesiąc czasu, raz nawet 10 dni pod rząd 🙁
odechciało mi się wszystkiego :((
Nawet placki ziemniaczane się przeciwko mnie obróciły i przywierają do patelni 😉

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2007 12:53 am
Koniara
stały bywalec

musze zapłacić 67 zł kary zajeżdzenie bez biletu (złapałamnie PiSdaaaaaaa) a jak do 7 dni nie zapłace to 110 ;/ 😡 😡 jestem tak na to wkur...

Moja Depi miała wypadek.Alenic powaznego, tylkodwie szramy 🙂

Ale,powiedzcie mi, jak mozna scigać się na źrebnej klaczy która się przewróciła podczas tego całego'wyscigu' , a potem dziwić sie że źrebak pare dni po porodzie zdechł?! 🙁 🙁 😡 :((

W ogóle mi sie spacja zacina, i szkołaco raz bliżej 🙁

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2007 1:48 am
karotka
rozmówca

🙁 Wczoraj jak mi łeb pękał (pulsujący ból w skroniach, zwłaszcza przy ruchu), to poprosiłam tatę by mi zmierzył ciśnienie. i co?? [b]120/40[/b] !!! Pierwsza wartość dobra, ale skąd to 40??!! (uważa się, ze najlepiej jak druga wartość jest mniejsza od pierwszej o 40, czyli powinno być 80, a nie 40 🙁 ) miałam wrażenie, że szyję mam martwą, serce się zaraz zmęczy i przestanie bić, a mózg się rozleje po ścianie...

Załamka, dzisiaj w nocy nie mogłam usnąć, a jak usnęłam, to się obudziłam po 4 godzinach i tak mnie bolało, że nie mogłam sobie miejsca znaleźć. 3godziny się tłukłam sama ze sobą, aż w końcu słońce wstało :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2007 5:14 pm
Koniara
stały bywalec

Karotka, to może idź do lekarza

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2007 10:05 pm
Koniara
stały bywalec

z koniem co raz gorzej 🙁 🙁 :((

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2007 1:12 am
karotka
rozmówca

Koniara, wiem, ze powinnam z tym iść do lekarza, ale nie bardzo mam jak. Odwołałam kolejną lekcję pływania i jak na razie, po 3dniach wszystko wróciło do normy. Może umówię się na kolejną lekcję i następnego dnia, po szkole podrepczę do szpitala (jest baardzo bliziutko od mojego LO), ktoś tam zawsze powinien być... Ale tak sie boję, że nie wiem czy się przekonam do tej wizyty...

A tak dokładniej to co koniowi jest? Na co jest chora??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2007 1:18 am
Lily
 Lily
Famed Member

Karotka, a to nie jest jakiś błąd w pomiarze? bo nie wiem, czy przy tak niskim ciśnieniu byłabyś przytomna...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2007 3:28 am
Koniara
stały bywalec

A tak dokładniej to co koniowi jest? Na co jest chora??

Chora nie jest,tylko to jest koń sierota. Matka jej odrazu przy porodzie padłai kon wychowywałsię wśródludzi. ma już prawie 3 lata i tylko 2 miesiące swojego życia spędziła z koniem. Ujeżdza ją kolezanka, ja tam przychodze zeby pomagać.(w ogole ja ją znam do źrebięcia). I dzisiaj była taka akcja(bo ona się robi co raz gorsza,w ogole to jest narowisty koń), po za tym że się na wszytskich rzucała, gryzła, kopala itp.To taki moment: Idzie koło okna, i zobaczyła się w szybie ;/ z2 minuty stała jak wrytai sietylko patrzyła, potem zaczeła sie cofacdo tyłu i odeszła. Kurde ja tam wybuchłam płaczem.
Ale myśle że to nie będzie długo trwało, może bedzie tam stal inny tez koń.Ale się rozpisałam.

A Karotka, lepiej idź. Zrobią Ci jakieś badania,okarze się co Ci jest dostaniesz jakies leki i wyzdrowiejesz. a tak to się bedzieciągło w nieskonczoność

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2007 4:23 am
karotka
rozmówca

Lily, może był jakiś błąd, ale mierzyli mi dwa razy, wiec nie wiem... 🙁

Koniara, pójdę, tylko muszę znowu isć na basen, żeby mi znowu ciśnienie opadło, łeb pękał... to pójdę, jak będę "w tym stanie"... bo teraz to by chyba nic ie wykryli...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2007 11:34 pm
velvet
bywalec

zdiagnozują mi rzs :(( maaaamoooo ja sie boje!

[edytowane 18/7/2008 przez velvet]

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2007 1:22 pm
EvilOne
stały bywalec

Nie mogę znaleźć mieszkania 🙁 Cholerna Łódź 😡 😡 😡

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 5:27 pm
Lily
 Lily
Famed Member

jest mi strasznie smutno, czuję się kompletnie nierozumiana i bezradna 🙁

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 9:47 pm
Strona 14 / 286 Wstecz Następny
  
Praca