Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 153 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

[b]n.i.x[/b] miałaś kleszcza? Wiesz ja non stop łażę po chaszczach różniastych jak to biolog i w tym roku NIC nie złapałam... Ty to masz niezłego pecha 😮

Koledzy z Ukrainy wracają do domu 🙁 pojechałabym z nimi, szkoda się rozstawać 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2010 4:00 am
Fatty
weteran forum

Trzymajcie się chłodno!

awykonalne: ja dziś miałam w pracy 36 *C, chłodno mi było przez chwilę po zejściu z drabiny(bo na górze chyba dobijało 40*C ) 😛

Nigdy z nikim nie rozmawiam na pewien temat, ale teraz muszę: a ona poszła w pierony, nie mogę jej złapać nijak.
Olka wróć...

[edytowane 17/7/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2010 11:39 pm

Rozumiem was, też mam dość tego upału...
Na razie lato ma dla mnie tylko jedną zaletę: Wakacje.

Poza tym, należę do nielicznej grupki osób na świecie, które nie chcą być opalone...
Muszę ciągle się smarować kremem z filtrem... SPF 50+. 🙂

Wiem, że to nie ten temat, ale jest na tym forum ktoś z okolic Torunia, kto chciałby szczeniaczka?
Mojej koleżance oszczeniła się psinka i szuka właścicieli dla piesków. Jak nie znajdzie, małe zostaną utopione...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 12:35 am
hipiska
weteran forum

Przez te upały dostałam jakiegoś koszmarnego uczulenia 🙁 Niech wreszcie trochę się ochłodzi!

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2010 2:18 am
Fatty
weteran forum

Taka to złośliwość mamuśki natury: w zimie chciała nas zamrozić, a teraz ugotować.

Marudzę bo prędko nie zasnę: a dużo spraw mi się kołacze pod sufitem, myśli jeżdżą na motorach i odnawianymi golfami, piszczą oponami na zakrętach, czuć spaloną gumę a dym uchem mi wychodzi.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2010 2:48 am

A u mnie dzisiaj ciepło nie było! 🙂
Troszeczkę powiało chłodem. 😉
Nawet deszczyk pokropił... Cudnie było!! 😀

EDIT: Ale żeby nie było, że za bardzo odbiegam od tematu...
Dzisiaj pojechałam z koleżankami do Galerii Copernicus i popsułam sobie tym humor. xDD

[edytowane 18/7/2010 przez PanikowaNevcia_xD]

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2010 3:23 am
hipiska
weteran forum

Przeraża mnie jak moi dziadkowie traktują moich rodziców, Mają w nosie ich problemy, udają, że są z kosmosu i nie widzą co się dzieje. A rodzice wielokrotnie im pomagali kosztem tego, że sami również popadali z tego powodu problemy. Ale zawsze myśleli, że to naturalne, że jeśli ktoś bliski ma problem - to mu się pomaga. Po prostu i bez namysłu. Okazuje się , że dla dziadków nie jest to oczywiste. Najważniejsze, że oni są zadowoleni, jeżdżą 4 razy w roku na wczasy, a dzieci? Dzieci mają radzić sobie ZAWSZE same i ZAWSZE być na zawołanie rodziców.
Kiedy mam jakikolwiek problem mam pewność, że zawsze mogę zwrócić się do rodziców i nigdy nie zostanę odprawiona z kwitkiem, natomiast oni ze strony swoich rodziców takiego "luksusu" nie mają.
Kocham moich dziadków, ale coraz mniej ich lubię.....

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2010 3:04 am
jazz
 jazz
stały bywalec

nienawidzę rasistów :mad2:

niestety muszę wpisać się dzień po dniu 🙁 🙁 🙁
21lip był dniem tragicznym
zmarły 2 psiaki z zaprzyjaźnionej fundacji :((
i moja mama miała (niegroźny)wypadek samochodowy !
czarna środa!!!!!!!!!!
mam nadzieję że czwartek będzie troszkę lepszy 😮

[edytowane 21/7/2010 przez jazz]

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2010 3:43 pm

Hipiska, Jazz - Współczuję...

Cholerka!!! Jest tak ciepło, że nie wyrabiam!!! Spać nie mogę!!!

😡 :mad2: 😡

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2010 4:42 am
Leonard_Zelig
świeżaczek

dobrze, a zatem :

od 16 lat szukałam cholernego sensu życia. bezskutecznie. Wie ktoś jak przestać ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2010 6:35 pm
rubia
forumowy expert

To się nazywa mistrzostwo świata: pierwszy wpis na forum i od razu w marudniku 😉

Od 16 lat, powiadasz? To całkiem niedługo 😛 A poważnie: po co chceszprzestawać? Sam proces szukania już ma sens i świadczy o człowieczeństwie (oj, a trudno teraz znaleźć człowieka wśród ludzi 🙁 ). Może nigdy nie znajdziesz, ale szukaj wytrwale, bo co Ci innego pozostało?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2010 7:10 pm
katrinko
stały bywalec

Nowy kot w domu, chyba na głowę upadlam, może nadawałoby się to do weselnika, ale... zanim się dogadają z psem, trafie chyba do wariatkowa 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2010 10:51 pm
adamrozew
stały bywalec

Mam dzisiaj zly nastroj, nosze w sobie duzo niepokoju. dawno tego juz nie było. Bez przyczyny . mam lęk o przyszłosc, że coś spie... .Niby wszystko w granicach normy ale :(. Siedze w pracy i ratuję sie muzyką na razie. Nie znosze takich stanów u siebie.

___________________________________________________________________________

Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął: - Tygrysku...! - Co Prosiaczku? - NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...

___________________________________________________________________________

[edytowane 26/7/2010 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2010 2:57 am
Bellis_perennis
Famed Member

Nie ma to jak nawalony glina dobijający się w środku nocy do prywatnych pokoi, chcący się bić, machający legitymacją i twierdzący że nikt mu nic nie zrobi bo w końcu jest policjantem. To nie jest normalne, prawda?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2010 8:19 pm
Pacyna
bywalec

Tak, nie ma kiedy lać, tylko akurat wtedy, gdy mam wizję kilkudniowego spania niemalże na gołej ziemi. Ja pitolę, ale będzie błoto. Niemniej - na Woodstocku nie będę sama, więc jakoś mnie to pociesza. Ech. Do zobaczenia, bądź przeczytania, Forumowicze ;).

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2010 12:18 pm
Strona 153 / 286 Wstecz Następny
  
Praca