Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 157 / 286 Wstecz Następny
Pacyna
bywalec

Dzisiaj wyjeżdżam. Za cholerę się nie mogę zebrać w sobie, aby chociaż stwarzać pozory pakowania. I choć wiem, że sama ta czynność potrwa najwyżej godzinę, ze sprawdzeniem na liście wszystkiego, prasowaniem i składaniem, bo jestem wprawiona w bojach, to jednak taaaaaaaaaak mi się nie chce. Nie umiem, nie mogę. Chcę tam jechać, ale na samą myśl, że mam teraz coś zacząć robić, nie wiem, jakaś pustka w głowie. Nie będę tu za niczym tęsknić (może prócz jedzenia), część przyjaciół jedzie ze mną, część nas dzisiaj pożegna. Zresztą wyjeżdżam na półtora tygodnia. Ale mam jakąś blokadę. Nie wiem co się dzieje.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 4:23 pm
hipiska
weteran forum

Stres - mój największy wróg. Wrednisko nie chce mi dać spokoju. 😡

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 9:40 pm

Zapamiętaj i namaluj :>

Na szczęście sprawa aparatu została rozwiązana. 😉

Pacyna - Zebrałaś się w końcu w sobie? xDD

Hipiska - A cóż Cię tak stresuje?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2010 6:07 pm
Fatty
weteran forum

Dentystka robi na mnie doświadczenia ze znieczuleniem - wyszły mi żyły na policzkach... :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2010 4:40 pm

Dentystka robi na mnie doświadczenia ze znieczuleniem - wyszły mi żyły na policzkach... :rotfl:

Auć... Boli?

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2010 3:35 am
Pocahontas
bywalec

Fatty, lepiej wazaj bo jeszcze Ci zostanie. brr... Pamiętam jak miałam znieczulenie, raz jedynie, kiedyś daaawno, straszne uczucie, takiego unieruchomienia. W ogóle dentysta mi sie źle kojarzy, ale to chyba kazdemu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2010 3:39 am
Wege-mewka
bywalec

A ja sobie ostatnio uświadomiłam ile czasu zostało do końca wakacji.... O.o I mnie szlag trafia. -.-''
Poza tym myślę, że to jest najgorszy rok (do tej pory napewno) mojego życia. Pewnie ma to też związek ze śmiercią mojego dziadka niecałe 20 dni temu... ;(

A w ogóle ostatnio mam problemy z weganizmem. Grr. Głupie ciastka. I lody też niestety kuszą jak jestem na mieście. Ale te dodatki E, koszenila itp mnie przerażają.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2010 8:35 pm
hipiska
weteran forum

A w ogóle ostatnio mam problemy z weganizmem. Grr. Głupie ciastka. I lody też niestety kuszą jak jestem na mieście. Ale te dodatki E, koszenila itp mnie przerażają.

Nie jestem weganką, ale z tego co wiem to ciastka ZŁOTOKŁOSE ( zwykłe i kokosowe) są wegańskie.
A jeśli chodzi o lody, to sorbety Grycan - wegan i przy okazji bez sznura E.

[edytowane 23/8/2010 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2010 8:51 pm

Na zdenerwowanie i niecierpliwienie się(niepokój, smutek) jest dobra fioletowa odzież i ładny zapach do pokoju 😉

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2010 8:53 pm
hipiska
weteran forum

Na zdenerwowanie i niecierpliwienie się(niepokój, smutek) jest dobra fioletowa odzież i ładny zapach do pokoju 😉

Taaaa? U mnie to jakoś nie działa 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2010 8:55 pm

Hipiska? Ty to chyba pod wlos mnie bierzesz 😀

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2010 9:05 pm
Pacyna
bywalec

Wczoraj wróciłam ze Zlotu w Krakowie. Już mam małą popowrotową depresję. Poznałam tylu świetnych ludzi, a tu nagle trzeba się z nimi żegnać, żegnać z tym cudownym klimatem, za chwilę również z wakacjami. Ten wyjazd mnie bardzo pozytywnie naładował, ale dziś mi smutno. I tak dobrze, że dziś na pocieszenie spotkanie z przyjaciółmi, a jutro prawdopodobnie dwudniowy wyjazd do Wrocławia, bo chyba bym dziś nie wytrzymała z tego żalu. Mega, mega smutno.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 7:09 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

niedoczynność tarczycy 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 7:15 pm

Jazz, współczuję Ci, naprawdę. Nie wiem, jak to jest, ale na pewno nie jest przyjemnie...

Pozwolę sobie na mały offtop i powiem Wam parę rzeczy na temat wesela, którego tak się bałam...
No więc nie było a tak źle. 😛 Oprócz tych wszystkich mięsnych dań, znalazły się błogosławione owoce. 🙂 Nikt nie zjadł ich tyle, ile ja. 😛
Rodzina zaakceptowała to, że jestem weganką (chociaż chyba nie wszyscy się dowiedzieli xDD) i słucham metalu. Jak to powiedział mój kuzyn (który idzie do 4 klasy), kiedy rozmawialiśmy o drugiej nad ranem: "Zauważyłem, że lubisz się ubierać na wojskowo". :rotfl:
Cóż, glany robią swoje. 😛
Nawet fajnie było, tylko co jakiś czas chodziłam do samochodu, by przegryźć trochę chleba (żeby nie jeść samych owoców xDD) i "doładować akumulatory", czyli posłuchać chociaż jednej piosenki Dir En Grey. Bo za długo przy disco polo nie wyrabiam. xDDD

I ogólnie spełniło się jedno z moich marzeń - na poprawinach miałam okazję przez chwilę potrzymać gitarę elektryczną. 😀

Ale tak całkiem od tematu nie odbiegnę i powiem, że na poprawinach glany zaczęły mi się rozklejać... Dzisiaj idę do szewca, by je odebrać...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 3:32 pm
hipiska
weteran forum

Znowu to zrobiłam - najpierw powiedziałam , potem pomyślałam. Zepsułam atmosferę i teraz jest beznadziejnie. 🙁 🙁 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 6:27 pm
Strona 157 / 286 Wstecz Następny
  
Praca