Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 160 / 286 Wstecz Następny
Sagamore
stały bywalec

juz o tym myślałem.. ale sam bym potem nie chciał takim jezdzic 😎
Poca jasne, że sie odegram - już zamówiłem nowszego i z mocniejszym silnikiem hehehe

[edytowane 9/9/2010 od Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 1:42 am
Bellis_perennis
Famed Member

che zmienić fryzurę (już od pół roku) ale nie mam pomysłu jak 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 2:26 pm

Na punk'a 😀 😉

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 2:34 pm
Sagamore
stały bywalec

Nie słuchaj go Andżi

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 4:00 pm
rubia
forumowy expert

Ech, wyspać się w końcu! Siedzę ostatnio do późna, a nie mogę odespać rano, bo codziennie ok. 5 am budzi mnie uciążliwy ptasi sąsiad (mam bardzo czujny sen 🙁 ) . Nawet nie wiem, jak mu na imię. Bella, może Ty, jako wytrawny ornitolog będziesz wiedziała kto się tak niemiłosiernie wydziera? Przypomina to trochę wronie "kra, kra", tylko ma wyższy ton i jest dużo szybsze, jak seria z karabinu maszynowego: "krakrakrakrakrakrakra". I tak w regularnych odstępach przez 10-15 minut. Masz może jakieś pojęcie, kim jest mój prześladowca? Mieszkam na miejskim osiedlu- dużym ale zielonym. Dominują tu sroki, gołębie, wróble, wrony i sikorki. Czasem widuję coś przypominającego pliszkę. Kto mnie tak nęka??? Masz pomysł?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 4:40 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ty, jako wytrawny ornitolog

aby móc być nazywanym ornitologiem trzeba sobie zasłużyć, przede mną jeszcze dłuuuuuga droga 🙂

Rubio posłuchaj tego nagrania, najpierw jest bębnienie ale pod koniec usłyszysz to o co mi chodzi. Trafiłam? Wprawdzie to nie jest krakrakrakra 😉 ale nie mam innego pomysłu 🙂 dzięcioły zielone można spotkać a miastach, szczególnie jeśli mają pod dostatkiem drzew z miękkim drewnem 🙂
http://ptaki.polska.pl/multimedia/multimedia,Dzieciol_zielony,id,204584,cid,966.htm

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 5:55 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Dzięcioł zielony ma głos przypominający niezbyt przyjemny śmiech. Ostro skrzeczy też sójka, może to ona? [url] http://ptaki.polska.pl/multimedia/multimedia,Sojka,id,204568,cid,966.htm [/url]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 6:34 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Lily a mnie to jak odzywa się dzięcioł zielony nie przypomina śmiechu 😉 Ale ja zawsze wszystko kojarzę inaczej 🙂 hihi 😀 Sójki bardzo lubią naśladować inne ptaki. Widziałam już taką co udawała głos srokosza i inną myszołowa. Ale najbardziej rozwaliła mnie taka co płakała jak dziecko.
Fajnie by było Rubio jakbyś go zaobserwowała 😉

[edytowane 13/9/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 7:11 pm
rubia
forumowy expert

Bellis, Lily- dzięki wielkie za sugestie, ale nie wiedzieć czemu nie mogę odtworzyć tych nagrań 🙁 Spróbuję jeszcze raz później.
Bella, nie mogę się draniowi przyjrzeć, bo u mnie o 5 rano jest jeszcze ciemno. Gdyby czasem miał skłonności do wydzierania dzioba w ciągu dnia, to byłoby łatwiej, ale uparł się, niestety, że będzie moim budzikiem 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 9:08 pm

Może jakiś bocian.

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 9:50 pm
rubia
forumowy expert

Może jakiś bocian.

Bociany omijają mnie szerokim łukiem. Wcale nie mam im tego za złe 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 9:58 pm
rubia
forumowy expert

Dzięcioł zielony. Na 91% 🙂
Na szczęście dziś trochę zaspał i "zadzwonił" dopiero o 5:50.
Lily, to faktycznie brzmi jak złośliwy rechot 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2010 3:10 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ale się rozczarowałam....Od pewnego czasu korzystam z bardzo dobrego portalu przyrodniczego i na forum tego portalu znalazłam temat atakujący wegetarian i to na dodatek bardzo prymitywnie i bezpodstawnie. Jest mi przykro, że wśród miłośników przyrody znajdują się tacy prostacy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2010 3:31 am
lekki123
bywalec

Moze to poprostukaras ich nawrocil 😉

Za jakis czas pewnie zmadrzeja

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2010 3:05 am
Bellis_perennis
Famed Member

Chyba sam w to nie wierzysz 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2010 3:47 pm
Strona 160 / 286 Wstecz Następny
  
Praca