Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 164 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Napadowe,ale nie bullimiczne- jedzenie nie wybiera się w drogę powrotną, w przyspieszoną senesem ewakuacyjną też nie - spokojnie się trawi.

Jem błyskawicznie - próbowałam jeść wolniej, ale z marnym skutkiem, ponieważ nie mogę się doczekać aż skończę i wezmę kolejną porcję i kolejną. "Zasypanie" żołądka to warunek mojego poczucia bezpieczeństwa i błogości... 😛 Jedni mają uczucia, drudzy mają frytki.

Czekolada gorzka, nr 1, 2 i 3... zasypujemy, zasypujemy, szaleństwo trwa ide po kanapki

[edytowane 7/11/2010 przez Fatty]

edit. 12.11.

Bolą mnie nogi, bolą, bolą, bolą... 🙁

[edytowane 12/11/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2010 10:50 pm

Też bym żarła, bo jestem cała w stresie i poczuciu nienadawania się do niczego

ja w takich stanach mam totalnie na odwrót - zupełny brak apetytu i potrafie schudnąć nawet 3 kg dopoki nie nastąpi poprawa humoru .. mam wrażenie zaciśniętego gardła i nawet smaki są mdłe i nijakie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 12:51 am
Mokosz13
rozmówca

A ja czuje się źle. Pragnę wrócić do domu, zaszyć się w swoim pokoju z zieloną herbatą i płytą Jazz&the City! Mam dość studiów, moich wspóllokatorów i w ogóle wszystkiego! Uciec stąd jak najdalej... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 1:16 am

Mam dość studiów, moich wspóllokatorów i w ogóle wszystkiego! Uciec stąd jak najdalej... 🙁

Skądś to znam - miałam tak nieraz podczas studiów, głównie na początku, kiedy w ogóle wątpiłam czy dobrze wybrałam. Przeczekaj, będzie lepiej. 3mam kciuki:)

A tak marudnikowo to: pogoda straszna, pada i szaro, pewnie znów będę zasypiać, bo mam tak na taką pogodę no i się nie wyspałam (chyba ze 2 godziny się męczyłam z zaśnięciem). Macie też jakieś problemy ze snem? Bo ja albo nie mogę zasnąć albo się budzę po kilka razy, albo niby wszystko ok, bo spię w miarę długo i beż wybudzania, ale budzę się niewyspana;/ No a jak już jestem zmęczona przez takie kilkudniowe problemy se snem to dobrze śpię, ale jak się wyśpię to znów się zaczyna;/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2010 12:51 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Pół roku po maturze, a nie potrafię robić tego, czego uczyłam się przez 3 lata w liceum... porażka.

Poza tym wracam do Wrocławia, a Grubasek zostaje z powrotem Żarach. Jednak tu jest jego dom, tu jest sobą. Będzie mi go brakowało, tym bardziej, że wyczułam pod jego skórą dwa niemałe guzy...

[edytowane 14/11/2010 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2010 12:00 am
Fatty
weteran forum

Bidny ogoniasty.. 🙁

Zmaściłam fakturę. Wielkie darcie i oskarżenia. Boli głowa.
Muszę się napchać 🙁

edit
i nie chce mi sie iść do pracy bo pewnie wrócą te rozdarciuchy

edit.
moje kończyny dolne, ała.

[edytowane 18/11/2010 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2010 6:41 pm

Niedługo święta:/:/:/ czas obżarstwa ponad granice, przepych, marnotrawstwo, cierpienie, śmierć.. w sklepach już klimatyczne wystroje o tym przypominają brr

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 11:30 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jutro ćwiczenia z rzeźnickich przedmiotów a oprócz tego chyba łapie mnie jesienna deprecha. Ogólne zdemotywowanie i niechęć robienia czegokolwiek. Nie chce mi się nic...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 11:49 pm
Fatty
weteran forum

Znowu zawaliłam w pracy ;(

Za dużo, za szybko, za gwarno, mój łeb i moje łapska 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2010 12:32 am
jazz
 jazz
stały bywalec

jestem wkurzona na "fundacje" dokładnie 2 różne fundacje ,mam do oddania nowiuśką niezniszczoną dużą budę dla psa zgłosiłam 2 fundacją że oddam tą budę za darmo i co ?zero odzewu !!!!gdzieś to maja ale jak bym miała kasę to by się bili o nią 😡

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2010 2:07 am
hipiska
weteran forum

Przeszywający ból od wrednego kręgosłupa i głowa pękająca od jednego, ciągle takiego samego zmartwienia. Źle. 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2010 1:03 am

Nie, nie. nie i jeszcze raz nie!!
Ja nie chcę żadnej wojny!!
Nieważne, czy Polska, czy Korea Południowa, nie chcę i już!!
Niech te walki się skończą!

Mam nadzieję, że nic więcej z tego wszystkiego nie wyniknie...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 11:05 pm
gosqa
forumowicz

uff...matura, matura i tylko matura
juz nie moge. w ciagu ostatnich 5 dni spalam 8 godzin.
ZOMBIE

a jak juz zasne to mam takie koszmary ze od razu sie budze. dzis np nie pamietam co mi sie snilo, ale bylam w stanie takiej polswiadomosci. czulam z zamknietymi oczami, ze kreci mi sie w glowie, przestalam oddychac a potem wyrwalo mnie z tego tak jak np wynurza sie z wody osoba, ktorej zabraklo tlenu. najgorsze ze bylam wszystkiego swiadoma i nic nie moglam zrobic

[edytowane 24/11/2010 przez gosqa]

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2010 2:59 pm
Fatty
weteran forum

Nabije sobie treściwego posta : 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2010 1:29 pm
Blueberry
bywalec

Ech, widzę że jest więcej osób jak ja, mających problem z "zapychaniem się" 🙁
A co do rady żeby po prostu wolniej jeść: niektórzy nie potrafią. Jak próbują wolniej i mniejsze kęsy to jest 10x gorzej 🙁
Zazdroszcze ludziom co nic nie jedza jak im jest zle, tez bym tak chciala ;(

[edytowane 28/11/2010 od Blueberry]

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2010 6:22 pm
Strona 164 / 286 Wstecz Następny
  
Praca