Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 176 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Trzymaj się Ayna 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2011 2:19 am
rubia
forumowy expert

Ech...wszystko się popsuło :(( (to tak ogólnie) :((
Przy okazji muszę się przyznać, że ignorowanie przeze mnie różnych zaproszeń na FB nie wynika z lekceważenia zapraszających, tylko raczej z mojej ignorancji technicznej. Mam mizerne doswiadczenie z forami, komunikatorami itp., bywam na nich baaardzo rzadko.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2011 1:28 am

A ja ponarzekam na brak neta.
I nawet nie mam czasuw chodzić na forum. ;/
Teraz sobie siędzę na infie i korzystam, ale zaraz dzwonek...

Przynajmniej egzaminy gimnazjalne mam sa sobą. 😛

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2011 3:25 pm
waris
bywalec

wrr boże jak ja nienawidzę sklepów zoologicznych!tylko kasa się liczy, sprzedają te maleńkie króliki,które jeszcze powinny być z matką po to by tylko jakieś nawiedzone mamusie ze swoimi córeczkami je kupiły bo są małe a później do kosza................

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 1:44 am
jazz
 jazz
stały bywalec

tak strasznie zawiodłam się na przyjaciółce że płakałam pół dnia :(( :(( :((

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 2:50 am
jazz
 jazz
stały bywalec

dlaczego ludzie nie mówią sobie wprost o miłości !!! tylko cierpią w samotności ,albo popełniają jakieś desperackie kroki !!!
wszystko byłoby prostsze gdybyśmy mówili szczerze o uczuciach.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2011 11:02 pm
cienkun
rada starszych

Bo Swiat nie patrzy dobrze na okazywanie sobie uczuć, a ludzie, nie wiem czemu, chcą się koniecznie do tego Swiata dostosować.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2011 11:13 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Cienkun Ty się lepiej pocieszaniem nie zajmuj.

Jazz tak to już jest, że mówienie o uczuciach zawsze jest najtrudniejsze...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2011 11:19 pm
Anonim
bywalec

Mąż chory. Ciężko, obłożnie chory. Od wczorajszego wieczoru walczy o życie a ja muszę przy nim siedzieć i wyrywać go ze szponów śmierci. Leży teraz biedny, trawiony gorączką. A ta gorączka najgorsza.... wacha się od 37.2 do 37.8.
Nie wiem czy jeszcze jest sens wzywać karetkę, czy może od razu lecieć po czarny welon.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2011 9:26 pm
rubia
forumowy expert

Annadagmara, serdecznie współczuję. Mój parę razy w miesiący jest w stanie krytycznym z powodu skaleczenia się w palec. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2011 10:47 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Mam coraz mniej czasu na napisanie dwóch rozdziałów pracy licencjackiej a nie chce mi się tak bardzo, jak jeszcze nigdy. Ja chcę wakacje...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2011 9:39 pm

A ja nie mogę znaleźć pracy 🙁 Jak tak dalej będzie czeka mnie przeprowadzka ;/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2011 11:57 pm
StellaArtois
weteran forum

Wiem o czym mówisz - szukałam pracy przez pół roku. Wszędzie szukają młodych ludzi, jeszcze studiujących, z doświadczeniem w jakiejś specjalistycznej dziedzinie i z pełną dyspozycyjnością. Dobra strona jest taka, że czasem można się pośmiać z ogłoszeń zamieszczanych w internecie , np. atrakcyjną studentkę do biura, pannę zatrudnię, tudzież studentki do pracy na wideoczatach z obcokrajowcami 😀
Bądź dobrej myśli i póki co bierz coś dorywczego - jakieś inwentaryzacje itd.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2011 12:22 am
hipiska
weteran forum

Źle się czuję, nic mi się nie chce, jestem w kompletnym polu w przygotowaniach do matury. Jestem zła na siebie, że nie potrafię wziąć się w garść. Nie mam siły.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2011 3:05 am

Szukam lekarstwa na złamane serce.

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2011 11:08 pm
Strona 176 / 286 Wstecz Następny
  
Praca