Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 193 / 286 Wstecz Następny
hipiska
weteran forum

No to sobie ponarzekam-wczoraj paskudna rozmowa z mamą, która uświadomiła mi jak wielki popełniłam błąd nie mówiąc jej prawdy. W nocy koszmarny ból brzucha, dopiero najsilniejszy nurofen pomógł. Zasnęłam na niecałe pół godziny, więc na egzamin wstałam nieprzytomna. Ból powrócił i 4 godziny nad kartką były istną męczarnią (zwłaszcza, że z pełnym pęcherzem, nie zdążyłam pójść do toalety 😉 ). Egzamin raczej nie poszedł rewelacyjnie. Ciężka noc i dzień, proszę o lepszy zestaw wydarzeń dzisiaj wieczorem i jutro 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 11:59 pm
Margott
forumowicz

Ale z tą wersją rozszerzoną to jest śmiesznie, bo mają ja te same osoby (a właściwie mieszkania), co w poprzednim spisie - moim zdaniem powinni inaczej wylosować.

Tym bardziej bez sensu. Dowiemy się w takim przypadku, czy gorliwa katoliczka nadal podaje się za katoliczkę, czy ateista nadal utrzymuje, że jest ateistą. Zmiana pewnie niewielka będzie.

[b]Hipisko[/b], jutro będzie lepszy dzień! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2011 12:38 am
tru
 tru
stały bywalec

Ja nie miałem żadnego pytania o wiarę....
Jak zwykle czeski film...
polski chyba ? wolski...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2011 2:05 am
Fatty
weteran forum

Wczoraj przekarmiłam pieseczka(niechcący)
Dziś pod nieobecność domowników, psinę spięło i dokonała artystycznej rzeżby, a raczej obrazu z brązu na środku mojego pokoju.
Już niby uprzątnięte, ale nadal skądś mi zalatuje, nie wiem skąd...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2011 11:14 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Zginęła mi teczka w której miałam indeks. Znając moją szkołę, żadna moja ocena z trzech semestrów nie jest nigdzie zapisana i nie wiem co, zacznę od początku chyba. Szukając teczki znalazłam za to książkę kucharską której ostatnio nie mogłam znaleźć. Nie wiem czy się śmiać cy płakać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 2:00 am
eRZet
weteran forum

Ej no, może wykładowcy gdzieś sobie zapisali? Trzeba indywidualnie popytać. Mojej kumpeli też zginął indeks kiedyś, chodziła po wszystkich i jak już udało jej się odzyskać wszystkie oceny to indeks się znalazł. Wtedy dopiero można się wkurzyć!

Wymyśliłem sobie studia zaoczne i teraz muszę się uczyć. A już nie pamiętam, jak się to robi 🙁
W ogóle mi nie idzie!
A jako, że jestem (na razie) na bezrobociu, to ewentualne dostanie się tam i tak nie ma sensu.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 2:20 am

Jasne, że ma sens!
A na co chcesz się dostać?

To teraz ja marudzę: SESJO wynoś się (co by bardziej wulgarnych słów nie użyć) stąd... ale już.......

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 4:33 am
eRZet
weteran forum

Na latynoamerykańskie na UW 🙂
Historia i polityka to spoko, ale kultura i geografia to masakra.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 4:39 am

Wow, latynoamerykańskie, fajnie 😀
U mnie to raczej odwrotnie by było: kultury i geografii mogę się uczyć i to z chęcią. Za to na samą myśl o wszelkiej historii dostaje gęsiej skórki...

A bezrobocie, jak sam powiedziałeś, chwilowe. Toteż myślę, że nie warto rezygnować z planów.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 5:35 am
eRZet
weteran forum

Dlatego właśnie tam nie ma odpowiednich ludzi, bo albo lubisz historię i politykę albo kulturę.
Ale nawet jak się nie dostanę to już nie żałuję, np:

[i] 1838 - prezydent Meksyku gen. Antonio Lopez de Santa Anna traci w bitwie lewą nogę i każe ją pochować z całym ceremoniałem państwowym i upamiętnić stosownym obeliskiem
[/i]
:rotfl:

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 5:40 am

Rozumiem, że z tą nogą to Twój Plan "B" gdybyś się nie dostał, tak? 😛

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2011 5:44 am
xxl
 xxl
weteran forum

Wpadły mi w łapy pytania z zeszłorocznego egzaminu z anatomii. A myślałam, że jestem dobrą studentką... 🙁

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 6:15 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Znalazła się teczka z moimi pracami, ale indeksu dalej ni ma. Czary? Przynajmniej wydrukowali mi nową kartę więc nie jest źle.

eRZet, studia fajna rzecz, a kierunek ciekawy, będziesz hablar espanol 😀 Chociaż ja osobiście już mam dość, miejmy nadzieję obronię licencjat pod koniec miesiąca, drugą szkołę skończę w połowie przyszłego roku akademickiego i na razie tyle, żadne magistry już mnie nie kręcą...

Co do ogólnego znienawidzenia sesji jestem jak najbardziej za hasłem studia pier*ol jedi zostań. Damy radę! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 10:19 pm
eRZet
weteran forum

No ja miałem kilkuletnią przerwę, więc mogę sobie pozwolić teraz na dwa lata studiów 🙂

Pada 🙁
Złapałem gumę 🙁
I do tego nic mi się nie chce 🙁

[edytowane 19/6/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2011 10:32 pm
hipiska
weteran forum

Zgubiłam telefon mamy, zrobił mi się koszmarny zajad, zaczynam się stresować trzydziestym czerwca. Poza tym pewna sprawa nie idzie po mojej myśli, także powodów do radości póki co brak. No i jeszcze te ósemki wredne. 😡

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2011 3:03 am
Strona 193 / 286 Wstecz Następny
  
Praca