Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 198 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Bawi się i to perfidnie. Daj sobie spokój bo zniszczy Ci życie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2011 11:57 pm
rubia
forumowy expert

Bella ma rację, nie wygląda to za dobrze.
Swoją drogą, mężczyzna to jednak wyjątkowo krucha i delikatna pod wzgledem emocjonalnym istota. I nie ma w tym moim stwierdzeniu nawet cienia ironii 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 12:19 am
eRZet
weteran forum

Bawi się i to perfidnie. Daj sobie spokój bo zniszczy Ci życie.

A o to nietrudno 🙁

Ale w ogóle co to za problemy? Zejdźmy na ziemię: Do domu wszedł mi tak olbrzymi pająk, że w ogóle nie mogę się otrząsnąć :scared: :scared: :scared:

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 1:23 am
Andzia83
początkujący

Do domu wszedł mi tak olbrzymi pająk, że w ogóle nie mogę się otrząsnąć :scared: :scared: :scared:

eRZet - ja też się boję pająków i mimo że mieszkam na 3 piętrze to często nieproszone wchodzą przez okno lub balkon, ale moja kotka się z nimi rozprawia, a ja jej w tym nie przeszkadzam;)
Maq - wiem że łatwo mówić, ale odpuść ją sobie... Pisałeś że poznaliście się miesiąc temu, więc to chyba nie jest wielka miłość... Oczywiście nie bagatelizuję Twoich uczuć, ale postaraj się spojrzeć na tę znajomość z dystansem i sam przemyśl, czy ta Osoba jest godna Twoich uczuć, skoro raz mówi, że kocha (będąc z innym), a zaraz się wypiera... Skoro jest taka niezdecydowana, to skąd wiesz czy np. będąc z Tobą nie postępowałaby tak samo? Do miłych pogawędek z pewnością spotkasz jeszcze bratnią duszę, czego Ci życzę:)

[edytowane 29/8/2011 przez Andzia83]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 1:51 am
Maq
 Maq
bywalec

Dziękuję za wasze słowa, dałem juz sobie spokój z nią, rozumiem że kobieta zmienną jest, ale bez przesady.
Przez pewien czas na pewno będzie to bolało, bo przywiązałem się do niej, ale z czasem dojdzie pewnie do etapu kiedy będę to wspominał z uśmiechem politowania.

To może się zareklamuję: jestem 23-letnim samotnym wege facetem z okolich Wrocławia.
Heh, ogłaszać się w temacie "Marudnik i Narzekacz", do czego to doszło.

A teraz wracam do mojej ukochanej samotności, bo przynajmniej na nia mogę liczyć.

[edytowane 29/8/2011 od Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:11 am
bułek
forumowy expert

Przeziębion i grzeje się w łóżkolandii. 🙁

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2011 4:11 pm
eRZet
weteran forum

Upaćkałem brzoskwinią nową książkę o nazistach 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2011 3:34 am
hipiska
weteran forum

Czuję strach.

[edytowane 1/9/2011 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2011 3:38 am
Bellis_perennis
Famed Member

Nie no po prostu wszystko ma swoje granice, zaraz się wścieknę komputer wyrzuce za okno albo jeszcze gorzej. Nie wiem dlaczego mnie tak pokarało ale promotorów to ja sobie zawsze źle dobieram, w tym tempie się nie obronię do końca świata. Ciągle COŚ! Ja wiem część błędów to moja wina i biję się za to w piersi ale jak do cholery ktoś mi karze setny raz robić wykres w inny sposób to mnie szlak trafia albo raz mu sie podoba zakres w tekście a raz nie... toż to woła o pomstę do nieba, ile straconego czasu i nerwów... a praca teoretycznie napisana, to tylko poprawki.
Nie, wcale nie jestem wku*wiona 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:14 pm
Fatty
weteran forum

Moja koleżanka, jako pamiątkę trzyma 2 z licznych wersji swojej pracy magisterskiej - 1 w której promotorka naniosła poprawkę i kolejną, w której kazała poprawić... swoje własne słowa i zalecenia z poprawki wcześniejszej 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:41 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Tylko ja się obawiam, że to mi się odbije na ocenie a chciałabym 5 :/ chyba mogę się pożegnać... A z jego maili bije wyraźne zirytowanie moją osobą. A ja się na prawdę staram :/

edit: no i zapomniałabym, że przeszłam awarie sprzętu, problemy z programem statystycznym generalnie złośliwość przedmiotów martwych. Chyba ciąży nade mną jakaś magisterska klątwa.

[edytowane 7/9/2011 od Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:44 pm
Fatty
weteran forum

Bellis, może zrób sobie dzień bądź godzin parę wolnego od tego całego szurum burum - zafunduj sobie relaks, spacerek, ciacho słodkie bądź skocz na siłownię i kop w worek treningowy aż trocinami i watoliną pluć zacznie.

[edytowane 7/9/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2011 11:49 pm
kazik84
bywalec

Mam w domu armagedon 🙁 W moim bloku wymieniają rury. Mam dziury w ścianie do sąsiada obok i pode mną - w łazience i w kuchni. Jak w takiej sytuacji korzystać z łazienki? Mam nadzieję, że jutro skończą.

Taki to mój odpoczynek w weekend po ciężkim tygodniu w pracy. A jutro będzie trzeba jeszcze cały ten burdel posprzątać :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2011 11:50 pm
n.i.x
stały bywalec

a u nas w dzień rury wymieniają w ziemi niedaleko a do tego codziennie z rana kosza trawę i jest mnóstwo hałasu,
i oczywiście sąsiad tez co chwile wierci..
http://demotywatory.pl/2786612/Gdzie-bys-nie-zamieszkal

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2011 12:10 am
Fatty
weteran forum

Obecnie to moja rodzina jest takim wiercącym sąsiadem - meble skręcają 😛

Mam gorączkę, jestem smarkata i rzężąca- a wcale zimno nie jest, ciekawe co zimą będzie.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2011 6:38 pm
Strona 198 / 286 Wstecz Następny
  
Praca