Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 201 / 286 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

Jak ja nie cierpię remontów.

Uuuu...właśnie odczuwam ten ból na własnej skórze, a raczej uszach: wczoraj sąsiadka wymieniała drzwi wejściowe i okna- wiertara hulała przez dobre 9 godzin- a dziś o 7 [tak!!!] rano zadzwonił do mnie pan z ekipy remontowej z nieśmiałym zapytaniem, czy mógłby przez nasz balkon wejść sobie do sąsiada piętro niżej, bo inaczej całości nie ogarnie. No żesz! Odesłałam go na drzewo, tzn. na jutro o jakiejś normalnej porze. Jak znowu zadzwoni o 7, to przysięgam, że za kudły wytargam!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 12:56 am
zaneta83
rozmówca

jeny za oknem robi się coraz zimniej no i częściej pada:)) brrrrr idzie zima.

dzisiaj wybrałam się do Lidla specjalnie po orzechy włoskie. kupuje w Lidlu bo większe paczki a tu niespodzianka - nie było moich orzeszków:(

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 1:23 am
bułek
forumowy expert

Ciepło jest co Wy gadacie :D. Dzisiaj zasuwałem w t-shircie i spodenkach rowerem i nie było zimno. Tylko trochę wiało.

Czekam na Alsan i nie mogę się już doczekać. Chcę wypróbować pewien przepis :spryciarz:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 1:36 am
zaneta83
rozmówca

a coz to za przepis bo chyba nie jestem w temacie:) jesli mozna spytac:)

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 2:10 am
waris
bywalec

w gardle mnie drapie, nos zatkany po prostu cudownie!brakuje tylko gorączki...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 4:16 pm
zaneta83
rozmówca

w gardle mnie drapie, nos zatkany po prostu cudownie!brakuje tylko gorączki...

poradziłabym ci czosnek z mlekiem gorącym 🙂 no i wygrzać się porządnie 🙂

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 8:58 pm
Fatty
weteran forum

Wypisałam mega fakturę z talonów - wklepywałam i sprawdzałam 4 godziny, jestem z siebie dumna .
Staram się być bardziej uporządkowana 😉

Pozytywnym akcentem jest tez to, że nie mam zjazdu w niedzielę - wybory, ach wybory, więc stawię się tylko w sobotę i mam nadzieję wyjaśnię w dziekanacie sprawę indeksową.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/10/2011 9:54 pm
Daiana
bywalec

Kolczyk w karku, który wczoraj sobie sprezentowałam okazał się źle zrobiony. Za płytko i muszę wyjąć szybko, żeby blizn nie było 🙁 a tak go polubiłam...

[edytowane 16/10/2011 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2011 1:27 pm
zaneta83
rozmówca

dziś po raz pierwszy zrobiłam sobie zielony koktajl. dodałam salat , seler naciowy , pomidora, paprykę czerwona no i banana. ten banan zepsuł cały smak koktajl był ohydny , nie dałam rady go wypić . następnym razem muszę dodać chyba więcej owoców.

"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/10/2011 1:27 am
eRZet
weteran forum

No i tyle z wolnego weekendu w przyszłym tygodniu 🙁
Mam szkołę w ten weekend i następny.
A do przeczytania tyyyyyyyle, że nie wiem, za co się zabrać 😡

Robię za to tendencyjne notatki. Np z opisów nowo odkrytego przez Hiszpanów świata (XVI w.):
"Legwan (...) - lepiej go zjeść niż oglądać", "Opos jest wysłannikiem diabła", "Krokodyl to infernale monstrum" 😛

EDIT: I jeszcze ominął mnie protest 😡
[url] http://cia.media.pl/warszawa_wkurwieni_przeciw_prekaryzacji_pod_lokalem_krytyki_politycznej[/url]

[edytowane 15/10/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2011 3:21 am
Anonim
bywalec

Co do oposa to...zawsze to podejżewalam...

Mam potężne zaległości związane z porządkowaniem garderoby. Jak tak dalej pójdzie to letnie rzeczy pochowam dopiero z okazji porządków przedświątecznych 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2011 3:32 am
Fatty
weteran forum

Nie chowaj, będzie jak znalazł na lato 😉

Weselnik nie tykany, co z Wami ludzie? 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/10/2011 10:52 pm

🙁 No i złapała mnie grypa.... Paskudny wirus trzyma mnie już czwarty dzień i nie chce odpuścić. A ja już mam dosyć leżenia w łóżku, kaszlu,kataru, ogólnej niemocy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2011 1:25 pm
eRZet
weteran forum

13 godzin zajęć, picie na mieście, 3 godziny snu i 10 godzin zajęć, czyli krótka historia pod tytułem: Dlaczego normalni ludzie nie studiują zaocznie xD

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 1:48 am
cienkun
rada starszych

Skończ z piciem, a ile Ci snu przybędzie! 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2011 2:03 am
Strona 201 / 286 Wstecz Następny
  
Praca