Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 204 / 286 Wstecz Następny
Anonim
bywalec

Dla równowagi: w mojej pracy płeć klijentów robi różnicę. Nigdy nie zostałam zwyzywana przez kobietę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 8:23 pm
eRZet
weteran forum

Laski ode mnie z pracy potrafią kłócić się przez telefon bez powodu tak bardzo, że chwilami im zazdroszczę. Czasami okazuje się, że nie miały racji i to jest megazabawne.
Zresztą wolę, jak gadają przez telefon, bo wtedy nie podają sobie przepisów ani nie wykładają swojej wizji świata 🙄

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 8:35 pm
StellaArtois
weteran forum

Jeśli o moją pracę chodzi moją idolką jest Pani Halinka
http://www.pani-halinka.pl/comic/filter/2011-11/
;3

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 11:14 pm
bułek
forumowy expert

eRZet:
Zresztą wolę, jak gadają przez telefon, bo wtedy nie podają sobie przepisów ani nie wykładają swojej wizji świata

Rozbawiłeś mnie tym. Wychodzi na to, że niektórym kobietom wystarczy dać telefon żeby się zamknęły (przy czym w Twojej sytuacji nadal gadają, ale już rzeczy mniej wkurzające zapewne). To tak jak dziecku zabawkę :rotfl:

[edytowane 16/11/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2011 11:34 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Przeglądam zdjęcia moich szczurasów i zaczyna mi doskwierać myśl, że długo jeszcze nie będę mogła się nikim włochatym opiekować.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2011 11:20 pm

Ehhh, pozwolę sobie ponarzekać to może mi ulży 😛
Znów, po raz 6 w przeciągu ostatnich 4 miesięcy, mam zapalenie gardła 🙁 Już odczuwam nawet nie frustrację a bezsilność..Czy ktoś wie jak naturalnymi sposobami można się pozbyć gronkowca z gardła?No właśnie, pewnie nikt i tutaj jest problem:/Antybiotyki tylko go uodparniają i coraz częściej powodują nowe infekcje 😡 I jak tu żyć normalnie jak nie potrafię się pozbyć tego okropieństwa 😮 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2011 9:17 pm
cienkun
rada starszych

Ha, ja dzisiaj też miałem poranny ból gardła i katar. Oj ciężko mi się ćwiczyło, ciężko. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2011 10:59 am
Fatty
weteran forum

Tak się jakiś czas temu cieszyłam, że cała paszcza zdrowa, a tu plomba zrobiła trach! i mam dziurzysko bezplombowe... trzeba sobie sprezentować plombkę na święta :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2011 9:28 pm
cienkun
rada starszych

współczuję. To potrafi zezłościć. Ja się wybieram i wybieram na kontrolę, ale się wybrać nie mogę. Znowu będzie mi dentystka marudziła że nie dałem sobie zęba wstawić, ale i tak ją lubię. Dzięki niej mam min. ząb, który przez kilka lat był tylko szkieletem zęba, a ona go dała rade naprawić. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2011 9:44 pm
kazik84
bywalec

Ja ostatnio skończyłam leczenie i na razie mam spokój 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 12:02 am
jazz
 jazz
stały bywalec

dzisiaj -kanałowe leczenie jedynki;)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 6:12 pm
Pocahontas
bywalec

dzisiaj -kanałowe leczenie jedynki;)

Masakra, wspolczuje:( nie mialam tego, ale moja siostra owszem i mówiła ze to cholernie boli. Mi było kiedys blisko do takiego leczenia i dentystka(a chodze do prywatnej, delikatnej) ostrzegała ze to jest cholernie bolesne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:18 pm
waris
bywalec

mam dosyć dzisiejszego dnia!!!!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:19 pm
kazik84
bywalec

mam dosyć dzisiejszego dnia!!!!!!!!

Już prawie się kończy, a jutro będzie lepiej 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:33 pm
cienkun
rada starszych

dzisiaj -kanałowe leczenie jedynki;)

Masakra, wspolczuje:( nie mialam tego, ale moja siostra owszem i mówiła ze to cholernie boli. Mi było kiedys blisko do takiego leczenia i dentystka(a chodze do prywatnej, delikatnej) ostrzegała ze to jest cholernie bolesne.

Nie prawda. Miałem szóstke robioną i jedyną nieprzyjemną rzeczą jest smak chloru

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:39 pm
Strona 204 / 286 Wstecz Następny
  
Praca