Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 205 / 286 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

znalazłam piękne buciorki veganskie new rock...!!!

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-39565-buty-damskie-NEW-ROCK-5373-S1-Plataforma-tacon-rock-acero-box-negro.html

i mnie na nie nie stać w tej chwili..:(:(:(

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:40 pm
Fatty
weteran forum

nix, ale w tej chwili "produkt jest nieodstępny" więc nic nie straciłaś 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:41 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

cienkun- każdy ma inny próg bólu ,mnie akurat nic nie bolało było ok

n.i.x -buciki śliczne ,na tej stronce są przecudnej urody glany ,normalnie zakochałam się

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:45 pm
cienkun
rada starszych

leczenie kanałowe nie może boleć, bo przecież wcześniej ząb zostaje zatruty i jest martwy.

edit. A ja jestem przeziębiony jednak. Pewnie jak zwykle się szybko uwinę z tym, ale nie lubię tego, bo mi bardzo nie dyspozycja fizyczna wpływa na zdrowie psychiczne (i tak wątłe) i robie wtedy głupie rzeczy i czuje się strasznie sfrustrowany tym.

[edytowane 7/12/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:50 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

masz rację;)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 10:54 pm
tru
 tru
stały bywalec

Chyba zatracamy swoją tożsamość narodową...
Gdy o tej porze pada śnieg prawdziwy Polak narzeka, że pada, gdy nie pada - prawdziwy Polak narzeka, że nie pada. Tymczasem wszyscy cieszą się z pogody, coś dziwnego się dzieje...
Więc przynajmniej ja to muszę nadrobić i ponarzekać że nikt nie narzeka 🙂

[edytowane 7/12/2011 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 11:10 pm
bułek
forumowy expert

Mnie zawsze trochę bolało nawet po wytruciu zęba. Nie cierpię chodzić do dentysty-sadysty ;). Ostatnio mnie zaczął pobolewać ząb, który jest po kanałowym leczeniu. Pamiętam słowa dentystki, że już później jest do wyrwania, więc dobrze, że przestał. A wszystko przez to, że jadłem krem czekoladowy - wegański. Widocznie czekolada się tam dostała. Zawsze mnie po płynnej czekoladzie boli ten ząb :P.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 11:23 pm
cienkun
rada starszych

widocznie cos spieprzyła, bo nie powinien boleć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2011 11:30 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Do leczenia kanałowego robi się znieczulenie, gdyż inaczej boli okropnie, zwłaszcza jak ząb się zatruwa (i obumiera nerw). Przy czym ja miałam 3 kanałowe bez znieczulenia 😉 i jedno ze znieczuleniem (dentystka się uparła). No ale ja jestem twarda u dentysty 😛
Nie boli dopiero później, jak ząb jest martwy, tylko że to trochę trwa, nie zawsze po pierwszym zabiegu nerw obumrze.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 12:22 am
cienkun
rada starszych

no mnie chodziło o same leczenie kanałowe, a nie o przygotowanie do niego.
Chociaż mnie umieszczanie trucizny też nie bolało, ale było robione ze znieczuleniem.

A ja mam taką przypadłość, że lubię znieczulenie. Nie wiem czemu, ale zawsze wprawia mnie w dobry nastrój i jestem po zabiegu zawsze szczęśliwy 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 11:38 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja nienawidzę tego zdrętwienia. Raz po wyrywaniu zęba z 2 znieczuleniami miałam brak czucia w połowie twarzy...

Pada u Was śnieg? Bo u mnie tylko deszcz leje... Czesi zapowiadali, że śnieg będzie powyżej 400 metrów,a tu jeszcze troszkę do tego brakuje.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 1:16 pm
cienkun
rada starszych

Ja chyba lubię to odrętwienie 🙂 A poza tym zawsze dostaje napadów głupawki po znieczuleniu i gadam sam ze sobą.

U mnie tylko deszcz. A za śniegiem wcale nie tęsknie. Za mrozem też nie.

[edytowane 8/12/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 1:22 pm
Anonim
bywalec

W Krakowie też pada.
Dołączając się do wyznań stomatologicznych: kiedyś po usuwaniu zęba poszłam na lody. Bakaliowe, więc jak mi się coś pod zęby dostało to myślałam, że to jakis orzeszek albo rodzynka i gryzłam.
Rany, które sobie wygryzłam w ten sposób na języku i wew stronie policzka leczyłam prawie trzy tygodnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 1:32 pm
marlena_p
początkujący

W Krakowie też pada.
Dołączając się do wyznań stomatologicznych: kiedyś po usuwaniu zęba poszłam na lody. Bakaliowe, więc jak mi się coś pod zęby dostało to myślałam, że to jakis orzeszek albo rodzynka i gryzłam.
Rany, które sobie wygryzłam w ten sposób na języku i wew stronie policzka leczyłam prawie trzy tygodnie.

oj...współczuje i wszystko co kwaśne zjadłaś to bolało 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 10:14 pm
Anonim
bywalec

A tam kwaśne...najlepiej było jak sobie syropek na wieczór wypiłam. Łyżeczkę melissany na lepszy sen.
Jedyne 66% czystego alkoholu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2011 10:34 pm
Strona 205 / 286 Wstecz Następny
  
Praca