Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 226 / 286 Wstecz Następny
Petite
rozmówca

Za tydzień wybieram się na imprezę rock&rollową i właśnie sobie uświadomiłam, że choćby nie wiem jak bardzo mnie nosiło to i tak przesiedzę cały wieczór przy stoliku, bo jestem największym drewniakiem świata 😮 Wstyd i hańba, żeby dziewczyna w moim wieku nie umiała zatańczyć kompletnie NIC. Mam zerową koordynację ruchową i nie wiem co robić z nogami tak żeby partnera ominęła amputacja stóp. Na prywatne lekcje mnie nie stać, a na kurs się nie nadaję, bo na 100% nie nadążę za grupą. Zresztą teraz wszyscy tańczą salsy i hip-hopy, ciężko by mi było znaleźć jakiś kurs tańca "retro"...

Chciałabym wywijać jak te dzieciaki:
http://www.youtube.com/watch?v=FUDsBtV5OuU

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 2:26 am
cienkun
rada starszych

Więcej optymizmu. 😉

Ja się chciałem poskarżyć, że oddanie krwi do badania kosztowało mnie 132,50 zł.
A i tak nie zrobiłem 25 OH wit. D3, bo się tego w Grudziądzu nigdzie nie wykonuje. Zrobiłem samą D3
Mam nadzieje że cos będzie nieprawidłowo, bo jak będzie wszystko OK, to mnie szlag trafi. 😉

[edytowane 19/9/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 2:36 am
Petite
rozmówca

Narzekanie uzależnia 🙂 Jeszcze sobie ponarzekam, że żałuję, że ścięłam włosy, miałam prawie po dupsko, a teraz takie wygryzione nie wiadomo co:

Nawet się warkocza nie da związać z tego, a tak lubiłam zaplatać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 3:10 am
cienkun
rada starszych

walnij sobie murzyńskie warkoczyki na całej głowie

edit. albo dredy. Najlepiej białe. 😎

[edytowane 19/9/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 3:12 am
Petite
rozmówca

Moja koleżanka nosi taki wielki kokon z dredów, blond i niebieskich 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 3:16 am
an
 an
bywalec

coś się obawiam cienkun, że Cie naciągnęli na ponad dwukrotnie droższe badanie, które wcale nie jest lepsze 😉 dziwne, że żadne laboratorium nie wysyła dalej :crash:

też mam nienajlepszy dzień, i znowu zaczęła się zima 🙁

[edytowane 19/9/2012 przez an]

Fryda robi badanie 25 OH wit. D za 50 zl, jeśli lokalne laboratorium tam przesyla, to nieco wzrasta koszt, dlatego warto dowiadywac sie ktore z lokalnych labów posyłają próbki na te badania

[edytowane 19/9/2012 przez an]

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 3:17 am
cienkun
rada starszych

132,50 zł. to cena za badanie wit. D, B12, ferrytyny i morfologii z rozmazem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 12:08 pm
Katinka
bywalec

Ze mnie również marna tancerka, zerowe poczucie rytmu i nieśmiałość zazwyczaj blokują mnie przed wyjściem na parkiet...
ale przy tańcu w parze to jeśli facet umie poprowadzić to całość wychodzi dobrze. nie trzeba myśleć o krokach, tylko się poddać i płynąć, nogi same pójdą w rytm który nada partner :red:
ewentualnie jeśli muzyka jest w typie electro dubstep itp no ogolnie taka nowoczesna to własciwie do niej wcale nie trzeba umieć tańczyć, jak widze że każdy wykonuje tylko jakieś bezsensowne ruchy to też sie czasem skusze na takie "zatańczenie" 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2012 1:10 pm
Petite
rozmówca

Jednak to nie jest zwykłe przeziębienie, stawiam na coś grypopodobnego. Przeziębienie to mi bez leczenia przechodzi po tygodniu, a z kurowaniem się po 2-3 dniach. I jestem w stanie funkcjonować normalnie. A teraz siedzę i siedzę w tym domu i jakoś nie czuję żadnej poprawy. Boli mnie lewa zatoka szczękowa, nie wiem czy to od kataru, bo zatoki normalnie mam zdrowe. Serce mi strasznie świruje. W dzień mi jest gorąco, a w nocy zimno i budzę się cała zlana potem. Z dziwniejszych objawów to swędzą mnie dziąsła od środka, jakby mi trzecie pokolenie zębów rosło :rotfl: Mam ochotę powyrywać zęby i się podrapać od środka, ale blokują mnie względy estetyczne 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 2:01 pm
paulinka1997
forumowicz

Rozpoczęły się weekendowe nudy... Jeszcze koleżanka mi się rozchorowała i nie ma z kim iść na pizze. Chyba że pizza przyjdzie do nas. To jest jakieś rozwiązanie. Pies od rana wariuje, ma ADHD.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 3:55 pm
StellaArtois
weteran forum

Petite, ale Ci wycieniowała włosy, no i po co? Ja już od jakichś 5 lat nie byłam u fryzjera i wcale mi nie brakuje ;p Może gdybym spotkała gdzieś fryzjerkę z mega zadbanymi, długimi i kręconymi włosami to bym się skusiła. Ale do żadnej krótkowłosej, prostowłosej, blondpasemkowej pani na pewno nie pójdę 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 5:16 pm
Petite
rozmówca

Masz rację. Wszystkie fryzjerki u których byłam zawsze mnie obcinały "tak jak jest modnie", czyli na dziecko-emo albo lachona dyskotekowego. A potem musiałam i tak w domu poprawiać, żeby się nie wstydzić wyjść na ulicę xd

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 6:39 pm
Fatty
weteran forum

A ja u fryzjera byłam 3 razy w ciągu żywota swego 😛 2 razy w wieku szczenięcym, raz ze 2-3 lata temu, wywieziono mnie do fryzjera w ramach prezentu urodzinowego 😛 OProstowała się babina mi włosów a potem stwierdziła, ze na tej strukturze włosa efekt prostowania i tak się nie utrzyma.

Sama farbuję(co nie dofarbuję to mówię, ze to balejaż :D), sama tnę (co krzywo utnę to mówię, ze to cieniowanie 😀 ) i często sama odżywki kuciam 😉

A marudzę bo domownicy smarkają, prychają... a mnie się chyba udziela, idę się ratować czosnkiem 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 6:44 pm
cienkun
rada starszych

Ja tez od kilku lat sam się strzygę i nawet niespecjalnie się zastanawiam nad tym, tylko łapię kosmyk włosów i obcinam i nawet nie wyglądam jak kompletny głupek. Co najwyżej jak półgłówek. :red:

A po powrocie z wycieczki rowerowej dzisiejszej, też miałem katar. Kostki mi owiało. Trzeba będzie odszukać stare ocieplacze zrobione z wojskowych skarpet i je zakładać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 10:20 pm
Petite
rozmówca

Śmiejcie się ze mnie, ale nie umiem jeździć na rowerze :rotfl:

Tak mi się przypomniało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 10:53 pm
Strona 226 / 286 Wstecz Następny
  
Praca