Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 234 / 286 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

Masz biały, glutowaty nalot na migdałach? Jeśli tak to na pewno angina. Z leków nie-na-receptę najlepsza na to jest płukanka Gargarin do rozpuszczania. Smakuje okropnie, ale działa i znieczula, oraz wspomaga odrywanie się tego białego gluta.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2012 11:16 pm
cienkun
rada starszych

You tube mi nie działa! Wam też?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2012 12:09 pm
OlaS
 OlaS
rozmówca

Dzięki [b] fasolencja [/b] 🙂 nie wiem czy miałam ten nalot, w końcu nic nie kupiłam, a zastosowałam dwudniową głodówkę leczniczą, mija drugi dzień opuchlizna zeszła, mogę już przełykać, i nie bolą mnie węzły chłonne. Zobaczę jak będzie jutro...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2012 8:59 pm
StellaArtois
weteran forum

jak nie ma nalotu to raczej nie angina. angine koniecznie trzeba leczyc antybiotykami, nieleczona prowadzi do chorob serca.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 1:00 am
cienkun
rada starszych

A czemuż to akurat koniecznie antybiotykami, he?? :spryciarz:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 1:13 am
Kamiiru
forumowicz

Wybieram się jutro do znajomego na przyjęcie, ma być jakiś konkurs na najlepszą przekąskę/potrawę i nie bardzo mogę wymyślić coś ciekawego. Ma może ktoś jakiś pomysł na ciekawą wege przekąskę? aa i będę to wiózł 40 km pociągiem, także coś na zimno i hmm "jednogarnkowego"...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 2:42 pm
cienkun
rada starszych

purisy, (mogą być kela puri)
Łatwo zrobić, niedrogo, a wszystkim smakują

[edytowane 30/12/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 6:22 pm
StellaArtois
weteran forum

cienkun, wystarczy, że poczytasz sobie na wikipedii o możliwych powikłaniach, z anginą naprawdę nie ma żartów. ja też unikam antybiotyków ale angina i jej powikłania mnie osobiście zatrważają.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 8:11 pm
Daiana
bywalec

Chorowałam kiedyś (w dzieciństwie) na anginę... co najmniej raz w miesiącu przez bardzo długi czas. Fasolencja ma racje, to nie katar, że się wysmarkasz i za 2 dni zapomnisz o sprawie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 8:25 pm
cienkun
rada starszych

Co nie znaczy że antybiotyki są jedyną możliwą formą leczenia.

Daiana, ja też jak byłem mały ciągle miałem diagnozowaną anginę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 8:47 pm
StellaArtois
weteran forum

a jaki widzisz inny sposób na pozbycie się paciorkowca, który może powodować choroby autoimmunologiczne? Ty lecz się jak chcesz, albo nie lecz się wcale, dorosły jesteś, ale to forum czytają też nastolatki. to naprawdę nie są żarty ;p w przypadku anginy konieczny jest niezwłoczny kontakt z lekarzem i przyjęcie antybiotyku koniec kropka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2012 10:45 pm
Kamiiru
forumowicz

purisy, (mogą być kela puri)
Łatwo zrobić, niedrogo, a wszystkim smakują

Dzięki, to całkiem dobry pomysł.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 12:12 am
Dżemożerca93
początkujący

Nie chce mi się uczyć:(((( Wątpię w sens studiowania. Ponadto na pewno przytyję przez te świąteczne smakołyki. I przede wszystkim nie znoszę Sylwestra!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 12:42 am
alternative
stały bywalec

zwątpiłam jakiś czas temu w sens studiowania, czasem jednak go odnajduję, ale po kontaktach z 'magisterami' niektórymi znów to samo.
tez przytuję zapewne.
sylwestra tez nie lubię. te wymuszone imprezy, to pisanie ile się wypiło, kto o której zaliczył zgona, jak kto się czuje następnego dnia, ta wymuszona uprzejmość... nie dziękuję :P.

wydaje mi się, że ktoś zawsze się znajdzie do narzekania na to 😛

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 1:19 am
Dżemożerca93
początkujący

Fajnie, że znalazł się ktoś kto mnie zrozumiał:) Od razu lepiej;) Dziękuję!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2012 1:27 am
Strona 234 / 286 Wstecz Następny
  
Praca