Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 262 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

No to piknie 😉 "byli obok inni" to właśnie dyfuzja odpowiedzialności, ale to, że młoda i nic nie będzie to już głupie usprawiedliwianie 😛

Na zajęciach jako sztandarowy przykład tego zjawiska podają sprawe Kitty Genovese - dziewczyna została zasztyletowana na oczach ponad 30 sąsiadów, przyglądano się i nie wezwano policji - każdy myślał, że ktoś inny to zrobi.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2014 12:11 am
cienkun
rada starszych

Fatty, nie ma co strugać Matki Teresy, Ty będziesz chciała miłosiernie pomóc agresywnemu żulowi, a on się ocknie i Ci w pijackim widzie zrobi krzywdę. Co innego starszej pani itp...
A mnie wczoraj zwymyślał jakiś dziadek, bo tupnąłem na jego psa, gdyż był natrętny do mojej suki. Ludzie to idioci...

[edytowane 24/4/2014 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2014 12:17 am
hipiska
weteran forum

Z tą dyfuzją odpowiedzialności to zwykle tak właśnie jest, że myślimy: mnie nie dotyczy, a później się okazuje...co się okazuje ;).

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2014 4:03 am
Fatty
weteran forum

Kombinacja okresu z wymiotami sprawia, że delikatnie mówiąc "nie czuję się kwitnąco".

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 6:43 pm
Samanya
bywalec

Kombinacja okresu z wymiotami sprawia, że delikatnie mówiąc "nie czuję się kwitnąco".

uuuu... a cóż to tak..
a która w ogóle wtedy czuje się kwitnąco .. :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 7:36 pm
Fatty
weteran forum

Są takie co nie czują że mają.

Ogólnie to zła jestem na ową sprawę, bo z okazji tego iż wolne dziś i pojutrze mogłam sobie wreszcie przed południem pójść na basen... a dopadło mnie dziś. W basenie :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 7:53 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Oj, ja się kiedyś czułam prawie normalnie, ale im starsza jestem, tym bardziej mnie to męczy - no po prostu czuję się osłabiona i najchętniej bym się z domu nie ruszała.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 7:58 pm
cienkun
rada starszych

Kto mi powie jak sformatować dysk, a jednocześnie nie stracić zapisanych wyników w programie nauki języka angielskiego supermemo?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 8:15 pm
eRZet
weteran forum

A jak są zapisane?
Nie możesz przenieść wszystkich plików z programu na pendrajwa i sprawdzić, czy będą po przerzuceniu na innego kompa?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2014 11:32 pm
Samanya
bywalec

Jestem wściekłaaaa!!! :mad2:
W tamtym roku posadziliśmy sadzonki modrzewia i sosny , jakieś 300 sztuk.
Wczoraj rodzice poszli na spacer i nie ma ani jednej!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2014 7:15 pm
hipiska
weteran forum

Czekanie + niepewnośc + brak poczucia bezpieczeństwa + paraliżujący strach + samotnośc = najgorsze co może być.

Dlaczego ja mam zawsze tak "pod górę"? Nic nigdy nie idzie według planu, zawsze jakieś cholerne COŚ staje na drodze :(. Wszystko zależy od ludzi i mam wrażenie, że wszyscy mają kompletnie za nic czyjeś interesy, egoizm do potęgi miliardowej. Nie wiem czy jeszcze można gdziekolwiek spodziewać się bezinteresownej pomocy skoro o tę interesowną tak trudno.
Wiem, wiem, nie mam prawa generalizować, pewnie chodzi o to, że ja sobie zasłużyłam na to jakimi ludźmi jestem otoczona, ale już czasami mam ochotę wyc kiedy widzę jak żyją, czym żyją inni ludzie w moim wieku, jakie mają sprawy na głowie, a ja....Ja ciągle tylko stresuję się, zamartwiam, próbuję raz jeszcze nie tracic nadziei. Uśmiecham się coraz rzadziej, bo już nie potrafię cieszyc się drobnymi sprawami, kiedy przygniatają mnie większe.
W dodatku czuję się z tym wszystkim kompletnie osamotniona i to chyba jest najgorsze.

Jestem zmęczona i zrezygnowana. Próbuję się czymś zając żeby nie myśleć, ale nie daje radę nad niczym się skupic.

Musiałam gdzieś to z siebie wyrzucić, chociaż w taki sposób.

*przepraszam za brak "ci" w niektórych miejscach, ale klawiatura szwankuje.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2014 4:49 pm
eRZet
weteran forum

Dzieciak już w drodze, wyrzucili nas z mieszkania (znajdź element łączący te dwa wydarzenia...).

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2014 5:23 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Hippi, nie licz na innych tylko na siebie. tylko wtedy możesz być pewna że będzie dobrze 🙂

Dzieciak już w drodze, wyrzucili nas z mieszkania (znajdź element łączący te dwa wydarzenia...).

Yyyyyy?

[edytowane 8/5/2014 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2014 7:00 pm
eRZet
weteran forum

Jak właścicielka dowiedziała się, co się szykuje to od razu kazała się wynosić.
Mamy miesiąc czasu, ale chcę to zrobić jak najszybciej.

Ot, kolejny problem na długiej liście.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2014 7:46 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Straszne skurw*syństwo.
Ja jestem w trackcie szukania mieszkania dla siebie chłopa i...psa. Podobno gorzej mają tylko pary z małymi dziećmi. Współczuję.

Ale też...gratuluję 😀 Kiedy się urodzi małe eRZeciątko? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2014 8:17 pm
Strona 262 / 286 Wstecz Następny
  
Praca