Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 269 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Jest Admin i dwie moderatorki. Moim zdaniem więcej nie potrzeba, dużo roboty na co dzień nie ma. Zresztą, nawet gdyby było nas więcej, to bym nie śmiała prosić o przybycie wiedząc, że są akurat w pracy/w szkole/szykują się do Świąt.
Trollowanie naprawdę nie ma sensu i jedynie zawraca głowę pojedynczym, niewinnym, anonimowym osobom. Nie wiem, jak trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby myśleć, że taki trolling ma jakiekolwiek znaczenie dla świata.

[edytowane 22/12/2014 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 7:59 pm
cienkun
rada starszych

Ale przecież to 12 latek jakiś. Robi to dla zabawy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 8:29 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Trollowanie naprawdę nie ma sensu i jedynie zawraca głowę pojedynczym, niewinnym, anonimowym osobom. Nie wiem, jak trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby myśleć, że taki trolling ma jakiekolwiek znaczenie dla świata.

Mój się zawalił 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 8:32 pm

Trol przyszedł napisać, że "mienso" jest pyszne, a koza i kurczak, pies i szop, to dla niego to samo. Czad.

Dla mnie akurat to takie same stworzonka 🙂
Gówniarzeria poszaleje i się znudzi.

Co do sezonu pamiętam z dawnych czasów graffiti "Bóg się trodzi, trzeba krwi" z rybą pociętą i spływająca krwią.
Z drugiej strony, jaka to różnica czy ktoś zapłaci rzeźnikowi czy zabije sam?

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 9:04 pm
eRZet
weteran forum

Jest Admin i dwie moderatorki. Moim zdaniem więcej nie potrzeba, dużo roboty na co dzień nie ma. (...)

No offense, ale ktoś mógłby coś z tym zrobić, bo mało profesjonalnie to wygląda...

[edytowane 22/12/2014 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 10:33 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Mógłbyś sprecyzować, co z czym trzeba zrobić?

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 11:21 pm
marekpapro
bywalec

A ja dzisiaj zostalem zmuszony do kupienia ryb, nie sobie oczywiście. Pełno pojemników z żywymi karpiami,
bez wody i pełno krwi, obrzydzenie mnie brało i xxxxxxxca a dookoła ludzie życzący sobie wesolych świat, zachowywali sie jakby nic sie nie działo. Przeraziłem się - też taki byłem 🙁

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 11:32 pm
cienkun
rada starszych

Przed Świętami w ogóle nie wchodzę do marketów.
Ja tam nie obchodzę w tym roku jakoś szczególnie Świąt. Mam to gdzieś. Przełamię się fałszywym opłatkiem z fałszywymi życzeniami z moimi starymi, jeżeli będą chcieli tego ode mnie, a poza tym, nie widzę sensu celebrować rodzinnych Świąt, gdy rodzina się wzajemnie nienawidzi. Szczyt hipokryzji.

A dzisiaj musiałem sprawić przykrość znajomemu. Tzn. nie musiałem, ale tak wybrałem w imię zasad.

Mógłbyś sprecyzować, co z czym trzeba zrobić?

No jak to co?
Usunąć i zbanować. Proste jak drut. 😛

[edytowane 22/12/2014 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 11:44 pm
eRZet
weteran forum

Mógłbyś sprecyzować, co z czym trzeba zrobić?

No jak to co?
Usunąć i zbanować. Proste jak drut. 😛

Dzięki, cienkun.

---

Wigilię spędzam w pociągu. W zasadzie to mógłbym jakoś dogadać się, uciec wcześniej z roboty... ale tak jakoś łatwiej jest. Potem i tak 4 dni w domu rodzinnym, wystarczy przecież.

Skręciłem sobie (czy coś) nadgarstek. Lekarze nie chcą mi pomóc (skoro żadna kość nie jest złamana, to chyba nie jest to dla nich wyzwanie), nihil novi. Na razie bez roweru. Cóż za okropny koniec roku!

[edytowane 22/12/2014 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2014 11:52 pm
xxl
 xxl
weteran forum

No jak to co?
Usunąć i zbanować. Proste jak drut. 😛

No przecież zostało to zrobione! Myślicie, że przez całe popołudnie siedzieliśmy i patrzyliśmy bezczynnie? A to, że te posty jeszcze wyświetlają się np. w Dzisiejszych Wiadomościach, to już jest poza naszą kontrolą. Nie chcieliśmy ich zupełnie kasować, jedynie przenieśliśmy je w bezpiecznie miejsce, żeby był potem do nich dostęp.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 12:05 am
cienkun
rada starszych

A tal z ciekawości... Po co komu dostęp do takich śmieci? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 12:12 am
xxl
 xxl
weteran forum

Np. Adminowi, gdyby naszła go ochota, by powiadomić odpowiednie służby.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 12:18 am
cienkun
rada starszych

Dobra, macie tam swoje wewnętrzne zasady prowadzenia forum, nie wnikam jakie.
Byłem po prostu ciekaw.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 12:23 am
Admin
stały bywalec

Try walking in my shoes
Cienkun, ErZet, żeby forum było bez zarzutu muszą być osoby, które o to dbają, sami nie dajemy czasem rady by usuwać/banować idealnie, w miare potrzeb, w porę i bez bez zarzutu 😉 Wydaje mi się, że pod kątem porżadku forum jest prowadzone gładko, lecz jeśli mace inne zdanie to już dziś możecie dołączyć do naszego grona, kto ma ochotę na pomoc w takich sytuacjach jak dziś to zapraszam;)
Andżela, mój świat też runął 😉
XXL, dziękuję!

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 4:33 am
cienkun
rada starszych

No przecież Wam pomogłem i zaraportowałem trola! 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2014 11:08 am
Strona 269 / 286 Wstecz Następny
  
Praca