Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 286 / 286 Wstecz
cienkun
rada starszych

Kupiłem aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego z funkcją wykrywania zaburzeń rytmu pracy serca i pokazał mi komunikat o wystąpieniu migotania przedsionków. 🙁 Odczekałem godzinę jak radzi instrukcja, w międzyczasie zażyłem tabletkę uspokajającą o nazwie "ziołowe tabletki uspokajające" i wykonałem kolejny pomiar i już pokazał tylko nieokreślone zaburzenie, ale w kolejnym pomiarze znów pokazał migotanie przedsionków. Wykonałem jeszcze kilka pomiarów i już nie było żadnych anomalii.
Konsternacja. Znowu mam się po lekarzach tłuc? :((

[edytowane 2/3/2017 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2017 1:05 am
Fatty
weteran forum

Mój piesek umiera 🙁

Nie boli go, jest wesoły, ma apetyt- ale niknie w oczach i jest coraz słabszy. Ciężko mi 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2017 8:27 pm
Oldek
bywalec

Po prostu trzymaj się Fatty. Jeśli teraz nadszedł jego czas, to jedyna pociecha w tym, że po prostu spokojnie zaśnie i nie będzie cierpiał. 

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2017 9:29 am
alternative
stały bywalec

trzymaj się. na pewno to było szczęśliwe życie

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2017 9:17 am
Fatty
weteran forum

Dawno nie byłam (a właściwie to nigdy) w takiej finansowej doopie 🙁

Koszt reanimacji zęba 1200 zł :/ a do podobnej reanimacji jeszcze 2... Fajnie ząbki zachować , ale koszt mnie powalił 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2017 1:45 pm
Samanya
bywalec

Fatty, znam ten ból.. Co prawda, nie reanimuję, ale prostuję a to też sporo kosztuje.

Ech z tymi zębami.. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2017 1:51 pm
Fatty
weteran forum

Wiesz jaki mój dentysta ma wypasiony samochód? 😀

U mnie też krzywo - ale w dzieciństwie moi rodzice odpuścili aparat na wieść ile kosztuje 😀 , a mnie nie przeszkadza, więc sama też się tym nie zajęłam.

Ząbki do reanimacji, to zęby niegdyś leczone kanałowo - tylko źle i poszła i  infekcja. W przyszłym tygodniu zaczynam z zębem nr 2 i się boję, bo chociaż na rtg wyglądał lepiej niż ten już zakończony, to on mnie boli- a przez zmiany zapalne znieczulenie nie chce wszędzie działać i bywam bliska zniesienia jajka 🙁

Istnieje u niego możliwość spłaty w ratach ale nie chcę się w to plątać - idę dzisiaj pożyczać i mi bardzo, bardzo głupio 🙁

Edytowany:4 tygodnie  temu

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2017 8:34 am
alternative
stały bywalec

koleżanka miała zwalone kanałowe, poszła na jakieś leczenie pod mikroskopem, kupę kasy wywaliła, po roku ząb znów się odzywa, stwierdziła, że mogła wyrwać i zrobić implant

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2017 9:41 pm
Fatty
weteran forum

Nie strasz - właśnie ja też mam to  "jakieś leczenie pod mikroskopem"  ! 😀 Dźwiecznie zwane "re-endo"

Mam nadzieję, że się przyjmie. Niby tak łatwo mówić o rwaniu, ale jak siedziałam pod gabinetem chirurga szczękowego to raz byłam biała, raz zielona, a jak tam weszłam to chyba przezroczysta.. skończyło się tylko na konsultacji, chirurg po zerknięciu na rtg kazał leczyć ósemki bo nie wiadomo co z siódemkami i warto aby były w zapasie bo w razie czego się nasuną na miejsce po 7kach.

Ajjj, jak nie urok to sraczka. Leczyłam ząbki wszakże 🙁

Wracałam dziś do domu, do sklepu miałam wdepnąć .. ale się powstrzymałam, no bo za co :/ 

Żywieniowo przechodzę na tryb ekstremalnie niskobudżetowy. Kasza, soczewica i cukinia.

Edytowany:3 tygodnie  temu

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2017 7:23 pm
alternative
stały bywalec

a może freeganizm? w większych miastach dużo ludzi chodzi za sklep po 'zakupy' :D. u mnie teraz z tym słabo, bo przebudowali biedrę i przy kontenerach są fotokomórki, a obok parking który żyje wieczorami i nocami

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2017 9:07 pm
Fatty
weteran forum

Miałam epizod fascynacji freeganizmem-  tylko raz mi się banany udały 😛 

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2017 10:35 pm
alternative
stały bywalec

to u mnie ogrom bananów, inne owoce, warzywa, chemia nawet :D, żarcie dla kota, mięso dla psiaka, góry mixów sałat, dużo nabiału - raz znaleźliśmy 3 zgrzewki mleka i robiłam ser :p, ogólnie to dużo wszystkiego. polecam biedronki 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2017 11:37 pm
Samanya
bywalec

No nie oszukujmy się -stomatologia to niezły biznes 😀

Jak byłam młoda to nawet chciałam być dentystką 😀 Nie wiem, dlaczego teraz jestem tu gdzie jestem 😛 😀

Fatty, dawaj do mnie na obiad 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2017 12:19 pm
Fatty
weteran forum

Samanya, już lecę 😀 Byle coś miękkiego 😀 

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2017 8:18 am
Strona 286 / 286 Wstecz

Praca