Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 30 / 286 Wstecz Następny
verufer
bywalec

Ech, a ja robie sobie wlasnie kasze z curry i przed chwila spalilem gwizdek 🙁 Taki dzien, ze nic tylko isc i sie utopic :,(

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 2:41 pm
Natasha
stały bywalec

a ja zaliczyłam glebę na chodniku i mam teraz zdarte kolano 😛 niech żyje zgrabność! 😉

ps. ma ktoś pomysł jak ukryć poupadkową dziórę w nogawce 😉 ?

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 4:28 pm
verufer
bywalec

Daj spokój, z powodu gwizdka :D? Patrz, jakie słoneczko za oknem, idź na rower albo na zakupy, tak jak ja 😛

Ech, pewnie znow pojde spac, bo nie moge wytrzymac taki jestem spiacy 🙁 I znow nie pojde na zajecia 🙁

P.S.: (nie mówcie nikomu ale urwałam się z zajęć :D)

Znaczy mamy powiedziec wszystkim? Dobra... Heeej, wiedzieliscie ze Loviisa zrobila sobie wagary? 😛 :diablo:

ps. ma ktoś pomysł jak ukryć poupadkową dziórę w nogawce ?

Tak, w drugiej zrobic taka sama 😛

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 4:59 pm
verufer
bywalec

Verufer, a kawusia? Ja teraz piję sobie waniliowe latte macchiato z brązowym cukrem i cynamonem i jestem w niebie 😛

Patrz, nie wiedzialem, ze w niebie tez maja internet 😮 😛 Ale ta technika ekspanduje 😛 A na mnie kawa dziala wrecz jeszcze bardziej usypiajaco 🙁 Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 5:20 pm
Paulina_p
bywalec

mam nerwice rodzina już nie może ze mną wytrzymać może po maturze się to jakoś załagodzi ale to dopiero po 28 V prawie za miesiąc... chyba wykończe ich psychicznie (albo siebie)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 8:51 pm
verufer
bywalec

Ale dzis pechowy dzien... Wrocilem wlasnie ze sklepu i nie dosc ze policzyli mi dwa razy za towar, to jeszcze wszystkie reklamowki mi sie porwaly i musialem przez spory kawalek 13 litrow taszczyc na rekach 🙁

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 1:10 am
vegetena
stały bywalec

Oj, Verufer, znam to, znam.... Tak samo jak przypalony gwizdek 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 1:14 am
verufer
bywalec

Oj, Verufer, znam to, znam.... Tak samo jak przypalony gwizdek 🙂

Badzmy optymistami... Palacy sie gwizdek daje fajnego koloru plomien, a i dymu nie bylo zbyt duzo... Za to nie ma to jak polozyc gazowa zapalniczke na kuchnie, w ktorej piecze sie ciasto 🙂 Plomienia nie ma, dymu tez nie, ale jak fajnie potrafi huknac 😉 A w tej drugiej sytuacji to i miesnie sobie mozna niezle wyrobic taszczac ciezary na rekach... Nic to, ze teraz nie moge podniesc zadnej reki 🙁 Ech, do Pudziana to mi jeszcze troche brakuje 🙁

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 1:22 am
Stanisław
weteran forum

Oj Veruferku to nie mogłeś kupić dodatkowo wiaderka, przelać w nie te 13 litrów i łatwo zanieść do domu 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:07 am
azizan
bywalec

pomarudzę sobie pomarudzę..

mimo tego że słonce tak cudownie świeci, że czeka mnie parę naprawdę fajnych dni teraz, to jakoś tak złapał mnie dołek...

naprawdę myślałam że wrócił mój wrodzony optymizm, ale okazuje się że jeszcze nie do końca..

czasem jest mi tak przykro, czasem jest mi tak smutno i źle.. najgorsze jest to że odkryłam coś czego przedtem nie zauważałam.. przedtem chodząc głową w chmurach nie zauważyłam jak sie moi przyjaciele zmienili.. kiedyś byliśmy zgrana paczka, ale na nieszczęście mój najbliższy przyjaciel spotyka sie z dziewczyną , która moim i nie tylko moim zdaniem nie jest odpowiednia...utrudnia mu spotkania z nami, a właściwie całkowicie mu je uniemożliwia.. jest to takie przykre...

tak samo, teraz jak jestem znów sama po dwóch latach związku, przypomniałam sobie czym jest samotność, i nie mogę sie przyzwyczaić...a co jest najgorsze, to pewien chłopak z którym coś zawsze mnie łączyło, jakaś dziwna nić porozumienia i tego że zawsze jakoś nas coś ciągnęło ku sobie..ale jakoś zawsze tak wychodziło że albo on kogoś miał, albo ja..nie mogliśmy sie dopasować do siebie niestety...raz tylko spróbowaliśmy, ale nie wyszyło, bo on miał wtedy dziewczynę i jakoś wyrzuty sumienia nas zjadały..teraz mimo to że on znowu jest w jakimś związku, nie do końca chyba trafionym, a ja jestem sama coś sie -odgrzewa..coś sie zaczyna i nie wiem jak się skończy...

nie wiem jak mam rozumieć jego słowa że mam trochę poczekać bo on wie że niedługo, nie wie kiedy ale wie na pewno że tak..itp.. nie wiem co mam robić , bo tak na dobra sprawę to nie wiem czy chcę o nim myśleć..a z drugiej strony, nie zawsze rozmawia sie z kimś 5 godzin i myśli że to zaledwie parę minut...

ehh czemu moje życie jest zawsze uczuciowe pokręcone???..

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:11 am
verufer
bywalec

Oj Veruferku to nie mogłeś kupić dodatkowo wiaderka, przelać w nie te 13 litrów i łatwo zanieść do domu 😀

Tylko to byla woda i soki... Nie moglem tego polaczyc... Poza tym to pewnie bym sie potknal i wpadl do tego wiadra, a ze jeszcze nie ciagnelo mnie nigdy sprawdzic czy umiem plywac to bym sie utopil... A moze to nie jest taki zly pomysl? Nastepnym razem jak mi sie znudzi zycie tak zrobie... 🙂

[edytowane 29/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:13 am
Stanisław
weteran forum

...raz tylko spróbowaliśmy, ale nie wyszyło, bo on miał wtedy dziewczynę i jakoś wyrzuty sumienia nas zjadały..teraz mimo to że on znowu jest w jakimś związku, nie do końca chyba trafionym, a ja jestem sama coś sie -odgrzewa..coś sie zaczyna i nie wiem jak się skończy...

Wiesz co Azizan, może nie powinienem się wtrącać ale już nie mogłem wytrzymać. Jeśli on ma dziewczynę i w tym samym czasie próbuje z Tobą to naprawdę dobrze o nim nie świadczy. Ja bym na Twoim miejscu sobie odpuścił. 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:25 am
Stanisław
weteran forum

Mój kotek tyle ciekawych rzeczy widzi tu na portalu, że aż mu oczy z orbit wysz ły 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:32 am
verufer
bywalec

A mnie sie wydaje, ze on probuje spelnic czyjes marzenia... Jak ten z "Siedmiu zyczen" 😉

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:38 am
Stanisław
weteran forum

Tak. Jest tu na portalu taka kobieta, której mój kotek chętnie spełniłby wszystkie, nawet najskrytsze marzenia. :red:
Chciałbym jeszcze powiedzieć, że Verufer w dużej mierze przyczynił się do animacji mojego kotka bo sam bym tego nie zrobił. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:56 am
Strona 30 / 286 Wstecz Następny
  
Praca