Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 33 / 286 Wstecz Następny
verufer
bywalec

Strasznie zle sie dzis czuje:( Nie spalem cala noc, bo mialem straszne nudnosci i dreszcze, boli mnie brzuch i mam temperature 🙁 Znajoma twierdzi ze to cos wirusowego, moze ktos ma pomysl jak sobie najlepiej z tym poradzic i co to moze byc? Pozdrawiam

[edytowane 8/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 12:46 pm
verufer
bywalec

Ojej 🙁 może masz grypę żołądkową? Mam nadzieję, że szybko przejdzie...z tym to chyba najlepiej do lekarza iść..

Dzieki... Tylko na razie nie jestem w stanie pojsc do lekarza 🙁 Moze mi samo przejdzie przynajmniej troche... Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 12:56 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

🙁 po prostu słów brakuje na tego kierowcę 😡

widziałam kilka lat temu podobną sytuację...wiecie jak ludzie-świadkowie to komentowali(to byłą na wsi)?- trzeba go dobić. Komentarze w stylu "samochód zniszczył, porysował" 😡
brak słów- wszystko przez pryzmat człowieka, dla niego. Inne istoty są po to żeby mu służyć 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 5:17 pm
verufer
bywalec

brak słów- wszystko przez pryzmat człowieka, dla niego. Inne istoty są po to żeby mu służyć 🙁

Nie zgadzam sie do konca z Toba... Gdyby tak bylo nie byloby moze jeszcze tak zle... Zeby to sobie uzmyslowic wystarczy zadac (sobie) np. bardzo proste pytanie: Kto odkryl Ameryke? Krzysztof Kolumb? Wikingowie? To skad do @#$!% tam sie wzieli Indianie? Spadli z Ksiezyca w momencie tego odkrycia? Niby to tez ludzie, ale w swiadomosci wiekszosci raczej jako tacy nie istnieja... Smutne 🙁 Ale jak widac zawsze beda istniec rowni i rowniejsi 🙁 A to ze glownym mechanizmem upodlania innych ludzi jest przyrownywanie ich do zwierzat? No comment... Pozdrawiam

[edytowane 8/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2008 7:47 pm
azizan
bywalec

eh, kolega opowiadał mi, że szaleniec jadąc za szybko ( teren zabudowany) potrącił kotka, kotek ruszał łapkami, żył ,najgorsze jest to że widać było że tyko trochę ogłuszony wystarczyło zanieść do weterynarza, kolega już popędził aby go pozbierać i zanieść na leczenie, ale "MąDRY'; "PEłEN EMPATII " kierowca stwierdził że go dobije, więc wsteczny i "PO SPRAWIE"....

tak już mamy,my ludzie silniejsza rasa, wmawiamy sobie że one nie czują, wmawiamy sobie że są po to abyśmy my przeżyli..

a nawet nasze badania archeologiczne ukazują że nie trzeba jeść kilogramów padliny aby przeżyć i mieć się świetnie....

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2008 4:31 am
velvet
bywalec

🙁

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2008 11:53 am
verufer
bywalec

Przychodzi mi na mysl opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego "Muzykanci"... Czytaliscie? Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2008 3:41 pm
rubia
forumowy expert

Paskudna pogoda: 25 stopni i słońce, fuj!!!!! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2008 6:12 pm
Kokoro
forumowicz

Rodzina mnie dobija... stwierdzam, że muszą być skrajnie niezadowoleni z życia... smutne to jest...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2008 2:27 am
karolka_ma
forumowicz

:(( A ja mam już dość tej całej pomylonej dietetyki i mięsożernych wykładowców!!!! Właśnie wróciłam z uczelni i znów to samo.... niby zwykła organizacja pracy,a pani rzuca tekstami o mielonym, parówkach i pracy w rzeźni zgodnej z zasadami jakości... i jeszcze porównanie - jak parówka do frankfuterka - ...koszmar... :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 1:35 am
Deleted
forumowy expert

Cóż... ja ostatnio jak wracałem z mamą z Bydgoszczy ok godz. 22 również miałem spotkanie I-szego stopnia, najprowdopodobniej z sarną... jakieś 15m przed znakiem, który ostrzegał przed zwierzętami... Żeby nie było - jechaliśmy 40hm/h i zaraz się zatrzymaliśmy, po czym zaczęliśmy szukać, jednak niczego nie znaleźliśmy, dopiero rano zauważyłem futro na klamce od drzwi bocznych... tej samej nocy zatrzymał nas patrol policji, jednak też nic nie zobaczyli... ale mieliśmy stracha

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 1:59 am
nati27
forumowicz

Będę pretensjonalna. CZUJE SIE FATALNIE!!! :(( wszystko mnie dobija mam depresje jak stad do betlejem potrzebuje miłości i uwagi :(( :(( :(( :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2008 4:55 pm
verufer
bywalec

Trees have dropped their leaves,
Clouds their waters
All this burden is killing me

Distance is covering your way,
Tears your memory
All this beauty is killing me

Oh, do you care,
I still feel for you
So aware,
What should be lost is there

I fear I will never find anyone
I know my greatest pain is yet to come
Will we find each other in the dark
My long lost love

I wish I could come back to you
Once again feel the rain
Falling inside me
Cleaning all that I've become

All of my songs can only be composed of the greatest of pains
Every single verse can only be born of the greatest of wishes
I wish I had one more night to live

Share with me your poem.
For I know now, I'm a puppet on this silent stage show.
I'm but a poet who failed his best play.
A Dead Boy, who failed to write an ending
To each of his poems...

[edytowane 19/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 2:36 pm
Deleted
forumowy expert

Tja... spr z matmy (niewiele rozumiem) + geografia + angielski + wywiadówka + Boże Ciało = totalny bajzel

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 3:45 pm
vegetena
stały bywalec

Coraz mniej na forum przebywam....
Coś w stylu apatii mnie ogarnia, nie mam chęci na nic i nie nazwę tego lenistwem.... Niedawno wstałam, a spać w środku dnia kiedyś nie mogłam. Lęk się nasila, przed wszystkim.... Rok temu miałam identycznie, przez ten rok podobnie....
o matko....
Po co to piszę?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/05/2008 11:45 pm
Strona 33 / 286 Wstecz Następny
  
Praca