Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 66 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

jeśli to Cię pocieszy, to ja już mam warunek z językoznawstwa

A ja mam z matematyki... Ja rozumiem, że na biologii jest potrzebna matematyka bo uczy logicznego myślenia ale poziom jest stanowczo za wysoki jak na taki kierunek studiów. Co rok przynajmniej połowa oblewa.
Loviiso nie my pierwsze i nie ostatnie... 😮
Co do biochemii dobrze mi dziś poszło. Jestem nawet zadowolona.
Rubio ja też jestem przeziębiona. Taka parszywa pogoda ostatnio. Dobrze, że dziś nie wieje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 4:28 pm
Deleted
forumowy expert

I znowu to samo 😡 Straciłem wiare w płeć piękną.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 5:37 pm
Bellis_perennis
Famed Member

A ja już dawno straciłam wiarę w mężczyzn.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 6:12 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

a ja musze ponarzekac troche, bo dzis sie strasznie niewyspalam. Jestem po dwoch kawach, teraz pije yerbe. Do tego spalam pol godziny, mialam na rano wiec na 5 do pracy. Po prostu koszmar. Ciezko mi sie pracowalo. 😡 😡 :(( :(( :(( :rotfl: jestem w jakims komicnzym nastroju

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 7:11 pm
Stanisław
weteran forum

A ja już dawno straciłam wiarę w mężczyzn.

A dlaczego ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 7:49 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Bo to oszuści. Nie mówię, że wszyscy ale większość na pewno. O to mi głównie chodzi.
Ach... I oczywiście to, że jestem wegetarianką, mam swoją pasję, ideały, cel w życiu, chcę pracować na rzecz ochrony przyrody najwidoczniej czyni ze mnie dziwadło. Ale akurat odnośnie tego to moim zdaniem każdy kto myśli w ten sposób nie jest wart uwagi.
Jedynym facetem z którym się świetnie rozumiem jest mój dobry kolega.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2008 11:47 pm
Stanisław
weteran forum

Przykro mi, że musiałaś się natknąć na takich niewyrozumiałych facetów. Ale myślę tak jak Ty, że faktycznie w większości tacy są szczególnie młodzi co to się popisują jeden przed drugim i nie zdają sobie sprawy, że swoimi docinkami krzywdzą innych. To jak traktują słabszych od siebie jest doskonałym miernikiem ich charakteru. Należy tylko mieć nadzieję, że życie ich przytemperuje i nauczą się być bardziej tolerancyjni i empatyczni. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2008 12:20 am
Kociaczek
bywalec

I know what I'm really like...
I'm bleeding...
I don't mind...

That was very foolish of me
I can do nothing now

Light shines in the darkness
I don't wanna go
Wish I could turn back time
Oh my Guardian Angel
Take me away from here
I think I'm ready now
But still can't make up my mind

Memories of yesterday
Hopes left behind
I have to fade away now
There's no other way out

The curtain falls...

Jak się wkleja tekst piosenki (w tym przypadku [url= http://spiewnik.wywrota.pl/16563_riverside_the_curtain_falls.html]RIVERSIDE[/url]), to się PODAJE TYTUŁ I NAZWĘ WYKONAWCY :exclam:

Chcę wierzyć, że to było niedopatrzenie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2008 2:57 am
Bellis_perennis
Famed Member

Stanisławie masz wyczesaną czapkę 😀

Ja bym napisała do rektora

Tylko, że matma jest na mojej uczelni chyba na wszystkich kierunkach. Nie jestem pewna czy jest na ogrodnictwie. Nie zdziwiłabym się gdyby rektor nas wyśmiał i powiedział, że jak się coś nie podoba to wynocha. Zresztą mój rocznik nie jest zgrany. Nawet nie potrafimy się zgadać żeby iść na głupią imprezą. Na dzień dzisiejszy jak sobie przypomnę jak mnie straszono, że u nas jest masa chemii i fizyki to chce mi się śmiać. Okazało się, że to pikuś.

dlaczego ja mieszkam na zadupiu

a ja uważam, że nie ma nic lepszego od życia na wsi 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2008 3:00 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ach no dobra mam dołek intelektualny. Zresztą jak przez całe życie. 🙂

[edytowane 19/9/2008 przez Bellis_perennis]

[edytowane 19/9/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2008 3:21 pm
rubia
forumowy expert

Wczoraj wieczorem spotkałam się po latach z koleżanką z liceum i zrobiło mi się strasznie przykro, że ludzie tak sobie potrafią komplikować życie osobiste, a najbardziej cierpią na tym dzieci. Mąż, którego nie kocha i który ją "denerwuje", kochanek, z którym nie może być, bo ten pracuje za granicą i to dziecko, z powodu którego tkwi ona w nieudanym małżeństwie. Wiem wiem, takich historii jest na pęczki, ale akurat co do tej koleżanki, byłam pewna, że jej się powiedzie w życiu uczuciowym! Smutna proza życia... Ja przy niej jestem jakąś szczęściarą (a tak mnie mój mąż czasem potrafi zdenerwować 😛 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2008 3:51 pm
velvet
bywalec

Czekam na książkę i czekam, a ona nie przychodzi.
Mało słońca na dworze, doprowadza mnie do depresji. Coraz gorzej sie czuje.
A komentarze w stylu, kiedy w końcu będziemy mieć dziecko doprowadzają mnie do furii.
Ratunku!!!

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2008 1:42 pm
vegesmile
bywalec

W piątek byłam w szkole mimo kataru, więc już dziś nie poszłam. Jestem wściekła! Zamiast przechorować w weekend to wtedy było OK!!! :mad2: Nie chce sobie robić zaległości zarówno w nauce jak i w relacjach :spryciarz: w piątek po powrocie ze szkoły mamusia mnie obcałowała, że taka biedna jestem, a dziś? Obraziła się, bo kupiła mi drożdżóweczki, musli jogurcik i inne pierdółeczki, żebym się zmobilizowała,a ja zostałam... wyrodna matka!! Nawet ona wciąż tylko o konsumpcji myśli;/ "Wydaje pieniądze na te Citrosepty, na NONI, a Ty dalej chorujesz, ja już nie wiem co z Tobą..." 🙁 i LINKIN PARK... :hallucine:

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2008 2:48 pm
Olla
 Olla
bywalec

cholereni sie boję, że zostane sama w tym świecie. tak sobie załatwiłam sprawki, że no cóz.. nie bede opowiadała swojego całego życia... ale mam stresa pietra i co tam jeszcze być może....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2008 7:52 pm
rubia
forumowy expert

i na dodatek coraz rzadziej ostatnio odwiedzam to forum bo...zaczyna mnie nudzić :hallucine: ech..

Myślę, że to jest tak jak z ulubioną potrawą: można kochać np.naleśniki, ale gdy będziemy je jeść codziennie, to nam w końcu zbrzydną. Tak samo mogłaś "przedawkować" to forum. Może rzeczywiście odpocznij sobie od nas trochę i wróć później ze zdwojoną energią. My się stąd nigdzie nie ruszamy 😀 i jeśli zdecydujesz się na urlop, to będziemy na Ciebie czekać :heartpump: Zawsze w życiu trzeba wybierać to, co jest dla nas dobre i dzięki czemu możemy się rozwijać. Głowa do góry, Loviisko

Acha! Jak tam po bitwie, Fasolko?

[edytowane 22/9/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2008 8:16 pm
Strona 66 / 286 Wstecz Następny
  
Praca