Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 67 / 286 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Tydzień temu dzwoniła do mnei matka. Chciała, żebym przyjechała po pocztę, ale tylko wtedy jak ona będzie. A mnie te terminy akurat ni epasowały. Z rozmowy wyszło tak, że zaczęłam nawet myśleć, że tęskni i się martwi. I tak poszłam do niej wczoraj. Spędziłam 2 minuty z nią, po których przez 2 dni miałam doła 🙁 Dół minął dopiero, jak neta mi załączyli 😉
Dziwię się siostrze, która mi długo pisała w smsach, czemu nie możemy być "normalną" rodziną... Jak mozna, jak własna matka ma w 4 literach swoje dziecko 😉

Life's brutal 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 12:03 am
Stanisław
weteran forum

będzie smutno bez Loviika...

Lovii sobie tylko tak zażartowała, że nas opuści. Prawda Lovii ? :spryciarz:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 3:44 am
Lily
 Lily
Famed Member

Loviisa-chan, zrób sobie przerwę 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 3:48 am
Nantosvelta
forumowy expert

Fasolencjo, ciesze się że ditarłas na czas. I mam nadzieję, że się nie przeziębiłaś po staniu tyle czasu na zimnie i deszczu 🙁

A nawet jeśli Loviisa zrobi sobie od nas przerwę, to jak wróci to będziemy dla niej jeszcze bardziej serdeczni i ciepli :rotfl:

Loviisa, staram się to olać, ale naiwność górą 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 12:11 pm
krysia
bywalec

Chciała bym Cię pocieszyć Nantosvelto ale nie wiem jak-bardzo Ci współczuję i myślę,że Twoja mama Cię kocha tak jak potrafi Sama jestem matką , moje dzieci już pozakładały rodziny ale kontakt z nimi mam dobry.Myślę Nantuś,że to się kiedyś ułoży.Trzymaj się jakoś.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 1:55 pm
krysia
bywalec

Stanisławie aleś się wystroił cieplutko-musi u was być zimno 🙂 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 1:58 pm
StellaArtois
weteran forum

Nan, czasami ludzie nie potrafią wyrażac uczuc i kochają w bardzo dziwny sposób, który wcale miłości nie przypomina
ja Ciebie chyba trochę rozumiem, na pewno nie całkiem, bo to jednak mama, ale uściski dla Ciebie
przeziębiłam się trochę, chyba napiszę do pks o zwrot kosztów za witaminę c! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 2:27 pm
rubia
forumowy expert

Chyba się do Fasolki przeprowadzę, bo mnie ostatnio strasznie irytują wścibscy, nietaktowni ludzie; a skoro tak ciężko sie od Ciebie , Fasolencjo, wydostać, to zakładam, że w drugą stronę też to działa 😉 :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 3:52 pm
StellaArtois
weteran forum

no ba, dziki wschód i środek puszczy 😉 zapraszam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 3:54 pm
rubia
forumowy expert

😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 4:06 pm
Stanisław
weteran forum

Stanisławie aleś się wystroił cieplutko-musi u was być zimno 🙂 🙂 🙂

Oj Krysiu. Okropna pogoda u mnie. Pada deszcz, jest zimno i mokro. Do sklepu mi się nie chce iść chociaż mam pięć minut drogi a muszę odnowić zapasy. Może to już taka jesień będzie do końca .
Gdzie ta polska złota jesień ? 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 5:34 pm
rubia
forumowy expert

Gdzie ta polska złota jesień ? 🙁

Wróble ćwierkały, że przyjdzie w październiku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 5:43 pm
Stanisław
weteran forum

To chyba u Ciebie ćwierkały bo u mnie nie widzę nigdzie żadnego ptaszka. Czyżby odleciały już do ciepłych krajów ?
Tylko żaby skaczą po zielonej, mokrej trawie tu i ówdzie. 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 6:39 pm

Tak, przedawkowałam, i to bardzo, mam w naturze skłonność do pzresady niestety 😮 Poza tym, zniechęciło mnie to, że prawie w każdym temacie się tylko kłócą i są osoby, które uparcie tą atmosferę podżegają

no, jak sie w ciagu paru miesiecy bytnosci na forum nabilo pnad 1000 postow, Twej sklonnosci nie da sie ukryc 😛
ja tez sie rzadziej pojawiam z racji wielu zajec i nieustannego kursowania pociagami, poza tym, jak zagladam w nowe watki, aby wzbogacic wiedze na tematy zdrowotne itp, a widze bezsensowne wpisy, ze ktos np "szaleje", to wole juz ten czas poswiecic na samodzielne poszukiwanie potrzebnych mi informacji w internecie. Niemniej wiele sie tu dowiedzialam, ale to dzieki osobom podajacym naprawde pozyteczne informacje (Jędruś, Lily, wiecej osob nie pamietam w tej chwili;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 6:48 pm
Stanisław
weteran forum

Oj, Włochatko nie bądź taka poważna na 100%. To nie jest sympozjum naukowe na temat wegetarianizmu. Troszkę szaleństwa i żartów przyda się każdemu na rozweselenie. Szczególnie podczas tej szarej jesiennej pory roku. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2008 7:09 pm
Strona 67 / 286 Wstecz Następny
  
Praca