Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 68 / 286 Wstecz Następny
Nantosvelta
forumowy expert

Wracając do tematu, to oprócz tego, że z interview nici, to na dodatek mam powaznie obtarte stopy 😉
Co nie zmiania faktu, że i tak robiłam sensację na ulicy :rotfl:

I nie znoszę Polski 😡 Tutaj niczego nie da sie kupić... (wegańskiego na przykład)

A co mojej matki, to charakteru zmienić się nie da. Widać w końcu MUSZĘ się z tym pogodzić. I dziękuję za wsparcie, całuski dla Was 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 12:45 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Będę się starała tu zaglądać na chwilę czasem, no ale zobaczymy...
Trzymajcie się wszyscy cieplutko

Mnie będzie Ciebie brakowało, jeśli naprawdę zamierzasz zniknąć na chwilę . Ale rozumiem i szanuję.
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 12:47 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ayna, są różne metody nawiązywania kontaktów. Na przykład gadugadu 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 12:54 am
Andros
bywalec

jezu moja mama ostatnio namiętnie pisze ze znajomymi na gadu gadu bo stwierdziła, że wysyłanie wiadomości na naszej klasie jest męczące hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 1:04 am
Nantosvelta
forumowy expert

A propo naszej klasy, to jedna laska z mojego semestru próbowała mnei znaleźć i z całym wyrzutem pyta jak ma mnie znaleźć, bo nie umie. A ja jej na to, że nie mam konta na NK. Ona wybałuszyła oczy i zapytała czemu? Odpowiedziałam, że nie pociąga mnie to, co "modne".

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 1:23 am
Andros
bywalec

ja znam dużo osób, które nie mają konta, ale mają konto fikcyjne albo jakieś "nieznane", wiesz czasami fajnie sobie poszpiegować znajomych 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 1:43 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Ale jeśli tylko będziesz chciała, to nie wahaj się zagadać na gg

Jasne , dziękuję . Wiesz nie zakładałam sobie konta w tym komunikatorze , wystarczy ,że moje dwie córy tam przesiadują non stop. Jakby co to skorzystam z ich konta by napisać .
Jest jeszcze laptop u męża ale tam zbyt wolno otwierają się strony , nie mam cierpliwości. 🙂
Skoro wspominacie o NK to ja tam się zapisałam ale odwiedzam ją nie częściej niż raz w miesiącu. Nie mam problemu z wiadomościami ; napisałam ,że rzadko tu wchodzę ,więc przestali pisać . Andros to naprawdę było męczące , zgadzam się z Twoją mamą. 🙂 Nie lubię NK, ale konta nie usuwam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 2:15 am
krysia
bywalec

Trochę za niskie,może by Ci kawa pomogła?

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 4:56 pm
azizan
bywalec

mam straszny dzień w pracy. została zarządzona decyzja która jest bardzo krzywdząca dla mnie, i mi się to nie podoba. mam zamiar szukać nowej pracy co mi się strasznie nie podoba. zastanawia mnie tylko to że jak ktoś wykonuje swoje obowiązki bez szemrania, to nakładają mu na głowę jeszcze więcej. Jak ktoś marudzi na wszystko i udaje biednego a tak naprawdę nic nie robi i do niczego się nie nadaje, to od razu ma lepiej. po co ja jestem taka samodzielna???

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 5:17 pm
krysia
bywalec

[ zastanawia mnie tylko to że jak ktoś wykonuje swoje obowiązki bez szemrania, to nakładają mu na głowę jeszcze więcej.]

Zawsze tak jest w pracy azizan,że jak ktoś więcej i lepiej pracuje,to ma więcej obowiązkow ale to też świadczy o większym zaufaniu do Ciebie oby to miało pokrycie w zarobkach,to chyba można by wytrzytmać?

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 5:32 pm
azizan
bywalec

nie krysiu, niestety nowe obowiązki nie oznaczają dla mnie większej pensji. oznacza to natomiast że dołożono mi stare i nowe obowiązki, natomiast te które były starymi miały mi być odjęte a nie są. gdybym mogła to rzuciłabym tą robotę jeszcze dziś. niestety nie mogę. i to mnie boli

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 6:17 pm
krysia
bywalec

Czyli zwykłe wykorzystywanie człowieka.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 6:27 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Azizan, mnei zastaawia czemu nie możesz rzucić tej robooty 😮
Jeżeli Ci się nie podoba... W trakcie pracowania w tej możesz przecież szukać czegoś innego 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 6:37 pm
velvet
bywalec

Fasolencja, może Cię pociesze. Ja czasami mam ciśnienie nawet ok 85/55.
Niewiarygodne że jeszcze żyje można by żec

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 11:07 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Tak mówiąc o ciśnieniu krwi, to ja też zawsze niskie miałam. W liceum nieraz pielegniarka siędziwiła, że ja wogóle chodze o własnych siłach 😮
A później psrzeszłam na wegetarianizm i problem zniknął 😉
Mam niskie ciśnienie, ale nie mam z nim probemów, a szczególnie takich, jak te parę lat wstecz 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 11:34 pm
Strona 68 / 286 Wstecz Następny
  
Praca