Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 8 / 286 Wstecz Następny
EvilOne
stały bywalec

Eh...ja jeszcze w sytuacjach nerwowych palę duużo więcej, po prostu papieros od papierosa... to jest najgorsze, że tym razem też byłam "ta zła", ale chyba ze swojej winy...ja po prostu psuję wszystko na własne życzenie:/
Wykręcona, ja mam ustną w piątek....też jeszcze w proszku;)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 2:29 am
Lily
 Lily
Famed Member

Nienawidzę swojego ciała. Powinnam sobie usta zawiązać na kłódkę, a żołądek w supeł.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 3:58 am
czarna
bywalec

mam kaca :casstet:

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 12:16 pm

Lily...nie mów tak:(

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 1:09 pm
vegetena
stały bywalec

Lily, słońce, wiem że łatwiej jest powiedzieć niż wykonać, ale - nie mów tak i nie myśl tak! Też czasami dochodzą do mnie takie myśli właśnie, ale jak patrzę na resztę, to nie ma się czym martwić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 2:40 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Resztą też mam powody się martwić. Nic nie jest dobrze. Nic. I to wcale nie jest chwilowe.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 3:00 pm
krówka
bywalec

A mnie wzburzył widok 'uśmiechniętej szynki' zakupionej przez moją mamę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 5:03 pm
vegetena
stały bywalec

znowu mam taki nastrój, że siedzę i staram sie nie płakać. Nie dam rady, nie wytrzymam, a na dokładkę znowu weszłam na stronę gdzie apelują o pomoc dla konia, który ma pojechać do rzeźnika. http://www.centaurus.org.pl/10n.html Życie jest czasami p....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2007 1:08 am
plateau
forumowicz

A ja mam doła (nic nowego).
Jutro muszę iść na dodatkowy angielski, i znowu zrobie z siebie idiotkę moim poziomem.
I mam doła jeszcze większego.
I w ogóle zaraz zwariuję.
😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2007 1:32 am
EvilOne
stały bywalec

Za dwa dni mam maturę ustną z polskiego, a za nic nie mogę skończyć pracy... zatrzymała sie w martwym punkcie:(

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2007 5:53 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

jestem wredna dla innych i siebie, ciągle chce mi się płakać, krzyczeć itd itp totalna huśtawka nastrojowa z przewagą negatywnych emocji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 12:20 am
Fatty
weteran forum

EvilOne dasz radę! 😉

Ja mam za tydzień ustną z angielskiego- a zdążyłam już niemal zapomnieć ten język. Za powtórkę też nie mam kiedy się wziąć bo zaczęłam pracę i po kilku godzinach bieganiny nogi mi włażą do tyłka 😛 i jestem tak padnięta,że głowę zaprzątają mi tylko 2 priorytetowe myśli : jeść i spać.
Chyba zakupię jedną z reklamowanych maści na obolałe i opuchnięte kończyny dolne 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 12:23 am

a ja jak zawsze musiałam coś odwalić i....wczoraj zamiast o 19(tak jak obiecałąm)wróciłam po 24;/ chyba już mnie w domu nie lubią;/

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 12:53 am
plateau
forumowicz

A ja pokłóciłam się z chłopakiem. O zwykłą głupotę. Znowu.
Czuję, że niektórzy ludzie oddalają się ode mnie (i od innych ludzi) w zastraszającym tempie. I chyba niektórych dobrych kumpli tracę. Nie powiem "przyjaciół", bo w przyjaźń nie wierzę.
Pojechane to wszystko. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 1:33 am
Tymon
forumowicz

Marudnik i narzekacz? Ojejku... To chyba nie ja.

Tymon, 33 l., już nie wegetarianin

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 11:39 am
Strona 8 / 286 Wstecz Następny
  
Praca