Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 87 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Grypa żołądkowa, drugi raz tym półroczu

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 9:13 pm
Filomena
bywalec

z tą grypą żołądkową to coś ostatnio rzeczywiście jest, też jestem przez nią uziemiona 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 9:28 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja to ostatnio przez konferencję klimatyczną chyba za dużo czytam i myślę o tym bo dla klimatu robię co mogę a przez zadręczanie się nic nie zmienię. 😡 wciąż ten temat zaprząta moją głowę...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 10:14 pm
nova.nike
bywalec

Loviisa-chan tak tak wyszło już sześć sezonów, a teraz siódmy nakręcili. Premierowy dwugodzinny odcinek już był, pozostałe zdaje się mają być od stycznia. Moja mama 'kocha' Jack'a Bauer'a więc jestem na bieżąco 😉 No a teraz jak widać i ja się z nim zaznajomię 😎
A scrapbooking to pewna technika która polega na wykorzystaniu zdjęć i wszelkiego rodzaju ozdóbek, które można kupić bądź tez samemu wykonac by upiększyć to zdjęcie, czy też opowiedzieć wieksza ilością zdjęć jakąś historię. Istnieje scrapbooking komputerowy i taki normalny, który ja preferuję. Myślę że pokazywanie albumów zdjęć wykonanych tą metoda jest o wiele bardziej osobiste i wciągające niż użycie gotowca ze sklepu. Zreszta sama zobacz, wpisz tylko scrapbooking w google 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 12:09 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Dziękuję, nova.nike 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 12:22 am
StellaArtois
weteran forum

ech... 🙁 jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem, żeby ktoś wbijał do mojego pokoju i wrzeszczał na mnie rzucając ku*wami...dzięki Lovii, lepiej przyjedź do mnie i pomóż mi ich zniszczyć 😉 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 12:26 am
Likwidator
bywalec

[...fatalnie ostatnio coś tu na forum, "marudnik" juz o połowę przerósł dział "weselnik" 🙁
Choć to może przez to Wasze pocieszanie ]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 3:00 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ech... 🙁 jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem, żeby ktoś wbijał do mojego pokoju i wrzeszczał na mnie rzucając ku*wami...dzięki Lovii, lepiej przyjedź do mnie i pomóż mi ich zniszczyć 😉 🙁

psychopaci społeczni!!! Fasolko- nie daj się: wykurz ich albo zmieniaj szybko mieszkanie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 11:16 am
StellaArtois
weteran forum

ech...chciałabym ich wykurzyć, ale to twarde sztuki... 🙁 a nowe mieszkanie nie tak łatwo byłoby znaleźć...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 2:33 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Może ktoś z Was mnie adoptuje i przygarnie, co? Bo nie czuję, jakbym miała rodziców. Ja po prostu z tymi ludźmi mieszkam...

Myśl o szczurkach. To już w czwartek. I będziemy żyli długo i szczęśliwie.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2008 5:41 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ja zawsze chciałam adoptować dziecko xxl, ale wątpię czy się nadaję 😉

Myśl o szczurkach- Święta spędzicie już razem:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2008 11:14 pm
Deleted
forumowy expert

Znowu mnie rzuciła... piękne święta, nie ma co! Że nie wspomnę o rachunku za gaz, braku pieniędzy, kłopotach w rodzinie... tylko strzelić sobie w łeb. :((

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 7:24 pm
pawel747
bywalec

Znowu mnie rzuciła... piękne święta, nie ma co!

Nie przejmuj się, niektórzy ludzie tak mają - pobawią się i podziękują. Nie warto się nimi przejmować. Najlepiej o niej zapomnij. Trzeba iść do przodu, w końcu trafisz na właśnie Tą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 9:49 pm
krysia
bywalec

Znowu mnie rzuciła... piękne święta, nie ma co! Że nie wspomnę o rachunku za gaz, braku pieniędzy, kłopotach w rodzinie... tylko strzelić sobie w łeb. :((

Głowa do góry,widocznie nie była Ciebie warta.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 10:24 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ensif, p*** takiego kogoś i idź dalej, szkoda Twoich myśli na takiego kogoś.

A do mojego kompa przedarły się groźne wirusy 🙁 właśnie skanuję całego kompa i usiłuję je zlokalizować...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2008 11:38 pm
Strona 87 / 286 Wstecz Następny
  
Praca