Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 89 / 286 Wstecz Następny
Likwidator
bywalec

A może ktoś ma inny sposób ? Podzielcie się doświadczeniem.

Ja znam, ja, podczas logowania klikamy "Pamiętaj mnie" i po problemie ;] (przynajmniej w moim przypadku)
A wracając do tematu dodam że... e... czasem się trafi ktoś kto próbuje mi dokuczyć 😡

[edytowane 17/12/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:44 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Wypróbuję przy okazji , dzięki. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:46 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Ja znam, ja, podczas logowania klikamy "Pamiętaj mnie" i po problemie ;] (przynajmniej w moim przypadku)

No tak, ale co jakiś czas, typu raz na 3 tygodnie, odkrywam, że jestem nagle niezalogowana i muszę znowu dawać "pamiętaj", nie wiem czemu tak się robi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:47 am
xxl
 xxl
weteran forum

Funkcja "zapamiętaj mnie" działa przez tydzień. To takie zabezpieczenie 🙂
Co do wysyłania postów, przed wysłaniem czegoś długiego na wszelki wypadek kopiuję to do Notatnika, a gdy już coś się sknoci, zwykle pomaga "Wstecz".

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 12:51 am
Stanisław
weteran forum

A wracając do tematu dodam że... e... czasem się trafi ktoś kto próbuje mi dokuczyć 😡

A w jaki sposób Ci dokucza i kto to jest ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 1:22 am
rubia
forumowy expert

A ja często edytowałam niedokończone posty, bo wtedy czas pisania mi się wydłużał. Teraz raczej skorzystałabym z opcji "wytnij-wklej" z Worda albo innego Notepada (gdybym miala czas na pisanie dlugich postów ;))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 1:23 am
_iwona_
bywalec

Normalnie jak piszę dłuższego posta, to przed wysłaniem robię "ctrl+c", a potem (po pojawieniu się ewentualnych problemów) "ctrl+v". To wystarczy. Wczoraj mnie zaćmiło, może ten dół...
A może faktycznie taka już moja dola, że nie mam prawa wypłakiwać się innym w rękaw, bo to moje rękawy służą innym do wypłakiwania się. Teraz z kim bym nie próbowała porozmawiać słyszę niezmiennie "Iwona ty narzekasz?? No co ty!!". No to nie narzekam, przemilczę... Co mi pozostaje...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 2:05 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

wiem, ze rozmowa twarzą w twarz to nie to samo co forum internetowe, ale...tu jest wiele osób, może ktoś może Ci pomóc, doradzić. Czasem warto po prostu usłyszeć słowa wsparcia i otuchy 😉 Nie jesteś sama

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2008 2:28 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Błażej 18:16:58
dla mnie debilizmem jest sam wegetarianizm
andzia 18:17:13
bez komentarza
andzia 18:17:20
narazie
Błażej 17:18:56
i foch
Błażej 17:19:00
bo mam swoje zdanie
Błażej 17:19:02
lol!

po ponad dwóch godzinach:
Nie strzelilam focha tylko przyszla moja kumpela. Jakbym strzelila to nawet bym sie z Toba nie pozegnala. Chcialam tylko Ci zwrociuwage na to co napisales. Nazwales wegetarianizm debilizmem. Ja od roku jestem wegetarianka czyli debilka Twoim zdaniem tak? Ja Ciebie debilem nie nazywam. Nie wyrazies wlasnego zdania tylko obraziles mnie i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Tym bardziej ze Cie zawsze lubilam i nie nazwalabym w ten sposob. Mam prawo do wlasnych przekonan i racji. Nie nazywaj mojej zyciowej filozofii debilizmem. Nikomu nia nie robie krzywdy. Nie robie nic zlego tym jaka jestem. Moja zyciowa zasada jest nie krzywdziec ludzi i zwierzat.
andzia 20:30:43
Mam prawo do wolnego wyboru. Dokonalam go juz i nie robie nikomu nic zlego.
andzia 20:31:52
czy Ciebie wegetarianizm krzywdzi w jakis sposob ze rzucasz takie teksty?
Błażej 20:33:09
uwazam to za glupote, tyle
andzia 20:33:33
to sobie uwazaj co chcesz ale mnie nie obrazaj
Błażej 20:33:48
no to sobie uwazam
Błażej 20:33:51
a Ty sie rzucasz
Błażej 20:34:07
nie powiedzialem ze jestes debilka tylko ze wegetarianizm to debilizm
andzia 20:34:09
jakbys sie poczul gdyby ktos Ci powiedzial ze cos czym sie kierujesz w zyciu to debilizm?
andzia 20:34:24
nie rzucam sie
Błażej 20:34:29
przemyslalbym to?
andzia 20:34:34
watpie
andzia 20:35:32
ja wiele na ten temat juz myslalam zanim podjelam decyzje aby nie jesc miesa i uwazam ze dobrze robie
Błażej 20:35:44
taa
andzia 20:35:54
i powtorze nie robie nikomu tym krzywdy tym bardziej Tobie
Błażej 20:36:05
kolo mnie robia takie zarcie
Błażej 20:36:19
nie raz mysie bobki byly na tasmie
Błażej 20:36:29
a myszami smierdzi tak ze szok
Błażej 20:36:35
wiec ogolnie to smacznego
andzia 20:36:54
ja sie staram byc w stosunku do Ciebie kulturalna a Ty z chamstwem do mnie
andzia 20:37:35
prostactwa nie zniose to ku*wa moje sprawa co jem! napewno nie sa to mysie gowna
Błażej 20:38:22
moze same myszki ;d mmm pychota

Pozwoliłam sobie w jednym miejscu ocenzurować.
Dodam, że to osoba po której się bym tego nie spodziewała... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 10:56 pm
pawel747
bywalec

Błagam Stokrotko; powiedz, że on ma naprawdę 13 lat, bo się załamię... :hallucine:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 11:40 pm
Bellis_perennis
Famed Member

On ma 22 lata i znam go od 3 lat. Dodam też, że myślałam , że jest kulturalny. To firma obok niego to hurtownia żywności ekologicznej. W każdej hurtowni są myszy. Zwykłe prostackie i chamskie teksty totalnie bez powodu. Aż mi puściły nerwy. Wiem, że to jest jedynak. I to taki stereotypowy. Ale są pewne granice. Tak na marginesie też jestem jedynaczką 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 11:45 pm
pawel747
bywalec

:scared: Błyskotliwy umysł jak na 22-latka. Szkoda nawet komentować, czasem trudno pojąć niektórych ludzi. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2008 11:55 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Fasolko chodzi mi głównie o to, że jest egocentrykiem i nie liczy się z uczuciami innych. Stereotyp jedynaka.
Mnie rodzice nauczyli szacunku dla innych.

"jest tak, bo ja mówię, że tak jest!"

Do tego tupanie o ziemię i krzyk!!! Przypomina to typowego bachora. Tylko szkoda, że ten bachor ma 22 lata 😮

[edytowane 21/12/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 12:06 am
StellaArtois
weteran forum

tak,wiem, wszystko zależy od rodziców, oni muszą pokazać, że dzieciak nie jest najważniejszy, że są też inni...mogą być też rozpieszczone bachory w rodzinach z trójką dzieci...
i to jego święte oburzenie, że dlaczego Ty czujesz się urażona? przecież on tylko powiedział, że według niego wegetarianizm jest debilny...jakby tak ciężko było wykoncypować, że idąc prostą drogą od wegetarianizmu debilami są też wegetarianie...szkoda słów...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 12:09 am
Bellis_perennis
Famed Member

A najgorsze, że starałam się być kulturalna. Myślałam, że po takim długim wywodzie on mnie przeprosi.......... Naiwna jestem 🙁
Ale głupota jest jak kosmos... Bezkresna 😉 Nie mam zamiaru więcej obcować w towarzystwie tego buraka.
Ulżyło mi wpisanie się w tym temacie 🙂
Dziękuję 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 12:17 am
Strona 89 / 286 Wstecz Następny
  
Praca