Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 94 / 286 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

Jazz, to trzeba do psychologa albo lekarza, nie ma na co czekać.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 9:18 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

dzięki kochani że się mną interesujecie to bardzo ważne dla mnie 🙁
jestem teraz na etapie ( życie jest bez sensu ,jestem beznadziejna)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 10:04 pm
pawel747
bywalec

Nie ma "beznadziejnych" ludzi, a już na pewno nie ma nikogo takiego na tym forum. Znam Cię tylko z kilku postów tutaj, ale wydaje mi się, że jest wprost przeciwnie i gdyby wszyscy byli tacy jak Ty, to świat byłby dużo lepszy. Uszy do góry 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2009 11:40 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Dokładnie Jazz, nie dopuszczaj do siebie myśli, że masz deprechę, bo tylko jeszcze bardziej ją przyciągniesz, myśl o tym że czujesz się zdrowa i że wszystko jest ok, to naprawdę może podziałać, jeśli tylko będziesz robić to z przekonaniem, wizualizacja jest ważna...no i staraj się, nawet na siłę, dostrzegać najróżniejsze pozytywne chwile/rzeczy codziennie : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 12:38 am
pawel747
bywalec

Potwierdzam - u mnie działa, a do tego jak tylko coś zaczyna być nie tak, bo np. nie widać niczego pozytywnego, co możnaby dostrzec, staram się wyciągnąć gdzieś znajomych i zagłuszyć negatywne myślenie, a jeśli się nie da - zakładam buciki i lecę ze słuchawkami na uszach na kilkugodzinny spacer po ulubionych okolicach lub w jakieś nieznane miejsce i od razu robi się lepiej 😉

Lovii, straszny awatar ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 1:28 am
jazz
 jazz
stały bywalec

u mnie to nie działa 🙁
jak wpadam w depreche to się w nią jeszcze bardziej wgłębiam. nie potrafię inaczej.
zaraz do głowy przychodzą najczarniejsze myśli. wiecie jak wyglądam ?jak te babki z reklam leków antydepresyjnych (dosłownie)

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 1:35 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Lovii, straszny awatar ;p

Ależ to jest Gackt 🙁 No dobra, znowu zmienię...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 6:43 pm
StellaArtois
weteran forum

mamy nowe współ...
sprawdziłam stan liczników
555 zużycie ciepłej wody...dwa razy więcej niż kiedykolwiek odkąd tu mieszkam...rachunki wyniosą chyba po 100 na łebka....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 10:16 pm
Likwidator
bywalec

dzięki kochani że się mną interesujecie to bardzo ważne dla mnie 🙁
jestem teraz na etapie ( życie jest bez sensu ,jestem beznadziejna)

Współczuję, kiedyś często wpadałem w podobnie stany, w takim przypadku pomagał mi tylko czarny humor (gł. złośliwe myśli nt własnej osoby 😛 ) Trzymaj się Jazz

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 11:02 pm
rubia
forumowy expert

Witam po przerwie i od razu przepraszam wszystkich, którym nie odpisałam na priva albo maila- miałam przez ostatnie dwa miesiące urwanie głowy i zwyczajnie brakowało mi czasu. Moja mama (po ciężkim wylewie) już jest w domu, czekamy na termin dalszej rehabilitacji w szpitalu. Jestem zajęta nią od rana do wieczora, ale na szczęście jest taki cudowny wynalazek cywilizacji, pt. internet, który pozwala zarabiać nawet bez wychodzenia z domu 🙂 . Wprawdzie nadmiar obowiązków przekłada się u mnie na permanentne niewyspanie i kiepskie odżywianie, ale mam nadzieję, że to stan przejściowy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 10:36 pm
StellaArtois
weteran forum

Rrrrrrrrrrrrrrubiaaaaa!!!!!
witaj spowrotem 😀 :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 10:55 pm
rubia
forumowy expert

Fffaassoll!!!Miło Cię znów zobaczyć!!! 🙂
Przy okazji pozdrawiam wszystkich studentów przed, po i w trakcie sesji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 11:16 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Nie wiem co to za jeden 😉

Japoński wokalista-zdolniacha, tzn. gra na kilku instrumentach i mówi 7ma językami ;P I miał dosyć mhrroczną młodość ;>

Rubia, hellllllouuuuuuuu 😀

[edytowane 26/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 11:34 pm
rubia
forumowy expert

Loviik, Ciebie pozdrawiam szczególnie serdecznie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2009 12:26 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

ej Dziewczyny te powitania dla Rubii powinny być w Weselniku 😉 Cześć Kochana :*

ps pomarudzić, też trochę pomarudzę: cholerne nerwy przed sesyjne mnie dopadły, chodzę z kąta w kat, non stop jestem gotowa coś zjeść i mam taką ilość wyprysków jakbym miała 13 lat 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2009 10:51 am
Strona 94 / 286 Wstecz Następny
  
Praca