Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 98 / 286 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Mi wystarczy lekarz rodzinny, stomatolog i chirurg naczyniowy 🙂 nie jestem aż tak wymagająca 😉
edit: zapomniałam o ginekologu 🙄

[edytowane 31/1/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 4:51 pm
krysia
bywalec

Dziękuję, Krysiu. Najgorsze jest to, że wszyscy mi cały czas mówią, żebym dała tej lekarce łapówkę. Może jestem głupia i naiwna (pewnie tak), ale nie zrobię tego, bo 1. Kłóci się to z moim systemem wartości 2. Wolę te pieniądze przeznaczyć na prywatne wizyty logopedy w domu. Howgh!, jak mawiali Indianie 😉

Nigdy przez całe moje życie nie dałam łapówki ,wolała bym iść prywatnie.Ale jakoś miałam szczęście do dobrych lekarzy.A po przejściu na wegetarianizm wszystko mi się tak poukładało,że nie muszę do nich chodzić i nie byłam chyba z 10 lat.Najczęściej stykam się z weterynarzami i jedno mogę powiedzieć,że to właśnie oni wykonują swój zawód z powołaniem, o każdej porze dnia i nocy można na nich liczyć .
Rubia masz rację lepiej pieniądze przeznacz na prywatną wizytę logopedy a nie dawaj ich konowałom.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2009 6:22 pm
Mayka
bywalec

Dziś w nocy zmarł mój dziadek. Wszystko działo się tak szybko, źle się poczuł, pogotowie, szpital i po pięciu dniach walki zasnął na zawsze.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 9:54 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

w takiej sytuacji nigdy nie wiem co powiedzieć, można chyba tylko przytulic ->

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:15 am
rubia
forumowy expert

Mayeczko, tulę Cię do serca!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:40 am
adamrozew
stały bywalec

A ja mam strzaskane autko, niby wiem ze to tylko rzecz, dobrze, ze nikomu sie nic nie stało, ale poniewaz jest to taka cudowna zabawka dla dorosłych, (Clarksonowi z Top Gear napewno by sie spodobała ta zabawka) i poraz pierwszy w zyciu mam taka zabawkę a nie zwykle auto to zal jest straszny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:48 am
Dyzio
stały bywalec

To przykre Adam ale dobrze, że nikomu nic się nie stało. Warunki pogodowe na drogach są okropne i naprawdę trzeba bardzo uważać 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:52 am
krysia
bywalec

Dziś w nocy zmarł mój dziadek. Wszystko działo się tak szybko, źle się poczuł, pogotowie, szpital i po pięciu dniach walki zasnął na zawsze.....

Nie wiem co powiedzieć,bo tu słowa nie pomogą.Trzymaj się Mayka.:(

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 10:59 am
krysia
bywalec

A ja mam strzaskane autko, niby wiem ze to tylko rzecz, dobrze, ze nikomu sie nic nie stało, ale poniewaz jest to taka cudowna zabawka dla dorosłych, (Clarksonowi z Top Gear napewno by sie spodobała ta zabawka) i poraz pierwszy w zyciu mam taka zabawkę a nie zwykle auto to zal jest straszny.

Rozumiem Cię i współczuję,ale nic na to już nie poradzisz,ciesz się ,że żyjesz i że nikomu nic się nie stało.A auto może da się naprawić?

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 11:04 am
adamrozew
stały bywalec

Naszczescie nic groznego blotnik, maska do wymiany, symetria auta i slinik nieprzesuniety. Ale mam jakąś złą passę jesli chodzi o pojazdy mechaniczne. Mialem 60% znizke, ale najpierw ewidentnie moja wina starym autem (najsmieszniejsze ze wjechalem koledze z pracy) na skrzyzowaniu w miescie. Potem nowiutki motor wczesniej uszkodzony, potem skasowany. Potem ktos w nowym aucie (na parkingu rozwalił mi maske i uciekł) , wymienilem na AC. Teraz znowu to 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 11:41 am
Bellis_perennis
Famed Member

Można być dobrym kierowcą ale niestety tego się nie uniknie. Ja Ci mówię, że zła passa minie 🙂

Chciałam okrzyknąć Krysie etatowym forumowym pocieszaczem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:14 pm
rubia
forumowy expert

Chciałam okrzyknąć Krysie etatowym forumowym pocieszaczem 😀

W pełni popieram 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:21 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Chciałam okrzyknąć Krysie etatowym forumowym pocieszaczem 😀

W pełni popieram 🙂 🙂

I ja też 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 12:25 pm
adamrozew
stały bywalec

Dzięki wam Dobre Pocieszycielki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 8:52 pm
Ktosiek
stały bywalec

Wczoraj wieczorem zadzwoniłam rozstrojona do mojego lubego żeby poważnie porozmawiać o wcześniejszym spacerze, więc postanowił przyjść do mnie.
Skończyło się na tym, że niepotrzebnie leciał na łeb na szyję, a ja robię niepotrzebne histerie. Wcześniej zgodził się, że za 2 lata spróbuje wegetarianizmu, a wczoraj powiedziałam mu, że nie chcę żeby coś robił dla mojej przyjemności. On nie rozumie o co mi chodzi i czemu miał dla pierdół lecieć o tej porze, a ja mam taki dziwny nastrój.
Skończyło się na tym, że mięso to jest "pier***one nic", a ja mam przestać mówić o wegetariańskich dzieciach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 9:16 pm
Strona 98 / 286 Wstecz Następny
  
Praca