Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dzień mężczyzn 2007  

vegetena
stały bywalec

Mimo, że to jutro, ja zawsze wolę z wyprzedzeniem. No to składam Wam serdeczne życzenia, zdrowia, a i pieniędzy. Bo resztę można kupić 🙂 I oczywiście sympatycznych partnerek, ciepłego spoglądania na świat, zarażania empatią, miłością, pozytywnymi uczuciami...

[edytowane 9/3/2007 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 10:37 pm
Asia
 Asia
bywalec

Heh 🙂 też przyłączam się do zyczeń :] Wszystkiego naj naj naj najlepszego!!!
PS.Hmmm,czyżby faceci mieli dwa dni szczególne w roku...?? u mnie w klasie obchodzilismy dzień chłopaka we wrześniu 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 11:20 pm
kamma
stały bywalec

Ja również życzę naszym forumowym mężczyznom wszystkiego, co w życiu najlepsze:)
Asia: mają tylko jeden szczególny dzień w roku - zależy, czy się czują mężczyznami, czy chłopakami;)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 11:27 pm
elis99
bywalec

Miłości! Dużo miłości! :love:

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 11:41 pm
Jędruś
stały bywalec

Bardzo Dziękuję.
Polecam obejrzeć to forum w aspekcie Dnia Mężczyzny.
http://www.wrotapodlasia.pl/forum/?id=1&nid=440&ido=440

A ode mnie Piotr Szczepanik przyjemny wideo-klip
http://www.youtube.com/watch?v=FVeFPGap5Po

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:heartpump:

[edytowane 10/3/2007 od Jędruś]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 9:47 am
Wege-Aneta
forumowy expert

wszystkiego najlepszego zeby spelnilo sie to co chcecie aby sie spelnilo 🙂 poza tym duzo swiatla i milosci 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 1:58 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

całusy i dużo uśmiechu nie tylko w tym dniu, ale również każdego dnia w roku :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 7:23 pm
JankeS
bywalec

Co prawda już wieczór, ale wciąż jeszcze ten dzionek, więc i ja dziękuj ę bardzo za życzenia
cyt. :
"mają tylko jeden szczególny dzień w roku - zależy, czy się czują mężczyznami, czy chłopakami"

A cóż w tym złego że są 2? 😉 Przecież najważniejsze jest, żeby w jakiejś części do konca pozostać dzieckiem (chłopcem w naszym wypadku) żeby nie zatracić tej dawnej części własnego JA...

Pozdrawiam wszystkich, także to nasze męskie nasienie :D:D:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2007 10:02 pm
grenouille22
rozmówca

Korzystając z faktu, że jakby nie patrzył do końca dzisiejszego dnia(?) 😉 zostało jeszcze kilkanaście minutek, również składam naszym forumowym mężczyznom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta 🙂 Tak więc:miłości, szczęścia, pogody ducha i przede wszystkim uśmiechu! 🙂 Bo jak się człowiek uśmiecha to się cieplej robi na świecie 😛 🙂

Gdy tylko przebudzi się twój umysł, będziesz każdy dzień rozpoczynał uśmiechem, bo wiesz, jak wielkim darem jest życie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/03/2007 1:47 am
Dyzio
stały bywalec

Dziewczyny o nas zapomniały to w takim razie ja składam życzenia z okazji DNIA CHŁOPAKA wszystkim mężczyznom na tym forum i sobie również 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 1:27 am
rubia
forumowy expert

Nieco spóźnione (ale wciąż szczere) życzenia tego co najlepsze i najważniejsze (czyli zdrowia i miłości) dla wszystkich forumowych Chłopaków i Mężczyzn!!! :present: :heartpump:

[edytowane 1/10/2009 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 1:10 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

dużo miłości i spełnienia marzeń dla Wszystkich cudownych forumowych Chłopaków! Życzę Wam też, abyście zawsze mieli w sobie coś z małego chłopczyka 🙂
p.s. ja nie zapomniałam o Dniu Chłopaka, mój Chłopczyk życzenia i prezent dostał wczoraj zaraz po północy. Tylko tutaj zapomniałam, a potem nie mogłam zajrzeć 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 1:26 pm
Sagamore
stały bywalec

dzięki za życzenia - nawet nie wiedziałem, że jest takie święto. Moim zdaniem powinien to być dzień wolny od pracy 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 2:40 pm
tru
 tru
stały bywalec

dziękujemy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2009 9:54 pm
  
Praca