Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zakupoholizm  

Strona 1 / 2 Następny
Reiha
stały bywalec

Przyznaję bez bicia, że kocham kupować. Fizyczną przyjemność sprawia mi kupowanie ubrań, książek, biżuterii, dodatków [dla siebie, do domu]. Powoli chyba przestaję nad tym panować. Jak ryba w wodzie czuję się w trybikach machiny konsumpcyjnej. Jak bluzeczka to i pasujące do niej koraliki i tak samo jakoś idzie. Właściwie jeszcze nie widzę powodu do zmartwień - nigdy nie wydaję więcej niż mam, nie mam długów, płacę tylko gotówką-nigdy kartą kredytową [nie miałam nigdy debetu]. Ale jednak to chyba nie jest normalne by tak leczyć zmartwienia. Czy ktoś z was jeszcze odreagowuje stresy w podobny sposób? Co sobie ostatnio kupiliście, z czego wyjątkowo się cieszycie? 😛

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 5:27 pm
elis99
bywalec

Czasami zakupy poprawiają humor. . Ostatnio kupiłam sobie śliczne kolczyki:)

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 5:40 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Chyba nie odreagowuję, bo mnie nie stać 🙂 Co najwyżej na jedzenie. A, dziś kupiłam ubranka dla 2-miesięcznego synka koleżanki, to też miłe.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 6:27 pm
EvilOne
stały bywalec

U mnie to jest bardziej wywołane manią dobrego wyglądu-muszę mieć wszystko oldscoolowe i klimatowe, dżinsy, paski itd. Wolę nie zjeść a mieć jakiś ciuch, kosmetyk... to też chyba nie za dobrze:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2007 10:08 pm

ja to samo... a nie chce wspierać handlu do cholery....
a tutaj piękne dzwoneczki, jeżyki, sarenki z leśnych mchów i gałązek, śliczne głęboko kolorowe motylki o spreżynujących skrzydełkach...
ażurowe sweterki, koronkowe rękawy, czarne golfy,,, 🙁

ps. i te śliczne misie... realistyczne słodkie gepardy, szopy pracze, niedźwiedzie o opalizująco kasztanowej sierści jakby zeszly prosto z drzewa... 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 1:36 am
siwcia
stały bywalec

Zakupoholiczką to raczej nie jestem, chociaż łapię się na tym, że conajmniej raz w m-cu muszę kupić sobie jakąś książkę, czasem jakiś drobiazg:) Lubię też czasem obdarować najbliższych jakimś oryginalnym drobiazgiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 2:54 pm

ja na szczęście nie mam kasy więc nie mam problemu 😛
chociaż jak mi się zdarza mieć to potrafię dowolną sumę rozpuścić w krótkim czasie....

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 3:18 pm
Fatty
weteran forum

Ja niby nie zakupoholik(ale tylko dlatego,że jestem sknera :crash: 😉 ), ale ZAWSZE po wizycie u dentysty(a boję się tego panicznie, już tydzień przed wizytą zaczynam się bać 😛 ) leciałam z opuchniętą paszczą do sklepu i wzbogacałam się o nowy ciuch tak w ramach pocieszenia. Na razie zębiska nowe, więc niczego nowego sobie z tej okazji nie kupiłam, ale za 6 miesięcy kontrola, może coś znajdzie(może sobie buty kupię? 😛 )

Mam słabość do trampek, zakupiłam na allegro(lubię tam kupować) bordowe trampostrzałki i czekam aż mi przyślą. Na tych trampkach się nie skończy, marzą mi się jeszcze w kolorze khaki(wielbię ten kolor),czarne, jakieś kolorowe no i na jesień sprawiłabym sobie jakies ocieplane- kto zasponsoruje fatty trampki? Gdzie ten las rąk? 😛

[edytowane 15/3/2007 od Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 4:20 pm
Olla
 Olla
bywalec

Fatty napisała:
-------------------------
Na razie zębiska nowe,
-------------------------

Fatty ale skoro zębiska nowe to teraz tylko zaopatrzyć sie w coregat abs do czyszczenia szczęki 😉
Wszystkich nas to czeka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2007 4:27 pm
Fatty
weteran forum

Miało być "zębiska zdrowe" 😀
Cholercia, tego już za wiele, w sieci też się przejęzyczam 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 9:25 am
Zagadka
forumowicz

To ja tu chyba jedyna, która zakupów wręcz nie cierpi. Obojętnie co miało by to być. No dobra, może książki to jeszcze, ale niestety nie mam okazji kupować ich za często.
A już jakakolwiek wzmiankach o zaopatrzeniu się w nowe ciuchy przyprawia mnie o dreszcze. Nie wiem, może miałam być chłopakiem.

I jeszcze tak a propos tych zębów. Wczoraj byłam u dentysty. Horror - miałam wyrywanego zęba. Niby młoda jestem, po zębie nic nie widać, a tu w kość poszło i w węzły chłonne. Pa, pa ząbku 🙁 Piszę to tak ku przestrodze innym. Chódźcie do dentysty, bo ja to głupia jestem i teraz mam 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 7:23 pm
Fatty
weteran forum

Również za zakupami nie przepadam, ale zakupy przez internet to co innego 😛
Allegro bywa kopalnią złota 😉

A co do sady...tfu! dentysty to wiem o czym mówisz. Jako dziecię bałam się tak,że w ogóle nie chodziłam leczyć zębów, dopiero pod koniec gimnazjum się zreflektowałam i zaczęłam o paszczękę dbać. 😎 Teraz już wszystko ok, ale ile stresu, bólu i łez mnie to kosztowało, oj,oj.... a wcześniej gdy ktoś usiłował mnie przekonac do wizyty mówiąc abym leczyła teraz bo potem będzie gorzej, to myślałam,że to takie czcze gadanie jest 😉 Teraz wiem jak się myliłam.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 10:03 pm
bartekd
bywalec

O tak, prawdziwe zakupy w dzisiejszych czasach to tylko na Allegro 😀 I nawet nie trzeba z domu wychodzić... tu się dopiero można uzależnić, chociażby od samego przeglądania 😉

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2007 1:35 am
Zagadka
forumowicz

Co do Allegro zgadzam się. Siedzi sobie człowiek wygodnie, bez stresu, bez pośpiechu, gapi się tylko w monitorek :). Żyć nie umierać :).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2007 4:45 pm
moniulekm
bywalec

też jestem uzależniona od allegro.
niby nic nie mam zamiaru kupić, ale zajrzeć muszę co tam mają ciekawego 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/03/2007 12:45 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca