Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jak jestem naprawde glodny to mam ochote na ....  

Strona 4 / 4 Wstecz
Lily
 Lily
Famed Member

Podziwiam i zazdroszczę osobom, które jak są straaasznie głodne to mają ochotę na pomarańcze 🙂 Po pomarańczy to ja się robię głodna jeszcze bardziej 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2007 3:57 am
EvilOne
stały bywalec

Ostatnio mój wymarzony obiad to kotlety z tofu i ryż z warzywami (marchew, pietruszka, kukurydza, fasola czerwona, cebulka, pieczarki itd.). I żeby tofu było panierowane w różnych ziołach MNIAM.......

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2007 4:27 pm
lucylu
bywalec

a ja mam strasznie ogromny apetyt po jabłkach....bardoz je lubię zresztą...
jeśli jestem głodna to robię sobie róznego rodzaju warzywa z patelni +oliwa z oliwek + pestki dyni, słonecznika, orzechy + sałatka własnej roboty np. buraczki...mniammmmmmm.......

p.s. tylko również mam problem z chudoscią, szczególnie łapki...ehhh

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2007 6:21 pm
Rysia
forumowicz

JA najbardziej lubie 3 rzeczy tak na szybko:makaron z sosem pomidorowym, zapiekanke na chlebie z prawdziwkami i serem lub marchewkę gotowaną polaną bułka tartą podpieczoną na maśle. Pychota. a pomarańcze to moge jeść tonami i inne owoce również.Ja wogóle ciągle jem bo mam na tym punkcie bzika bo jestem bardzo szcupła.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2007 3:31 am
Jyoti
rozmówca

Kurcze, chciałam coś sensownego wymyślić, ale nic z tego...... nic nie poradzę, że jak myślę o mega głodzie i mega słodkich przysmakach to tylko jedno mam na myśli ...........
............. palce lizać i nietylko..............

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2007 5:52 am
waszakicia
stały bywalec

Jak jestem naprawdę głodna to mam ochotę na taki prosty domowy obiadek: ziemniaczki, surówka, kotlecik sojowy + COLA heheh ja zawsze mam ochote na cole a potem nie mogę się ruszać...przejedzenie + cola = booom ! eheheh

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2007 4:07 pm
Jakub
bywalec

Hmmm, ryż po brazylijsku. Ziemniaczki?... o tak, pycha ziemniaczki z dobrą surówką.

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2007 5:06 pm
_Maya
forumowicz

Mmm,tak sobie czytam o tych pysznościach to aż mi się zachciało zjeść pizzę z mnóóóstwem warzyw.

Właśnie, jak jestem na prawde głodna to mam ochote na pizzę i coś z dużą ilością warzyw np. na trzy kolorowy makaron z warzywkami 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 8:42 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca