Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

.niespanie nocne. nie śpisz choć noc już stara zostaw ślad.  

Strona 20 / 22 Wstecz Następny
Lily
 Lily
Famed Member

Ja tradycyjnie zarywam noc 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2009 5:17 am
Andros
bywalec

Coś tutaj tak pusto to się wpiszę. Przeleżałem w łóżku godzine i doszedłem do wniosku, że nic z tego nie będzie...po co ja spałem te 3 godziny, od 18 do 21 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/07/2009 6:59 am
Bellis_perennis
Famed Member

Coś temat się zakurzył. Dziś mam egzamin nie spałam ani minuty ale jest plus 😉 ptaszki już ślicznie śpiewają 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2010 7:53 am
Pacyna
bywalec

Nie mogę spać. No ni chu** za przeproszeniem. Duchota i komary tym bardziej mi w zaśnięciu nie pomagają. To się katuję "My heart will go one" i "Don't speak" na zmianę. To trzeba mieć nasrane dopiero.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 7:22 am

Nie no, nie wiedziałam, że tu jest taki fajny wątek! 😉

No więc ostatnio nie śpię co drugą noc. To już czwarta taka noc. Właśnie znów włączyłam kompa, bawię się kartami i ładuję na YouTube nieocenzurowaną wersję teledysku "Obscure" Dir En Grey'a...
Wiem, za młoda jestem na to, ale cóż...

W każdym razie nie mogę spać przez upały. Gdyby nie zmęczenie, nie spałabym codziennie...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 7:52 am
Pacyna
bywalec

Tak, upały mnie wykańczają w nocy. Choć ostatnio mam dużo takich nieprzespanych nocek przez to, że mam mały fetysz na nocne audycje radiowe. Bardzo to lubię. Ale to jednak ta duchota jest gwoździem do trumny.

Zaczęło padać! Błagam, niech pada cały dzień!

"Czwarta nad ranem, może sen przyjdzie..."

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 8:15 am

Pada u Ciebie?
Szczęście masz...
Ja właśnie wyjrzałam przed okno i nic.
Ale zauważyłam, że jasno się robi, więc zgasiłam lampkę i odsłoniłam okno.
I teraz w pokoju mam taki fajny półmrok. 😉

Będziesz jeszcze próbowała spać? xDDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 8:23 am
Pacyna
bywalec

Może "padać" to nieco za dużo powiedziane. Ale i tak od razu przyjemniejsze powietrze się zrobiło. No tak, fakt, jaśniutko. Ja nie miałam lampki, bo się trochę bunkruję przed mamą, bo wiem, że by się wkurzyła, że o tej godzinie siedzę na kompie (moje posty brzmią coraz idiotyczniej, chyba wraz z godziną, która na zegarku). Tak, będę próbowała. Nawet wiem, że zasnę. Ale są takie noce, kiedy nie mogę spać. Potem albo troszkę odsypiam w dzień, albo dopiero następnej nocy.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 8:43 am

No to miłych snów życzę! 😉
Ja już nie idę, niedługo pójdę się wykąpać i zjeść śniadanie.
No i będę szukać weny. xDDD

Ja nie musiałam się ukrywać, bo zapowiedziałam już bezsenną noc. Ostatnio nie śpię regularnie co 2 dni. 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2010 8:58 am
Pacyna
bywalec

Wolałabym się znów tu nie wpisywać, ale te upały nie pozostawiają mi innego wyjścia. Chcę deszczu. Tu i teraz, już.

PS W sumie taki nocny tryb życia dość mi odpowiada. Gdyby tylko więcej osób nie spało, byłoby dość ciekawie.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2010 9:06 am

Chyba dawno nikt nie zawalał nocki... xP
No więc... Mam pobudkę o 4.00, ale że gadałam z kumplem na GG do północy, to uznałam, że nie warto kłaść się spać na te 4 godziny (a i tak nie od razu bym zasnęła...), więc nie śpię. 😉
Trochę głowa boli, ale daję radę. 🙂
Słucham Dir En Grey i jest ok. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2011 4:51 am
lekki123
bywalec

Przespalem caly dzien po nocy w pracy, obudzilem sie po polnocy, sprawdzalem poczte i probowalem cos pisac, niedawno padal deszcz, lubie gdy za oknem pada deszcz, szczegolnie noca, chyba sie jeszcze przespie chwile

Trochę głowa boli, ale daję radę. 🙂

a wiesz, ze jak mnie bolal brzuch to byl pusty 😉
ostatnio powiedzialem to swojej szefowej, po tym jak mi powiedziala, ze doprowadzam ja do bolu glowy, piec minut pozniej mialem rozmowe z jej mezem szefem szefow 😀

I do poludnia budzikom smierc, a po polnocy niech dzwoni kto chce
rano trzeba wstac, rano to jest tak gdzies po pierwszej bo pozniej juz nie :hiya:

Szalone lata 90-te Piasek i Chojnacki "Budzikom smierc"
http://www.youtube.com/watch?v=CTqbT747qqg

Ten kawalek powinien byc hitem tego tematu, pozniej Piasek scial wlosy i odszedl z Mafii,
Mafia wydala plyte z nowym wokalista "Piaskiem w oczy" :rotfl:

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2011 8:58 am
gosqa
forumowicz

ja równiez sie ujawnie...takze nie sypiam w nocy ale racze z wyboru niz z przymusu
po prostu w nocy lepiej mi sie uczy, jest cisza i spokoj
w nocy gotuje obiad, wyprowadzam psa...szkoda tylko ze nie mozna muzyki sluchac glosno

[edytowane 23/1/2011 przez gosqa]

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/01/2011 5:33 am
lekki123
bywalec

Nie spac - zwiedzac 😀

gosqa a co studiujesz??? i jakiej muzyki sluchasz po nocach,
ja na studiach lubialem w nocy sluchac sobie Swiata Czarownic - Hokka hey, z kasety, to byla magiczna muzyka -

ukojeni wlasna forma wypelnienia nad ranem - zasypiamy
http://www.youtube.com/watch?v=eko-YfWEIr4
albo to: http://www.youtube.com/watch?v=CPUh7vQqJqI

specjalnie dla Ciebie perelka do sluchania po cichu:
http://www.youtube.com/watch?v=YNatVbJYGXg
co im ciszej tym ladniej mi gra...

nigdy w zyciu nie pokocham dziewczyny, ktora slucha disco polo :scared:

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2011 1:52 am
MuayThai89
bywalec

Nie spac - zwiedzac 😀

Często słyszałem to na Woodstocku ;)...

P.S."

wysłano 10/2/2011 godz. 23:52

" ...a miało byc z założenia że dopiero po 02:00 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2011 4:20 am
Strona 20 / 22 Wstecz Następny
  
Praca