Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

skąd się wzieły wasze przezwiska??? 🙂  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
EvilOne
stały bywalec

Zawsze wszyscy znajomi mówili na mnie po prostu Olcia.
A Ole, Pole itd. były na forum zajęte.
Więc z pięknej piosenki pięknego zespołu... kojarzycie "Vampirie" Moonspella? You're a beast, evil one, above your head lays a star... in your heart is buried a jewel....
i tak dalej i tak dalej:) wszystko z kadrem z fajnego filmu ładnie wygląda. Troche gorzej, że forumowicze wpajali mi miłość do horrorów i mroczne pochodzenie, a ja nawet fimlu sensacyjngo nie obejże sama bo się boję:( i mam koszmary jak coś smutnego w wiadomościach zobacze, a co dopiero w filmach...

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2007 1:45 am
kazamuko
stały bywalec

Kazamuko od imienia pewnej japońskiej dziewczyny, która bardzo chciała się odróżnić od ogółu społeczeństwa, nie zginąć w tłumie. Miała swoje wyraźnie zarysowane poglądy, lubiła muzykę punkową i miała czerwone włosy. Jak szukałam nazwy dla mojej hodowli to mi się spodobało, bo też chciałam być rozpoznawalna, nieprzeciętna, potem dałam tak swojej szkółce dla psów, no i w necie tak się zarejestrowałam na forach wege i jednym punkowskim. a tak poza tym, prywatnie od 20 lat jestem Alfa, sama sobie tą ksywkę nadałam, jak na ciut dominująca Alfę przystało 😛

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2007 3:25 am
Anchesenamon
rozmówca

Czuję się wyobcowana z tego świata, przeraża mnie on i nie rozumie.

Niczym romantyczka. ;))

Do tematu - Nick na tym forum to nie jest moje przezwisko i wymyśliłam go sama. Jestem zafascynowana historią Tutanchamona i postanowiłam być jego żoną 😀

W życiu mówią do mnie Karolina 🙂 Lub Kicajka - od nazwiska, ale nie znoszę tej ksywy. Kojarzy mi się z 14-latką w mini spódniczce i białych kozaczkach idącą na dyskotekę.

Anchesenamon

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2007 1:54 pm
Fatty
weteran forum

Przezwiska brak. Jedynie w czasach gimnazjum byłam nazywana "wesołkiem" - i to nie dlatego,że jestem wesola, bo nie jestem 😉 Ot leciała wtedy bajka o Lucky Luck'u i ten bohater miał konia, który był bardzo powolnym pesymistą i flegmatykiem. Koń miał na imię "Wesołek" właśnie... 😉
Mój nick wział się od tego,że czuję się pulpetem 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 2:39 pm

przezwiska brak-co do nicka kumpela skiedyś się ze mnie śmiała ze ja to zawsze mam głupie pomysły i jestem wykręcona z włąsnego wyboru:P i tak zostało na wszelkich forach i te de;]

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 3:24 pm

Agrafka - bo się czepiam i jestem upierdliwa :D:D:D:D

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 10:22 pm
vegetena
stały bywalec

Przezwiska jak na tą chwilę nie mam. Ale kiedyś byłam "cebula", bo wiązałam sobie włosy w kucyk, wyglądały jak długi szczypiorek 🙂 i ktoś sobie ubzdurał, że jest na czubku głowy. Ale to dawno było, chyba w czwartej klasie 😀 . Co do nicku to tak. Myślałam, że na tym forum tylko zapytam i pójdę sobie, więc wymyśliłam na poczekaniu "vegetena". Miało być "vegeteena", coś jak wegenastolatka, ale wcześniej sobie nie skojarzyłam. Niedawno też powstał mój drugi nick, którego używam tylko w związku z końmi - "ketsisu". I kiedyś też sobie wymyśliłam "softe", coś jak.. mięciutka albo co 🙂 A na codzień po prostu Kaśka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2007 4:00 pm
czarna
bywalec

W ogóle to wołaja na mnie SEREK od nazwiska.Ale to tak strasznie mało smierdzace jest dlatego tutaj jestem czarna bo mam czarne wlosy.Czesto ludzie jak juz dowiaduja sie ze jestem weganka to sie pytaja czy jem SER!!!

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2007 9:20 pm
waszakicia
stały bywalec

Lubiiiiiimy dłuuuuuuugie histooooooorie! 😉

Ale ta jest zdecydowanie za długa.....:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2007 2:39 am
ALchemik
bywalec

a ja mam przezwisk bez liku 😀 na kazda okazje 😀 najbardziej popularne i to ktore najbardziej lubie jest Borys 🙂 jest to moje pierwsze przezwisko jeszce z czasow wczesnej podstawowki 🙂 i teraz wiele osob nie wie nawet jak mam naparwde na imie bo mysli ze ejstem Borys 🙂 inne przezwiska to .... [b]warzywko [/b] 🙂 sami zgadnijcie d;aczego 🙂 ale nawet je lubie 🙂 juz sie przyzwyczailem 🙂 [b]raga,rasta [/b] dyzorn krzewiciel muzyki reggae wsrod moich znajomych 🙂 [b]koltón [/b] wzielo sie od ... dredow 🙂 chyba lepsze koltón niz mop-men jak mi kiedys w pracy stwierdzili 😛 [b]trąbal [/b] a to juz z czasow imnazjum kiedy to przechodzielm ...mutacje 😛 siedzialem w ostatniej lawce i nie moglem mowic szeptem i slychac zawsze mniej bylo na cala klase 😛 i napoczatku bylo słon trąbaliński ale wersja skrocona jest trąbal 🙂 do kazdego przezwiska mysle ze mozna sie przyzywczaic jak sie ma troche dystanu do siebie 🙂 a ja mysle ze jedak mam 🙂

dopóki widziesz jeszcze uśmiech to widziesz cud ... ! ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2007 11:38 pm
Reiha
stały bywalec

mój nick pochodzi od imienia jednej z bohaterek mangi Vampire Princess Miyu. Tak się zaczęło kilka lat temu jak założyłam neta i już zostało 🙂 wszędzie pod tym nickiem jestem w necie.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2007 2:21 am
Pinka16
początkujący

Moja siostra jak była malutka (miała jakieś dwa-trzy latka) nie umiała wymówić imienia Paulina, więc mówiła "Pinka"... i tak już zostało;) jestem Pinką 😉 😀

Pinka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 2:04 pm
vanityy
bywalec

Vanity- próżność 🙂 to tak troche o mnie ale tylko troszeczke tyci tyci 😉
Własna inwencja twórcza no i fajnie brzmi 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2007 11:39 pm
Koniara
stały bywalec

Ja tak hm... jak się tu rejestrowałam to nie mogłam nic innego wymysleć 😀 😀 i tak jakos `Koniara` przyszła mi na mysl. Teraz to prawie wszedzie gdzie siedzie (czaty, stronki inne itp) jestem jako koniara xD Tak jakoś...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 2:28 am
Bleks
bywalec

Rozumiem ze chodzi o nick a nie prywatne ksywki...Nawiasem mowiac sama myslalam o zalozeniu takiego tematu...na wiec Bleks to imie mojego kota po prostu 😉 Tak naprawde to Blackie. A Bleks to skrot. Moj kot jest na zdjeciu . podaje sie za niego ;D Jeszcze ma jedno imie, ale to tylko ja ja tak nazywam i jest to dla mnie SWIETE wiec nie powiem ;0

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/07/2007 3:52 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca