Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

skąd się wzieły wasze przezwiska??? 🙂  

Strona 5 / 5 Wstecz
Stanisław
weteran forum

Milo mi Ciebie poznać Pawle.
Ciebie Luu także serdecznie witam. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 1:16 am
Kass
 Kass
forumowicz

Ojej ja mam strasznie dużo przezwisk. A więc, zacznijmy od początku. W podstawówce nazywano mnie Hermiona 😮 ponieważ do 6 klasy szkoły podstawowej płakałam jak dostawałam niżej niż 5 i 6 (tak, tak, uwielbiałam się uczyć i chyba zostało mi to do dzisiaj, ale nie już tak obsesyjnie) :oo: W gimnazjum przylepiono do mnie dwa a w sumie trzy przezwiska - Skrzacik, Kas!k, Kass. Skrzacik dlatego, że strasznie wysoko podskakuję jak się cieszę, ale już mnie tak nie nazywają. Kas!k to wymyśliła mi moja przyjaciółka i zwraca się do mnie tylko ona w ten sposób, a Kass to nawet nie wiem skąd się wzięło 😀 Ale lubię jak do mnie ludzie mówią Kass, to jest bardziej luzackie 😛

Kass

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 9:11 pm
papagena
forumowicz

papagena to postać z czrodziejskiego fletu mozarta i jest to kobieta rajski ptak...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 11:44 pm
Kudłacz
bywalec

Dziękuje wszystkim za miłe powitanie 😛 Tak jak Kass mam właściwie kilka ksyw.
Najoryginalniejsze są Kurza Wara oraz Pan Motór :rotfl: Pierwsza to przejęzyczenie, które zrobiło karierę i szybko do mnie przylgnęło. Motór ponieważ mój śmiech przypomina rzekomo odgłos starego motocykla (i jestem z tego dumny :P) a jako, że śmiać się naprawdę lubię to często wydaje z siebie te niewydarzone dźwięki.

Ps. Mój nietypowy pseudonim pojawił się w piosence "Automatyczna Strzępka" zaprzyjaźnionego duetu Lineczka - Kotuś w zwrotce:
[i]"Yo! trójkątny żargon chodził po osiedlu
z Kurzą Warą on jeździł na knedlu" [/i]
Za co zresztą jestem im dozgonnie wdzięczny gdyż muzykę tworzą pierwszego sortu. Wielka nobilitacja 😛

[edytowane 8/6/2008 przez Kudłacz]

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 12:06 am
NatusiaMK
stały bywalec

NatusiaMK
Natusia to wiadomo ,od imienia,M to naziwsko panieńskie,a K to pierwsza literka nazwiska,które przejmę za trzy miesiące:)
Nic nadzwyczajnego:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2008 3:38 pm
Kakaowa
forumowicz

ja to ze swojego bloga [url] www.kakaowo-malinowe.blog.onet.pl[/url] i tak samo tu ale w szole to mówią po imieniu po prostu Aga ,Aguś,Agnieszka(to nauczycielki ) 😛

I like fruits!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 6:25 pm
nova.nike
bywalec

Tak na codzień to właściwie żadnego, czasem skracają znajomi do Monia 🙂
A kiedyś zdarzyło się że przez jakiś czas byłam Nike. Uwielbiałam mitologię i byłam z niej najlepsza na polskim, więc tak jakoś przylgneło. Nova - gdy rozpoczał się nowy lepszy etap w moim życiu.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2008 11:49 pm

Momo- to po japońsku różowy(również brzoskwinia), a ja kocham ten kolor,
PijanaxPowietrzem- bo często zachowuję się, jakbym była pijana i nikt nie wie, czemu no to ja stwierdzilam ze powietrzem XD

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2008 12:51 pm
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca