Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

fobie coś strasznego ale i zabawnego   

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
Ridareta
bywalec

Ja kiedyś zjadłam małego pajączka ze śmietaną 😀 Zaplątało się biedaczkowi do truskawek i zmarło, wtedy jeszcze nie byłam wege, więc pomyślałam "a co mi tam, spróbuję" i tak tez uczyniłam:) Nawet niezły był 😛
Co do głównego tematu, nie mam żadnych fobii związanych ze zwierzętami, tylko lęk wysokości.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2007 8:41 pm
zapapalka
rozmówca

ja mam fobie na punkcie pająków 😀 jak zobacze jednego to mi się wydaje że są wszędzie, nawet w jedzeniu 😀 przyznam, że to dość zabawne no ale cóż... mam straszny lęk wysokości, boją się nawe wejść na krzesło 😛 a oprócz tego jeszcze wszyskie małe i ciemne pomieszczenia, a w szczególności windy 😀

ha! skad ja to znam? ja na dodatek jak widze jakiegos pajaka to mi sie zaraz wydaje ze po mnie lazi cale stado pajakow x/ nic przyjemnego x/

no i panicznie boje sie jezdzic przez mosty,mam wrazenie ze wpadne do tej rzeki co pod nim plynie x/

boje się zejsc do piwnicy,ale tylko w moim domu 😀

no i boje sie jeszcze tłumu ludzi x/

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2007 6:24 pm
daffnia
bywalec

ja mam kilka fobii, ale o nich nie powiem, bo mam też fobię mówienia o swoich fobiach 😮

ale mam taką jedną do której mogę się przyznać: panicznie boję się TRUPÓW, obojętnie czy to pies nieboszczyk, martwa mysz, czy mucha na parapecie. AAAAAAAAAA

ciekawe, że żywych się nie boję- ani pająków, ani węży, ani pszczół.... 😮

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 3:10 pm
Mayka
bywalec

Arachnofobia :scared: i to bardzo zaawansowana, poza tym lęk wysokości, lęk przed zamkniętą trumną 😮 , kiedy sobię wyobrażę ją od środka, to robi mi się duszno. I może to śmieszne, ale okropnie brzydzi mnie pleśń :casstet:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2008 4:48 am

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką braku fobii 🙂 Szczerze mówiąc nie rozumiem skąd one się biorą. Ale wiem, że nie jest to Wasz wymysł. Tak samo jak wymysłem nie jest nerwica natręctw, którą z kolei niestety posiadam.

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2008 6:45 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Nie rozumiem jak można się bać pająków... Są śliczne 🙂

Ja mam lęk przed tym, że jak idę mostem itp to ktoś mnie zrzuci. Boję się nawet jak obok idzie zaufana osoba... Nogi z waty... 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2008 7:20 pm
Loara
forumowicz

osy, pszczoły, szerszenie itp. jestem w stanie wpaść w istna histerię, gdy widzę coś takiego w domu- jak jestem sama, chowam się do innego pokoju, zamykam drzwi i dzwonię po kogoś, żeby mnie uratował
a druga fobia to igły, co jest chyba jeszcze bardziej uciążliwe, bo nie jestem nawet w stanie zdobyć się na zrobienie jakichkolwiek badań krwi, a przy skłonnościach chorobowych w mojej rodzinie jest to bardzo wskazane...
ale i tak, jeśli mogę powiedzieć dość przewrotnie- największą fobie mam przed tym, że w razie potrzeby nikt mi nie pomoże- bo zazwyczaj problemy śmieszą i według oczekiwań "powinnam przestać się wydurniać" 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 2:45 am
Bellis_perennis
Famed Member

Co do igieł.... Też tak miałam do czasu aż pięciolatek wyśmiał mnie w przychodni. Polecam taką kurację :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 2:47 am
czapla_666
bywalec

Fobia... O ile tak to mozna nazwac (ja to nazywam wstretem:))
Mam do:
*różu- wybaczcie:P
*miesozercow;)
*chemii
Tak powaznie, to boje sie wezy. Nie mam pojecia dlaczego... W cyrku uciekam, albo spokojniej, wychodze:P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 3:05 am
bułek
forumowy expert

Nie lubie jeździć windą, szczególnie taką starą, która trzeszczy i skrzypi bo wydaje mi się że zaraz coś się urwie i spadne.
Mam wstręt do różnej maści robali np. pająków, obślizgłych stworzonek itp. Nie uciekam w popłochu, ale wzdrygam się lub mnie dreszcz przejdzie na ich widok albo jak coś po mnie chodzi.
Do tego wszystkiego dochodzą wspomniane IGŁY.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 3:18 am
czapla_666
bywalec

Jak bylam mala, tez balam sie igiel. Ale widzialam, jak maly chlopiec ze szpitala dostawal codziennie [po 6 zastrzykow i znosil to dzielnie. Mowil: "ukluje, troche boli, ale pozniej przestaje i jest dobrze. Lepiej niz przed":) Zapamietalam, bo teraz tez tak mysle:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 3:21 am
xGetBoredx
bywalec

Boję się jeździć skrzypiącymi windami, też mam wrażenie, że zaraz coś się stanie. Oprócz tego panicznie boję się pszczół, w dzieciństwie mnie użądliła jakaś i od tego czasu mam stracha.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2009 7:45 pm
Wege-mewka
bywalec

mam takie coś czasami, że nakłaniam siebie do zrobienia lub powtórzenia jakiejś czynności, celem uniknięcia przeze mnie wymyślonej.

Też tak mam. =/
Może to głupie, ale coś mi mówi że muszę coś zrobić lub powtórzyć jakąś czynnośc bo np. ktoś z mojej rodziny umrze... 😮

A co do fobii, to boję się robali... Jak widzę chociażby malutkiego pająka to potrafię tak piszczeć... I inne takie pełzające też mnie przerażają... Np. te w łazience. Straszne! 😉 Wiadomo że nie chcę ich zabić, ale niech się trzymają z dala odemnie. Chyba jedynie muchy wszelkiego rodzaju mnie nie przerażają.
Czasami jeszcze boję się ciemności 😉
Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dopiszę ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2009 1:48 am
.Cherry.
rozmówca

No to ja was całkowicie zaskoczę . xD
Kocham pająki, węże i wszelkiego rodzaju robaki. To interesujące stworzenia 😛
Ja mam parę za to nienormalnych fobii.

*króliki -o tak nie wiem sama czemu. 😛
*kocie oczy
*kości
*słomki do picia
*no i akwizytorzy.

xD nienormalna jestem.

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2009 1:41 am
pianta
forumowicz

żaby, są okropne, panicznie się ich boję, a najgorsze jest to że większość tego nie rozumie i się śmieje że co niby taka żabka może mi zrobić, ja sama nie potrafię tego sensownie wytłumaczyć ale gdy widzę żabę po prostu panikuję i dostaję szału, a zdarzało się nawet tak, że ktoś próbował mimo moich próśb mnie wystraszyć rzucając we mnie tym zwierzątkiem!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2011 1:17 am
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca