Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

KoLoRoWy TeMaT  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Sima
 Sima
stały bywalec

Wiesz KAMMA ja mam zielone oczy,ostatnio zaczepila mnie babka w autobusie i mi gada: ale ma pani piekne szkła kontaktowe,ja jej na to ze nie nosze szkieł,oczywiscie wedlug niej to byly szkła i koniec kropka,nie do przegadania...hee hee..... 😀 Mi natomiast podobaja sie najbardziej głęboko niebieskie oczy,albo jasniutko niebieskie z granatową obwódką,no tak tak każdy ma jakiego swira,ale naprawde jestem ciekawa jak wygladaja oczy szaro-żółte... 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 11:41 pm
kamma
stały bywalec

naprawde jestem ciekawa jak wygladaja oczy szaro-żółte...

żółte obwódki wokół źrenic - w kształcie słoneczek:) , dalej jasnoszare, a na zewnętrznym skraju tęczówek - ciemnoszare. Ale na pierwszy i niedokładny rzut oka wyglądają na zielone, i tak mam w dowodzie wpisane. Mój sentyment do zielonych oczu zaowocował niewinnym kłamstwem w urzędzie miejskim;) Swoją drogą, ciekawa jestem, czy wpisaliby szaro-żółte.

NIE LUBIę POJEDYCZNYCH KOLOROW

Ja lubię ubrania jednokolorowe w zestawach. Na przykład: granatowe dżinsy, biała koszulka z długim rękawem i czerwona bluza. A z zestawów jednobarwnych do ubrania uznaję tylko dwa: cała na czarno lub na biało.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 1:05 am
lucylu
bywalec

kolory ziemi...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 1:14 am
czarna
bywalec

Heh..kiedys uwielbialam kolorowe ciuszki zolte,zielone,pomaranczowe,czerwone...w kwiaty,kwiaty kwiaty!!!Ale teraz w zyciu bym sie w to nie ubrala ale lubie patrzec na takich ludzi ja juz nie mam na tyle odwagi 🙁 🙁 🙁 nie wiem dlaczego 🙁 uwielbiam czerwone trampki ktorych nie mam 🙁 no i co najwazniejsze mam taki wstret do :casstet: :casstet: :casstet: :casstet: RÓŻU :casstet: :casstet: :casstet: :casstet: ze po prostu juz wiecej nic nie naklikam!

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 12:26 pm
EvilOne
stały bywalec

Czarna, ja czerwone trampki nosiłam non-stop, nieważne śnieg czy co, aż sie rozwaliły i zostały wspomnieniem... jak na 10 zł spisywały się nieźle i tak:)
Zielone oczy mam i ja, i mój chłopak. Mnie w przeszłości posądzano nie tylko o kolorowe szkła kontaktowe, ba! Nawet o sztuczne rzęsy! 😮

Co do kolorów... uwielbiam czarny na sobie, czuje się w nim super po prostu, czasem babcia mnie posądzi o satanizm ale to nic;) Lubię też zielony, turkusowy. Ale totalnego świra mam na punkcie czarno-białych paseczków. I szarość.... trochę tego jest...

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 4:39 pm
Owo
 Owo
bywalec

Mój ulubiony kolor to zielony - ale tylko jasny, wesoły i niezbyt ostry. Lubię też miętowy i morski. Bardzo dziwne jest to, że moja mama kiedy myślała o mnie i moich siostrach, zanim się urodziłyśmy, przyporządkowywała nam intuicyjnie jakiś kolor. Mi przypadł właśnie jasnomiętowy, zresztą sama czuję, że to "mój" kolor.
Poza tym lubię niemalże wszystkie odcienie niebieskiego, oprócz bardzo jaskrawych, bo za jaskrawymi kolorami nie przepadam.
Lubię tylko jeden odcień różowego, wiśniowy, albo zbliżony do fioletu.

Inaczej rzecz się przedstawia z ubraniami - hierarchia moich ulubionych kolorów przesuwa się w stronę kolorów pastelowych - niebieskiego, białego, czarnego i jasnoszarego. Czasem noszę ostrzejsze kolorki, ale nie przepadam za nimi.

Naprawde duzo mozna sie dowiedziec o Was czytajac te wypowiedzi o kolorkach....

Też chciałabym się czegoś o sobie dowiedzieć 🙂 masz link do jakiejś ciekawej strony? A jeśli nie - co moja wypowiedź mówi o mnie, Sima? 😉

Ja lubię ubrania jednokolorowe w zestawach. Na przykład: granatowe dżinsy, biała koszulka z długim rękawem i czerwona bluza. A z zestawów jednobarwnych do ubrania uznaję tylko dwa: cała na czarno lub na biało.

Ja lubię zestawy ubraniowe dwukolorowe najbardziej, a jakie kolory - szkoda wymieniać...

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 4:43 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

A wiec OWO sprawa przedstawia sie nastepujaco:Charakteryzujesz sie kreatywnoscia i tworczym umyslem,jestes zaradna lubisz spokojne otoczenie,typowa optymistka,niezalezna i opanowana,cechuje Cie niezdecydowanie i brak zaangazowania,stronisz od konfliktów,jestes raczej obserwatorem niz aktywnym dzialaczem.Natomiast jesli chodzi o uzdrawiajaca moc kolorów twoj ulubieniec Zielen zalecany jest glownie przy dolegliwosciach zwiazanych z przemiana materii,ukladem krazenia i pracy serca,obniza goraczke,pomaga w zwalczaniu infekcji wirusowych i bakteryjnych oraz lagodzi napiecia.Podchodz ostroznie do szarego w ubiorze bo nadmiar tego koloru moze prowadzic do smutku.Sprawa ma sie podobnie z niebieskim w duzych ilosciach moze dzialac przygnebiajaco,natomiast czarnego nie stosujemy w stanach melancholijnych i depresyjnych.Pozdrawiam.. 😛 wiecej przeczytasz tu:
http://www.wizaz.pl/images/agatam/kolory_duszy/
http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/in/hp/?src=3&id=3114
http://www.ludzkasprawa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=38

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2007 2:38 am

kocham wszystkie odcienie zieleni, kolor nadziei 🙂
większość pokoi u mnie w mieszkaniu jest zielonych
jeżeli chodzi o ubrania to preferuję zimne barwy i chłodne odcienie

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2007 8:07 pm
Owo
 Owo
bywalec

Dziękuję, SIMO.
Bardzo ciekawa sprawa... wszystko mi się sprawdziło 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2007 9:24 pm

Ciuchy zdecydowanie w kolorze khaki,szarym,zielone dodatki. Zielony pokój ,zielone oczy , zieleń to zdecydowanie mój kolor żywy i pełen nadziei 🙂 - jak JA :):):)

Agrafencja 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2007 12:07 am
Reiha
stały bywalec

miałam taki czas, że chodziłam wyłącznie na czarno ubrana. Teraz mi przeszło, i jakby odkryłam kolory, róż, czerwień, zieleń, ale zawsze musi być połączona z czernią :D. Co do pokoju ściany mam białe, ale zasłony, łóżko niebieskie i pochodne niebieskiego+dodatki drewniane. Lubię połączenie drewna z niebieskim.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2007 10:10 pm
Koniara
stały bywalec

Czarny 😎 zielony, brazowy, biały i czerwony

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 4:31 pm
MEDeah
bywalec

czerń biel czerwień i zieleń
reszta sucks:)

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 5:54 pm
e-anandas
bywalec

Wszystkie kolory poza rozowym 🙂 Choc kwiatki rozowe sa piekne. Najbardziej lubie na ubraniach jednak czern, biel, granat, zielony i brazowy

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2007 8:28 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Najbardziej czerwony. Ładnie wyglądam, a na dodatek to dodaje pewności i ochrania.
A oprócz czerwonego to ogólnie uwielbiam tęczę 😛 I tak lubię się ubierać, na kolorowo - to również podkreśla mój optymizm i indywidualizm 😛

Dodam jeszcze tylko, że unikam białego. Biel jest dla mnie pustą podkładką pod inne kolory :casstet:
Ale to jest moje zdanie 😀

[edytowane 24/7/2007 przez Admin]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2007 4:22 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca