Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kolczykowanie;]  

Strona 7 / 8 Wstecz Następny
ImJustCool
forumowicz

Oj bez emocji - nie bawię się w jak to określiłaś "samoróbki", moja koleżanka zajmuje się piercingiem 🙂 (właściwie dzięki temu się zakuplowałyśmy), a jeśli chodzi o przebijanie zarośniętych miejsc - odradzam - sama z resztą też tego nie dokonałam, po jednej próbie zrezygnowałam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 10:34 pm
StellaArtois
weteran forum

A to tak zapytam z ciekawości - czym koleżanka sterylizuje sprzęt i kolczyki?
A za emocje przepraszam - taki mój urok 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/11/2009 11:46 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Z tym przebijaniem na chama, to się nie śmiejcie. Moja przyjaciółka ma niezbyt dobrze w domu, jeśli chodzi o kolczyki. Teraz mieszka w UK, ale jak przyjeżdża, to musi kolczyki ściągać. Jak wcześniej mieszkała w PL też ściągała. I pamiętam jak kiedyś siedzieliśmy u przyjaciela w kuchni i ona próbowała sobie przebić dziurki 🙁 To jest jeden z wielu powodów dlaczego cieszę się, że mieszka ona w UK. Może się nie widujemy i ogólnie mamy mały kontakt ze sobą, ale może bez przeszkód (mam nadzieję) nosić kolczyki, które kocha 😀
A z tą przyjaciółką też zawsze fajnie było 😀 Bo zawsze jak zrobiła sobie nowy kolczyk, to do mnie dzwoniła 😀 I jak ja zrobiłam u siebie industriala, to 3 dni próbowałam się z nią skontaktować 😀

Połączenie industrial i długie włosy to faktycznie jest masakra xD Mam bardzo długie włosy i myć je, czesać, czyścić kolczyk to masakra na początku xD Teraz już super, nawet spać na nim mogę 😀

ImJustCool ja się zastanawiam w jaki sposób zapomniałaś o kolczyku? 😮 Jak wyjeżdzałaś, to go wyciągnęłaś? A ile czas u upłynęło od przekłuwania?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2009 4:43 am
ImJustCool
forumowicz

Fasolencja - A powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia jak to isę nazywa. Ale jakiś płyn do sprzętu, który wg. mnie pachnie jak w szpitalu xD

A co do tego kolczyka to było tak że wyjeżdżając zapomniałam o nim bo farbowałam włosy przed wyjazdem i musiałam zdjąć kolczyk, później zorientowałam się że go nie ma o.O
No i jak wróciłam po 15 dniach to już isę troszkę zarosło... no i był problem. Ale w sumie nadal mi isę podoba (u kogoś) 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2009 8:53 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Haha xD To mi się przypomniało moje farbowanie z kolczykiem xD Happy kupiłam farbę i już się zabieram za farbowanie, a tu nagle myśl, co zrobić z kolczykiem, który się goi, którego wyciągnąć nie mogę a nie chcę zachlapać, szczególnie farbą xD Ale dałam radę 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2009 12:04 am
StellaArtois
weteran forum

Fasolencja - A powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia jak to isę nazywa. Ale jakiś płyn do sprzętu, który wg. mnie pachnie jak w szpitalu xD

Czyli nie sterylizuje, bo nie ma autoklawu, reasumując - do bani 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2009 3:01 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ja już mojego kolczyka nie czyszczę kilka razy dziennie, tylko co kilka dni solą fizjologiczną. I po kąpieli, jak już umyłam włosy to on mi trochę napuchł i ropa się wylała o.O Od razu go przeczyściłam i jak wstałam to już było ok. Ale się lekko przestraszyłam ;|

A z płynów o czyszczenia to używałam octenisept 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2009 5:22 pm
ImJustCool
forumowicz

Serio, nie znam się na przekłuwaniu i sterylizacji ale duzo osób u niej robi kolczyki i wszyscy sa zadowoleni, pozatym ma swój zakład w Elblągu a w domu tylko znajomym robi 😉
Nantosvelta - też tak na początku mi się zdarzało, ale później się wygoiło i było ok. Do wakacji 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2009 5:31 pm
fuego
forumowicz

Ja mam malutkie tunele 12mm 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2010 4:34 pm
Blueberry
bywalec

A ja ma 4 kolczyki w lewym uchu, jeden w prawym i jeden w pepku 😛 . Chciałąm sobie jeszcze przekłuć brew, ale u mojej kumpeli, która ma taki kolczyk, skóra zaczęła się cofać i teraz ma jedną brew węższą niż drugą. Nie rzuca się to mocno w oczy, ale mnie zniechęciło...

[edytowane 21/11/2010 od Blueberry]

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2010 5:48 pm
Pocahontas
bywalec

A ja nie jestem zwolenniczką usztuczniania sie. To samo sądze o tatuazach, tipsach, malowanych paznokciach, mocnej tapecie na twarzy, czy chodzeniu na solarium itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2010 10:43 pm

Jak na razie, mam tylko po 2 kolczyki w każdym uchu. W ferie zimowe zrobię sobie trzecie. xDD
Czy coś jeszcze będę miała? Nie wiem... Marzy mi się kolczyk w wardze, ale nie wiem, czy się odważę. A jeśli już, to dopiero za kilka lat, bo na razie mama mi nie pozwala... 😉

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 8:15 am
Pocahontas
bywalec

Nevcia, nie rob tego, z 2-3 lata po zrobieniu ich, bedziesz sie tego wstydzic.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2010 10:37 pm
StellaArtois
weteran forum

Wstydzić? A czego tu się wstydzić? Kolczyka? Wstyd to kraść ;] A zresztą, skąd możesz wiedzieć, skoro nie masz i nie lubisz kolczyków? Zresztą, jeśli przekłucie zostanie wykonane w salonie przez profesjonalistę, to się ładnie zagoi i nie będzie śladu, albo ślad będzie malutki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 12:48 am
Bellis_perennis
Famed Member

Oj tam wszystko kwestia gustu 🙂 jeśli się nie robi nikomu krzywdy to jest ok a kolczyki nikogo nie krzywdzą. Jakbym miała ładny brzuch to sama bym sobie zapodała w pępku. No i zawsze mi się podobały w nosie takie maleńkie 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 12:53 am
Strona 7 / 8 Wstecz Następny
  
Praca