Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kolczykowanie;]  

Strona 8 / 8 Wstecz
Fatty
weteran forum

Mnie podobały się kolczyki w brwi - nawet gdzieś w domu 2 z takowym przeznaczeniem się palętają.
Problem jest następujący - kolczyk wielce ok, ale ... dziur się brzydzę 😛 Nie mogę patrzeć gdy mój domowy babiniec kolczyki zmienia, a gdy prosi o pomoc w założeniu to umykam, bo robi mi się słabo.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 10:39 am

Sądzę, że wstydzić się raczej nie będę... 😉
A nawet jeśli, to kolczyk zawsze można wyjąć. 😛

A co do przekłuwania, to tylko u profesjonalistów. Nie jestem za przekłuwaniem domowej roboty...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 9:54 pm
Blueberry
bywalec

Ja sobie sama przekłuwałam uszy w kilku miejscach i żyję - jest równo, prosto, cacy, nie bolało, nic się nie babrało 🙂

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2010 10:22 pm
Felodrema
rozmówca

Ja uwielbiam, wszystkie moje kolczyki i tatuaże, bo nie robię ich pod wpływem chwili, tak od czapy. Są przemyślane i traktuję je jako integralną cześć mnie.
Jeśli ktoś uważa, że osoby z modyfikacjami ciała są w jakiś sposób zaburzone, powinien przeprowadzić na ten temat badania i opublikować wyniki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2011 4:12 pm
Sobota66
bywalec

9 kolczyków w uszach i 2 tatuaże btw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2011 4:54 pm
killjoy
początkujący

ja mam 2 przekłucia w wardze (snake bites),smiley-a, i 2 kolczyki typu tragus w jednym uchu. Swego czasu mialam w nosie i całe ucho od gory do dołu ale chwilowo wyciągnęłam i robie tunelki (5 mm) spiralki juz nosze 3 tygodnie .Teraz planuje tatuaż, już umówiona jestem na termin ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2012 12:44 am
Vegeta169
bywalec

Ja mam 14 przebić w uszach, w tym tragus, rook, conch, helix, ale już nie noszę wszystkich, tylko te ulubione. Pępek miałam przebity z szatańskim planem zrobienia wokół niego dziary, ale się nie goiło niestety. Ale za to mam spory tatuaż gdzie indziej, dość duży ale bardzo kobiecy, a jego plusem jest to, że kiedy nie chcę go pokazać to nie widać ani kawałeczka;) no i następna dziara w planach, ale o tym pisalam w założonym przeze mnie temacie.
A no i kolczyk w nosie, taki drobny, sama robiłam więc jestem z niego dumna 😀

[edytowane 31/7/2012 przez Vegeta169]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2012 2:44 pm
Vegeholic
rozmówca

Miałam w pępku, póki co mam:

lewe ucho - 3 x standard lobe
prawe ucho - 2 x standard lobe
standartowo brew
standartowo język
i centralnie labret (jak wiele osób mówi "w brodzie", choć to niepoprawna nomenklatura)

Planuję mały tunel, industriala (choć tego sama sobie nie dam rady zrobić, mam maleńkie uszka), surface w biodrze i być może sutki :red:
I przebijam sama - jak dotąd wszyscy byli zadowoleni 😀

PS: a może pochwalimy się zdjęciami? uwielbiam oglądać przebicia!

[edytowane 1/10/2012 przez Vegeholic]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2012 12:04 am
Strona 8 / 8 Wstecz
  
Praca