Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianizm=brak ognia wewnętrznego   

Strona 1 / 2 Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

na stronie
http://wiadomosci.onet.pl/1409466,2677,1,kioskart.html

jest artykuł dotyczący wszelkich iście genialnych decyzji, posunięć słów pana Giertycha. Cóż za geniusz:D A tak poważnie to jestem tym wszystkim po raz kolejny przerażona.
Chciałam zwrócić uwagę na kilka zdań tego artykułu- po prostu zwaliły mnie z nóg. Jak to możliwe, że tacy ludzie rządza Polską?- Darwin ześwirował z powodu wegetarianizmu i wymyślił sobie teorie ewolucji 😮 😮 😮

a o to ten fragment:
"Teoria ewolucji to kłamstwo". Uczniowie dowiedzieli się także, że teoria ewolucji to "opowieść o charakterze literackim" stworzona przez "niewierzącego starszego pana". Według Orzechowskiego, hipotetyczną przyczyną sformułowania teorii ewolucji przez Karola Darwina był jego wegetarianizm, który skutkował tym, że "zabrakło mu ognia wewnętrznego". 😮 :oo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 1:46 pm
EvilOne
stały bywalec

Słyszałam, jak mówil to w telewizji. Szkoda gadać. Ja swojego dziecka nie puszczę do szkoły, gdzie wyrzucono Dostojewskiego i Goethego, a wrzucono jakichś popleczników Jaruzelskiego. Dziękuję Bogu, że już nie chodzę do szkoły!
Skoro po tych zmianach polskie szkoły są takie zajebiste, to czemu córka Giertycha chodzi do prywatnej, a on studiowal w Anglii?

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 3:25 pm
euridice
stały bywalec

brak ognia wenetrznego? :> :> :>

oh, czyzby? 😉 😉

[url] http://www.wegetarianie.pl/MeG-showpic-pid-1218-orderby-dateD.html [/url]

(zartuje tylko 😛 😛 😛 :P)

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 4:03 pm
Ulka
 Ulka
bywalec

Czy ktoś z WAs się orientuje jak długo mogą porządzić tacy ministrowie , kiedy koniec ich kadencji i w związku z tym jak wiele strasznych szkód mogą narobić Chcieli ludzie prawicowców to mają

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2007 4:47 pm
siwcia
stały bywalec

no comment 😉 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2007 2:31 am
Olla
 Olla
bywalec

Ojciec Romana Giertycha, Maciej jest profesorem biologii. Zdumiewa mnie fakt, że biolog próbuje obalić teorię ewolucji Darwina. Cała rodzina Gietychów jest b. religijna. Mam znajomego którego wujek zna dziadka Romka i ojca Macieja. Siedzi w Holandii i ma podobne poglądy co reszta pro rodzinne i religijne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2007 10:34 pm
vanityy
bywalec

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 śmiech na sali.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 12:23 am
Lily
 Lily
Famed Member

To się chyba nazywa kreacjonizm i jest zgodne z poglądami kościoła katolickiego...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 3:02 am
Surri
bywalec

tak tak i to jest teraz chyba modne w ameryce, nawet otwarli tam sobie takie muzeum w którym to pokazują, że ludzie zyli razem z dinozaurami....(tzn, w tym samym okresie:P)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 5:55 pm
elhija
rozmówca

moja Babcia mi o tym opowiadała, jak to uciekła przed dinozaurem, szkoda, że to działo się na jej imieninach-inaczej mogło być bardziej wiarygodne 😉
Moja znajoma na zajęciach z socjologii krótko skomentowała spot reklamowy:"dewianci". Szkoda, że to nie było o giertychu. Od tego czasu nosi ksywkę Dewiantka :casstet:

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 7:47 pm
Michalina
rozmówca

Wiesz EvilOne, żaden nauczyciel języka polskiego nie wypuści ze szkoły ucznia baz znajomości książek Dostojewskiego czy Gombrowicza. Nauczyciele to przerobią, ale nie będzie tego na maturze.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 6:13 pm
Lily
 Lily
Famed Member

ciekawe kiedy, skoro jest masa innych rzeczy do przerobienia

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 6:17 pm
Jakub
bywalec

Co do Orzechowskiego, to pożale się Boże. Takiego idioty, który zasmuje się edukacją jeszcze chyba nie widziałem. Jego niektóre wypowiedzi są żenujące po prostu dla myślącego człowieka.

A co do znajomości Dostojewskiego i Goethego,` to niestety mylisz się [b] Michalino[/b] - jest bardzo wiele szkół [włączają w to moją], gdzie niestety ni Dostojewskiego ni Goethego się nie przerabia, bo zajmuje się człowiek innymi, głównie polskimi bzdurnymi utworami.

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 6:43 pm
Michalina
rozmówca

Dostojewski jeszcze w tym roku był w podstawie programowej, więc powinien być przerabiany. Goethe to coś innego, bo on jest na rozszerzeniu i go nie trzeba przerabiać. Musiałeś mieć kiepskich nauczucieli od polskiego Jakubie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 9:15 pm
waszakicia
stały bywalec

Przeczytałam tylko jedna stronę i powiem jak dziecko przy obiedzie: już nie mogę. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2007 11:58 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca