Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

SPOTKANIE NA CZACIE - NIEDZIELA, 4.XII.  

Strona 5 / 9 Wstecz Następny
Hobbit
bywalec

no dobra, udało mi się wejśc, a jak już jestem na czcie, to jak się tam poruszac? pytam jako absolutny debiutant

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:05 pm
dziubek22
rozmówca

ja mam ten sam problem. widze to co napiałam a nie widze odpowiedzi innych. tak jakbym nie była na czacie. czy ktos wie o co chodzi? :question: :question: :question:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:08 pm

no i ja też mam ten sam problem co reszta załogi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:30 pm
Natalka
bywalec

wejdz na czat przez nacisniecie przycisku wejscie i u gory nacisnij taki pasek, zeby odblokowac zablokowane wyskakuja okienka i bedzie ok 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:34 pm
dziubek22
rozmówca

natalko ale ja wchodze na czat bez problemu. wyskakujace okienka mam odblokowane. problem w tym, ze nie widze tekstu piszących tam osób, jedynie to co ja napisze. chyba nie dane mi dzisiaj z wami pogawędzić 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:37 pm
Hobbit
bywalec

heeeeej!!!! jak wejść naten czat????!!!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:37 pm
Hobbit
bywalec

no coż więc problem nie wynika chyba tylko z mojej nieznajomości poruszania się po czacie, bo kilka innych osób ma te same problemy. Udalo mi się wejść, ale dochodzily do mnie tylko jakieś bardzo fragmentaryczne urwane strzępki wiadomości innych osób, a moich chyba nikt nie odbierał. Czułem się trochę jak we mgle . Szloda... 🙁 🙁 🙁 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:51 pm
dziubek22
rozmówca

hobbit twoje wiadomości dochodziły bo jedną widziałam. widziałam tez wiadomośc od Admina do Ciebie z zapytaniem czy nie widzisz tekstu. ja tez nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. moze poprostu nie umiemy sie po tym czacie poruszac. 🙁
pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2006 10:58 pm
Hobbit
bywalec

moze poprostu nie umiemy sie po tym czacie poruszac.

Własnie, chciąlbym poprosić, Admin, czy móglbys napisac jakąś krótką i łopatologiczną instrukcję ja się poruszać gdy już jesteśmy na czacie?

czy to jest może podobnie jak na Gadu Gadu? nie miałem wcześniej do czynienia z czatem, ale z gadu się zetknąłem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 2:07 am
Admin
stały bywalec

Załączam linka do obrazka, gdzie postarałem się najbardziej łopatologicznie to wyjaśnić.
Już lepiej nie umiem 🙂

Zasada generalnie ta sama co na GG.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 3:19 am
dziubek22
rozmówca

Admin napisał: " to co wpisalismi i to co piszą inne osoby obecne na czacie, wyświetli nam sie włąsnie tu - w tym najwiekszym białym polu"

no i z tym jest własnie problem, bo poza fragmentami rozmów (pierwsza wiadomość pojawiała sie za każdym razem kiedy wchodziłam) nic sie nie pojawiało. to było tak jakby komputer sie zawiesił i nie mógł wyswietlić tekstu. przy kursorze cały czas była klepsydra zamiast samej strzałki. nie wiem o co w tym wszystki chodzi. jeszcze nigdy nie miałam takich problemów z klikaniem na czacie i mnie to martwi, bo chciałabym z Wami pogadać "na żywo".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2006 8:45 am
Admin
stały bywalec

Nie wiem dziubek, hmmm..... może to kwestia przeglądarki, choc czat powinien działac ok na tych popularnych.

Kto ma ochotę nie wpada dziś na czacik wieczorową porą.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2006 5:33 pm
Natalka
bywalec

ja chetnie wpadne, mam nadzieje, ze zdaze sie wszystkiego nauczyc do szkoly i bede mogla spokojnie podac. Pozdrawiam wszystkich 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2006 7:14 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

odświeżam ten temat 😉
może umówimy się wszyscy na jakiś CZACIK??????
co wy na to?????

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2009 1:04 am
Loviisa-chan
stały bywalec

byłoby super 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2009 1:13 am
Strona 5 / 9 Wstecz Następny
  
Praca