Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

samochód  

Strona 11 / 12 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

Ale po co Ci to? Z książki się jeździć nie da nauczyć. Prowadzić samochód można nauczyć małpę, a żeby to robić dobrze, potrzeba po prostu dużo praktyki. Wszystko co musisz wiedzieć dowiesz się od instruktora.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2014 3:05 am
eRZet
weteran forum

cienkun, wiem o tym. Część jazd mam już za sobą.
Bez teorii ze strony zdamyto.pl byłoby mi trudniej. Poczytać nie zaszkodzi

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2014 3:50 am
Fatty
weteran forum

Wszystko co musisz wiedzieć dowiesz się od instruktora.

LOL!

Aż przypomniało mi się jak instruktor klepał się po kolanach i prawie płakał ze śmiechu, gdy usiłowałam na drugiej jezdzie(pierwszą miałam na zadupiu) przyspieszyć na 2ce i auto wyło a nie przyspieszało, a ja prawie gaz do dechy... dopiero po zakończeniu jazdy, jak dotarłam do domu, dzwoniłam do kuzyna i opisałam mu sytuację, to on mnie wreszcie oświecił, że trzeba było przełączyć bieg na trójkę i wytłumaczył do czego są biegi, instruktor najwyraźniej uznał, że to jest poniżej jego godności :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2014 4:54 pm
cienkun
rada starszych

Wybacz, ale ja bym na drugi dzień poprosił o innego instruktora.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2014 6:05 pm
Fatty
weteran forum

Ależ zrobił dużo dobrego - dzięki niemu zaoszczedziłam kupę kasy: na zakupie auta, na gazie, na ubezpieczeniach i jakichś sprawach usterkowych czy eksploatacyjnych 😛 😉

eRZet powodzenia 🙂 i porządnych instruktorów

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2014 7:45 pm
cienkun
rada starszych
Bellis_perennis
Famed Member

A Panna wierząca chrześcijanka nie wie, że takie wrzucanie reklam na forum jest zwykłą próbą oszustwa? Czy może oszustwo jest już dopuszczalne w religiach chrześcijańskich? :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2014 8:07 pm
Samanya
bywalec

😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2014 1:57 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Po tym, jak Loviisa-chan zmasakrowała forum usuwając na pożegnanie kilkaset swoich postów, nie toleruję tchórzostwa w postaci kasowania swoich wypowiedzi, zwłaszcza gdy jedynym powodem jest to, że ktoś śmiał je skrytykować. Żegnam, Appka.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2014 2:17 pm
verufer
bywalec

To moze i ja sie pochwale, ze sie zapisalem na kurs 🙂 Na razie tylko teoria, choc we wlasnym zakresie troche cwicze jazde po podworku 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2014 1:53 am
cienkun
rada starszych

Teraz będzie fajnie, bo na prawojazdy kat.B będzie można po klku latach jeździć też motocyklem do 125cc.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2014 4:00 pm
verufer
bywalec

A ja sie pochwale, ze wbrew moim obawom jednak zdalem wszystkie egzaminy (i to za pierwszym podejsciem, jak sie okazuje nie taki diabel straszny jak go pomaluja 😉 ). Zebym jeszcze mial sprawny samochod...

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2014 11:30 pm
Fatty
weteran forum

Gratulacje 🙂

Moja kuzynka też za pierwszym razem zdała, moze auto ma ale psioczy bo co chwile benzyny sie ono domaga 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2014 5:41 pm
cienkun
rada starszych

Kurczę, paliwo drogie jak cholera. Jak tylko czuję się na siłach, to po mieście jeżdżę na rowerze.
Żeby chociaż komunikacja miejska była tania i dobrze zorganizowana.
Żałuję też że kolej upada. Powinno się rozwijać kolej, zamiast budować coraz to nowe autostrady, które nawiasem mówiąc, są minimum o połowę za drogie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2014 6:27 pm
verufer
bywalec

Dzieki, Fatty. Szczegolnie sie ciesze, bo zdawalem chory, a specjalnie nie zaczalem brac lekow zeby nie mialy wplywu na wynik (bo dosc inwazyjne sa). Choc jeszcze do konca nie wierze, czytalem ze i tak po zdanym egzaminie moga prawko odebrac z powodu jakiegos przeoczenia egzaminatora... Roweru w kazdym razie i tak nie porzuce, choc czasem do pracy mam i ponad 30 km w jedna strone... Autobusy u mnie strasznie drogie, az sie dziwie ze jeszcze nikt PKSu nie podal do UOKIK, jak mieli konkurencje dali dumpingowe ceny, jak konkurencja upadla podniesli je ponad 400%, teraz za cene biletu w jedna strone mozna obrocic samochodem w te i z powrotem, i jeszcze troche zostanie.

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2014 6:01 pm
Strona 11 / 12 Wstecz Następny
  
Praca