Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

stopem do indi....  

Strona 1 / 2 Następny
mayinka
forumowicz

cześć wybieram sie w listopadzie :thumbsup: -em do indi na 2miesiące. szukam vege ludzi (i nie tylko) chętnych na wyprawe :hiya: moje gg. 6664579 p.s jakby ktoś chcial jechać 29lipca na woodstock to niech da znać :red:

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 5:06 am
MEDeah
bywalec

🙂 jedziesz z namiotem czy bedziesz spać u ludzi deklarujących gościnność w necie.? a zamierzam wyjechać ze swoim chłopakiem ale na jakiś rok w świat ":D i to też za jakiś czas.

przez jakie kraje chcesz jechać? niedługo też znajomy do indii się tak wybiera przez iran,,, pakistan chyba itd.

może go z Tobą skontaktować ? hm?:)

[edytowane 9/7/2007 przez MEDeah]

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 12:31 pm
e-anandas
bywalec

Prosze jak odwaznie. Mi odwagi starczylo tylko na wypady po polsce i europie do azji sie nigdy nie zapuszcalem na stopa. Chetnie bym sie wybral do Indii, ale nie stopem i niestety w najblizszej przyszlosci nie mam czasu. Zycze POWODZENIA!!! i oczekuje na relacje z wyprawy.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 9:48 pm
mayinka
forumowicz

zamierzam stopować lub pociągować przez slowacje, węgry, rumunie, bułgarie turcje, iran, pakistan i może jeszcze na świeta do nepalu skocze:hiya: noclegiem sie niemartwie jestem w hospitality club a tam jest dużo ludzi którzy przygarniaja do siebie podróżników i pomagaja w podróży. sama goscilam kilka osob u siebie z ukrainy, litwy, meksyku, norwegi, niemczech, francji 😛

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2007 11:01 pm
MEDeah
bywalec

a no właśnie o tego typu klubik mi chodziło:)

chyba się mu przyjże bardziej 🙂 bo...bo JA TAK BARDZO CHCĘ. tyle , ze na początek, chetnie zwiedziłabym norwegię :] mrrr

zagadam ze znajomym Hipisem i zapytam kiedy wyrusza. trasę ma podobną. tez do któregos z klubów należy, również u siebie gościł wędroników:]
jezu , jak zazdroszczę!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 12:21 pm
mayinka
forumowicz

:hiya: uczucie jest nieasmowite gdy sie gosci kogoś z 2końca swiata nieznając go a pozniej sie okazuje ze to 2-ga siostra 2-gi brat mmmmmm 😀 ludzie uczą się troche mówić w swoim jezyku, opowiadaja ci o swoim kraju gotują ci swoje tradycyjne potrawy i ty robisz to samo i gadacie cała noc bo taka jest w człowieku ciekawość a tak mało czasu 🙂

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 4:13 pm
Bleks
bywalec

brawa za odwagę mayinka...Przeciez tam sie mozna zrazic cholera, malaria...i sa tragiczne warunki...bo rozumiem ze w ***** hotelu nie bedziesz spac :d w zyciu bym sie nie odwazyla...i jeszcze stopem, przez iran...jejku...

Ja chce pojechac na Islandie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2007 6:26 pm
MEDeah
bywalec

no:)

Hipis- znajomy, opowiadał mi o turcji, jak to z koleżanką podróżowali no i ja pytam: ej, a gdzie sypialiście? a on:yy w zasadzie w hotelach i u ludzi.

no szczęka mi opadła, mówił, że oczywiście mieli namiot, ale ludzie są tam niezwykle gościnni że sami proponują hotele (opłacają je) lub gościne u siebie. nie raz mieli kilka możliwośco nocleg:)

w Iranie z kolei był znajomy z pracy, ale nie wyjechał tam w podróż tylko wysłali go , żeby załatwił jakieś sprawy. i opowiadał, że wcale nie jest tak, że trzeba się bać. opowiadał, że ludzie byli ciekawi i mili, że wypytywakli o "zachód", sa przychylni i pozdrwiają z uśmiechem.

myślę Bleks, że z tą cholera i malaria na każdym kroku to przesadzasz, że to pokutuje taki stereotyp. najbardziej z tego co wiem to o żołądek trzeba się bać ;p miejscowi nie, ale "nowoprzybyli" nieprzyzwyczajeni do ichniego żarełka, powinni popijać posiłek mocnym alkoholem (dla zabicia bakterii , drobnoustrojów itp.).

mi się wydaje, że nijako odwagi nie trzeba tak wiele na samą podróż jak na samo opuszczenie miejsca w którym się hmmm "mieszka", pracuje itp.

ja chce pojechać wszędzie 😀

mayinka, Ty skąd jesteś?
-pozdrawiam

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 12:25 pm
Bleks
bywalec

W kalkucie malaria jest plaga. A cholera to Azja i kraje biedne, ktorymi Indie sa...Nawet w Maeksyku nie mozna korzystac z toalet (miejskich oczywiscie)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 1:24 pm
Koniara
stały bywalec

Ja tam stopem nigdy nie jeździłam 😀 😀 więc nie wiem

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2007 3:58 pm
e-anandas
bywalec

Jazda stopem swietna sprawa i super ludzi sie spotyka. Wiele razy mnie zapraszali do siebie na noc ale malo kiedy korzystalem. W poprzedniej pracy duzo jezdzilem autem i zauwazylem ze dzis malo ludzi stoi na drodze. Jak kilka lat temu jezdzilem to wszedzie spotykalem konkurencje stojaca na poboczu. Czy jezdzicie stopem??

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 1:16 am
Bleks
bywalec

Nie jest super jak sie ma chorobe lokomocyjna 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 3:52 pm
mayinka
forumowicz

no wiecie życie nie jest łatwe i grozi smiercia i wszystko może się zdarzyć 😀 trzeba myśleć pozytwnie i iśc od przodu nieoglądając się za siebie.czytalam o tym ze w oklicach gangesu sa komary i brud syf ale jakoś sobie z tym poradze, wezme z soba duzo chusteczek nawilzonych wiec mycie z głowy 😛 heheheheh. aktualnie czytam duzo przewodników o indiach by pogłebic swoja wiedze i niepoddam sie tak łatwo bo przecież marzenia sa po to zeby je realizować a'' każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spelnienia :hiya: p.s jestem z olsztyna

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2007 5:55 pm
Inesita
rozmówca

Ja chętnie też bym się wybrała ale dwóch kierunków studiów zostawić nie mogę 🙁

raaraa swami raaraa!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2007 6:33 pm
mayinka
forumowicz

też mnie martwią studia bo planuje wrucić przed sesją ale bedzie dobrze bo studiuje zaocznie kulturoznastwo to powiem ze pojechalam sie ukulturalniać hehehehehehe :hiya:

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2007 12:15 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca