Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Luźniejsza rozmowa na inne tematy  

Strona 8 / 8 Wstecz
vegetena
stały bywalec

I Ty dopiero o 23 o tym mówisz ??

A u mnie to jak południe, i nocą na nogach 🙂 :drink:

Niech iskierka pomyślności
nigdy nieee zagaśnie.........
:love:

[edytowane 24/4/2008 od vegetena]

[edytowane 24/4/2008 od vegetena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 3:17 am
verufer
bywalec

Ja sie przylacze ale jak macie bezalkoholowe... Bo buddystom normalnego nie wolno 😛 Tylko 100? 1100100 lat!

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 3:30 am
Stanisław
weteran forum

.....a kto z nami nie wypije niech pod stołem zaśnie! 🙂 :drink:

Werufciu, to może chociaż kieliszek szampana 😀

[edytowane 24/4/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 3:32 am
verufer
bywalec

No to jeszcze zdrowie pieknych pan, moze w koncu przyjda... ich faceci i sie dolacza 😛

[edytowane 24/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 3:35 am
Stanisław
weteran forum

Najlepsza jest taka imprezka niezaplanowana i niezapowiedziana jak dzisiaj.. :drink: :calim:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 3:43 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Z okazji pięknej rocznicy składam wszystkim ludziom Tworzącym To Forum najlepsze życzenia i podziękowania. :drink:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 8:46 pm
Mayka
bywalec

To i ja się dołączę 🙂 Nie było mnie wczoraj, więc dzisiaj życzę Wam wszystkiego najlepszego :drink: i oby było nas jak najwięcej!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 12:07 am
rubia
forumowy expert

Mnie też wczorajsza "impreza" forumowa ominęła, bo spałam (nareszcie o normalnej porze!) , ale dołączam się do życzeń i myślę, że póki jest nas tak wielu, to forum prędko "nie zagaśnie" 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 12:29 am
vegetena
stały bywalec

i myślę, że póki jest nas tak wielu, to forum prędko "nie zagaśnie"

Piękne słowa :love:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 5:31 pm
Stanisław
weteran forum

Tak było fajnie. 🙄
Na wspomnienia mi się po północy zebrało. Idę już spać.
Dobranoc. :angel:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 4:16 am
rubia
forumowy expert

No właśnie! Prawie wszyscy wybyli na wakacje, urlopy (i niech wypoczywają zdrowo!), ale jakoś tak pustawo od tygodnia :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:26 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Faktycznie zaczyna mi niektórych osób brakować ! 🙂 Najbardziej chyba studentów ale może i oni czasem się odezwą. Zauważyłam ,że codziennie ktoś nowy się loguje .....................więc jakoś zleci ten ospały czas.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:36 pm
Natasha
stały bywalec

cóż i ja niedługo jadę na cały mieiąc na wakacje do wawy więc troche sobie ode mnie odpoczniecie XD

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 8:27 pm
Strona 8 / 8 Wstecz
  
Praca