Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Enneagram  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
Baby_lemonade
forumowicz

4w5. Robilam ten test 3 razy, raz wyszło mi 5w4.
Dokładny opis mojej osoby, choć osoby ktore mnie znaja mowią, że nie jestem wrazliwa. Hah.

[edytowane 12/10/2007 przez Baby_lemonade]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2007 11:02 pm
vegetena
stały bywalec

A teraz 1 w 2 mi wyszło....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2007 11:59 pm

To tutaj musisz już sama ocenić. :] Czasami warto...

Ja znam trzy osoby 4w5. Jedna z nich osiągnęła szczęście, druga wie jak to zrobić... trzecia myśli że zjadła wszystkie rozumy... najgorsze jest kiedy taki indywidualista chełpi się jak zsiadłe mleko udające śmietankę, wtedy zbyt wyraźnie widzę to, co w sobie najbardziej krytykuję.

A ktoś zainteresował się kiedyś socjoniką?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2007 10:35 pm
zapapalka
rozmówca

jakieś osóbki z 4w5 się znajdą? mi to wyszło- w dużej mierze opis prawdziwy

no znalazły się 🙂 🙂 🙂

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2007 6:15 pm
Paulina_p
bywalec

jakieś osóbki z 4w5 się znajdą? mi to wyszło- w dużej mierze opis prawdziwy

no znalazły się 🙂 🙂 🙂

ja również 4w5

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2007 6:57 pm
Natasha
stały bywalec

ja jestem 5w4, gdy robiłam sobie ten sam test 2 lata temu wyszedł mi taki sam wynik :)cieszę się z tego że się nie zmieniam bo jestem zadowolona z mojej osobowiści 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2007 7:52 pm

Hm, a socjonika? Polecam, bardzo interesujące...

http://www.socioniko.net/pl/index.html und
http://socjonika.pl

Pamiętam jak kiedys wygrzebałam te strony po angielsku... oj jak tęskniłam, żeby wreszcie w Polsce pojawiły sie te informacje. I proszę. :]

Socjonika porusza wiele nietypowych zagadnień, np. czy naszym głównym narzędziem poznawczym są zmysły czy intuicja, czy oceniamy świat pod katem poprawności i logiki czy dobra i zła, czy relacje nasze rozwijają się w sposób liniowy, uporządkowany, czy falowo nieregularnie, czy reagujemy bardziej na słowa, które słyszymy, czy na emocje, które w nas wzbudzają (ekspresywność)... a do tego dochodzą różne urocze głupoty jak sposób chodzenia, poruszania się, głos, albo "węższe oko śledzi obrazy w swoim umyśle a szersze wyraża uprzejme zainteresowanie"... poza tym introwersja i ekstrawersja nie oznaczają nietowarzyskosci czy nieśmiałosci, a sposób postrzegania świata, porządkowania myśli...
Można naprawdę sobie tym pomóc i dużo zaczerpnąć, wszystko dla twórczego samorozwoju. :]

http://www.keirsey.com/polish.html <-- test, średni, ale zawsze coś.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/10/2007 9:09 pm
Likwidator
bywalec

Jestem 5w4 . . .

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 9:04 am
Ktosiek
stały bywalec

7 w 8

[dalej nie wiem czemu w]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 3:15 pm
bułek
forumowy expert

9w1
Nie dziwie się 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 8:19 pm

7w8;) !!!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 10:08 pm
ptrswk
początkujący

7w6... z kilkoma zastrzeżeniami, zwłaszcza w relacjach z innymi ludźmi.

Ciekawe, kiedyś byłem czwórką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 11:58 pm
StellaArtois
weteran forum

hihi, to jest nas dwoje 😀 u mnie się nie zgadza tylko to, że tak naprawdę łatwo wpadam w złośc

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:01 am
verufer
bywalec

5w4 "Obrazoburca" Pozdrawiam szczegolnie innych obrazoburcow choc nie tylko 😉

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:03 am
Stanisław
weteran forum

Verufer, przed chwila zrobiłem sobie ten test i wyszło mi identycznie jak Tobie: 5w4. Bylem również zaskoczony tym, że na liście, która jest poniżej opisu osobowości jest wymieniony Stanley Kubrick, którego film: " Odyseja kosmiczna 2001" wymieniłem wcześniej jako mój kultowy film. 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:24 am
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca